КПК

Показати повну версію : Телебачення Viasat Ukraina новини (Без обговорень!)


sat-prof
03.02.2010, 16:03
Телебачення VIASAT
Viasat – відомий бренд, експерт у створенні та поширенні телевізійних каналів та передач. Viasat має понад 40 телеканалів власного виробництва, які поширюються в 24 країнах Західної та Східної Європи та Балтії. Загальна кількість телеглядачів телебачення Viasat у світі сягає 100 мільйонів.

З квітня 2008 року міжнародне супутникове телебачення VIASAT працює в Україні!

Це означає, що у будь-якій точці країни можна дивитися найкращі українські, російські та міжнародні телевізійні канали з ідеальною якістю зображення та звуку.

VIASAT — тільки цікаве телебачення!

Ретельно відібрані українські, російські та міжнародні канали різних жанрів.

Величезна кількість емоцій, яскравих вражень і свіжої інформації 24 години на добу на кращих телеканалах світу.

Канали, представлені в пакетах VIASAT, транслюються у якісному перекладі російською або українською мовою. На каналах практично відсутня реклама.

VIASAT — супутникове телебачення!

Сигнал спрямований з нового потужного супутника Sirius-4 безпосередньо на Вашу персональну супутникову антену і передається у сучасному стандарті DVB-S2, у форматі MPEG-4. Якість сигналу не залежить від рельєфу місцевості, розташування і висоти Вашого будинку. Крім того, встановивши рекомендоване ТБ VIASAT обладнання, абонент має можливість дивитися телевізійні канали, що транслюються із супутників Amos та Hot Bird.

VIASAT — цифрове телебачення!

Для приймання сигналу використовуються новітні світові технології, які дозволяють дивитись телебачення з ідеальною якістю зображення та звуку на будь-якому телевізорі, що особливо важливо для сучасних моделей.

Цифровий супутниковий приймач VIASAT SRT 7700 має великий набір додаткових функцій, у тому числі електронний програмний гід (EPG) — необхідний і зручний провідник широким спектром телевізійних програм супутникового телебачення VIASAT.

VIASAT – це якісний сервіс!

Ви маєте можливість зв’язатися з VIASAT 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Зателефонувавши до Центру Інформаційної (0-800-500-460) та Сервісної Підтримки (0-800-501-931), Ви завжди отримаєте повну інформацію з будь-яких питань: умови підключення, канали, які входять до пакетів, ціни. Також тут Вам завжди нададуть технічну та сервісну підтримку.

sat-prof
22.02.2010, 17:00
Новини від "Viasat Україна"

Акція: Дивись більше - плати менше.Спеціальна пропозиція для клієнтів Viasat, підключених до пакету «Престижний».
Всього 29 гривень на місяць - абонплата за підключення додаткового телевізора до пакету Viasat «Престижний». На цих умовах ти можеш підключити від одного до трьох додаткових телевізорів.

Підключення кожного додаткового телевізора включає вартість ресівера, активації послуги, а також додаткового обладнання і його встановлення.

Підключення 1 телевізора:

Ресивер - 349 грн
Активація послуги - 348 грн
Обладнання - від 600 до 1000 грн, в залежності від кількості підключаються телевізорів
Встановлення - від 450 до 650 грн, залежно від кількості підключаються телевізорів та регіону

Оформити замовлення можна по телефону 0-800-500-460

sashko
23.04.2010, 20:19
29.04.10 (четвер) в 10.00 в готелі "Галичина" м.Тернопіль відбудеться зустріч всіх наших партнерів.

Мета зустрічі: проведення тренінгу з продажу VIASAT.

Зустріч відбудеться в готелі «Галичина» в конференц-залі на 12 поверсі.

Після зустрічі буде можливість попити каву/чай в кафе-барі на 11 поверсі.

P.S. До відома бажаючих взяти участь у цьому міроприємстві - Коньяк треба брати з собою - Viasat давно вже не наливає...

sashko
25.04.2010, 13:27
На днях, а саме 21 квітня, минуло два роки від старту проекту Віасат в Україні - але подія лишилася зовсім непоміченою, нікому з дилерів-партнерів, які власне і створюють абонентську базу, не надійшло вітальних листівок з цього приводу від Віжн ТБ, також і в ЗМІ ні пари з вуст.
Значить свято не вдалось...Так би мовити, свято зі сльозами на очах, адже плани продажів не виконуються - ба більше - відключаються існуючі абоненти і
не допомагають різні заманухи у вигляді 29 грн за додаткове підключення чи 99 грн за престижний на 2 роки...
За два роки, практично монополії на ринку платного супутникового ТБ, то ж треба було умудритись настроїти проти себе
- абонентів перебоями з ТРК"Україною", дзвінками колекторів, гемороєм при відключенні від послуги
- своїх же дилерів нереальними планами, затримками виплат, взагалі дилери тепер просто для масовки - бо пріорітетом для них тепер є Алло, Фокстрот, Мобілочка - а всі заявки з колл-центру передаються тільки своїм(правельним) дилерам, які навіть не збираються працювати за стандартами компанії
- компанію "Повєрхность-Спорт" тупою крадіжкою контенту ЛЧ і ЛЄ сезону 2008\2009, замість того шоб викупити субліцезію, за що і мусили заплати штраф 8 млн. грн.
Найгірше те що Віасат не просто цими діями відштовхує людей від себе, а ще й від будь-якого платного ТБ в Україні.
Цього всього на цій конференції ми звичайно не почуємо, та й конференцію перейменовано в тренінг. Значить будуть тренувати продавати тонни тюнерів Віасату при нульовому попиті. А цього мозок не витримає без кількох порцій хорошого Коньяку...

kosoleg5
05.05.2010, 15:53
Різноманіття каналів на Viasat Ukraine

Уважаемые клиенты!

Мы рады сообщить Вам, что с 1-го апреля в пакетах Viasat появились 3 новых канала:

«1-й Автомобильний» - единственный украинский специализированный канал про жизнь автомира.

«Погода ТВ» - информирует Вас о погоде 24 часа в сутки, оперативно реагирует на изменения.

«TBi» - актуальные информационно-аналитические программы, журналистские расследования, сериалы, фильмы и ток-шоу.

С 1 июня текущего года телеканал ESPN Classiс будет заменен на телеканал Viasat Nature в пакетах Viasat.

Джерело: viasat.ua

sashko
13.05.2010, 23:48
Сьогодні, 13 травня 2010 року, в м. Тернополі відбулася щоквартальна конференція дилерів Viasat. Були підведені підсумки роботи в першому кварталі 2010 року і накреслені плани на квартал другий, також дилери були ознайомлені з новою акцією. В неформальній обстановці учасники зустрічі відсвяткували другу річницю роботи данного проекту в Україні.

sashko
13.07.2010, 15:47
до уваги установщиків, які займаються втановленням і підключенням до послуги Віасат лист від керівника по роботі з дилерами - мовою оригіналу:

Уважаемые партнёры!

Выражаем Вам своё почтение и сообщаем:

Компания VIASAT постоянно проводит опрос всех новых клиентов о качестве предоставляемой услуги.
Опрос показал следующие результаты:
• 10% клиентов не знают ближайшее место оплаты услуги – важно информировать клиента о ближайшем пункте оплаты платежа, иначе клиент может не оплатить первый счет;
• 7% не совпадает реальный адрес с указанным в договоре – важно корректно заполнять договор, иначе он может быть признан недействительным.
• 11% клиентов выразили недовольство качеством установки – важная составляющая нашего с Вами успеха – качественная установка оборудования;
Примеры жалоб от клиентов:
• ничего не объяснили, не показали как пользоваться, не предоставили полную информацию
• не оставили шнур скард, приехали позже, чем договаривались
• не настроили все каналы, в том числе открытые
• недоволен тем, что установщики взяли очень много денег, но все оборудование, кроме тюнера, у него уже было
• не понравилось как проложили кабель, плохо установили
• не понравилось как работают, не компетентны

Ни для кого не секрет, что 50% заказов приходит по рекомендации существующих клиентов.
С помощью этого письма мы хотим поделиться полученной информацией с Вами - нашими партнерами, дабы улучшить качество предоставляемого сервиса.
Мы всегда должны помнить, что довольный клиент поделится своим мнение с 2 потенциальными клиентами, а НЕДОВОЛЬНЫЙ – расскажет 20 клиентам!!!
В случае возникновения вопросов Вы можете отправить письменный запрос нам на электронный адрес: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]


С уважением,
Руководитель отдела по работе с дилерами,
Дмитрий Шедько

sat-prof
17.07.2010, 00:34
Відповіді керівництва Віасат Україна
на запитання користувачів форуму viasatfan.

На конференції в Донецьку, огляд якої ви бачите тут же, новиною нижче, Дмитро (DIDONE), як і обіцяв, передав представникам Viasat запитання користувачів нашого ресурсу. Сьогодні ми отримали відповіді, які й надаємо вашій увазі.

Як відбувається відбір тих чи інших каналів, які включаються в пакети для абонентів?
Дослідження телевізійної аудиторії, які регулярно проводяться нашою компанією, дають нам можливість постійно стежити за тим, щоб зміст пакетів Viasat відповідало уподобанням аудиторії за жанрами і тематикою телеканалів. У цьому нам допомагають як компанія GFK на національному рівні, так і регулярні опитування наших клієнтів. У свою чергу, якість змісту телеканалів ми оцінюємо по рейтингах.

Як відбувається відбір працівників call-center? Чи проходять вони будь-яке спеціальне навчання?
Співробітники call-center Viasat - це люди з відповідним досвідом роботи, володіють хорошими комунікативними здібностями. Безумовно, вони проходять ряд спеціальних навчальних програм і тренінгів: отримують знання як за технологією послуги так і з навичок спілкування. Навчання проводиться на базі самого ж call-center штатними інструкторами, а також тренерами зарубіжних офісів Viasat.

Чи проходять у вас будь-які зустрічі, семінари з колегами з Балтії, Скандинавії? Чи є у вас спільні проблеми? У чому специфіка українського ринку?
Так, Viasat організовує міжнародні зустрічі всіх співробітників, а також для окремих служб і підрозділів локальних офісів. Країни Балтії, і тим більше Скандинавії вже пройшли етапи становлення ринку цифрового телебачення, які Україна переживає зараз: велика кількість FTA каналів і переважання аналогового телебачення. Тому іноземні офіси діляться з українськими колегами своїм досвідом, дають експертну оцінку наших промо-акцій і. тощо Завдання, актуальна для всіх - це сервісне обслуговування клієнтів. Також наша компанія глобально працює над тим, щоб зробити більш якісні канали за доступною за ціною.

Які новини готує компанія в новому телесезоні: нові канали, обладнання, пакети, акції?
Новини обов'язково будуть, але в Viasat не прийнято забігати вперед. Тому про кожну новини буде оголошено окремо. Якщо порівнювати новий телесезон 2010 з минулими, то оновлень буде більше. І перше з них - це ребрендинг Viasat, в результаті якого наша компанія постане перед аудиторією в новому образі в оновленому, яскравому та сучасному фірмовому стилі. Поки ми не можемо оголосити, але ми плануємо запуск 1-2 нових якісних каналів. Акції для існуючих клієнтів у нас проходять завжди, ви можете в цьому переконатися на нашому веб сійте. Ось тільки зараз закінчилася акція з ЧС з футболу і плануємо ще декілька до кінця року, стежте за вебсайтом. Нова акція для нових абонентів тільки почалася, і ми плануємо ще.

Чи плануєте ви заохочувати постійних клієнтів?
Розвиток лояльності - це один із пріоритетів компанії. Перші кроки в цьому напрямку ми вже робимо: разом з телеканалами ми проводимо вікторини для наших клієнтів на сайті. За останні 6 місяців кілька наших клієнтів стали власниками цінних призів, таких як квадроцикл, цифровий фотоапарат, злитки золота ... Також ми впроваджуємо індивідуальні пропозиції для окремих клієнтських сегментів.

Чи планується перехід хоча б ексклюзивних каналів Viasat у формат 16:9 (за прикладом Евроспорта)?
У поточному році таких планів немає.

Коли чекати на появу каналу «Футбол Екстра»?
Запуск додаткового футбольного телеканалу є в наших планах на 2010 рік. Слідкуйте за новинами Viasat з вересня ...

Коли чекати на появу пропозиції послуги HD від Viasat в Україні?
У Viasat немає намірів виводити HD в 2010 році. Все залежить від купівельної спроможності нашої цільової аудиторії. Поки що, як показали дослідження, вони не готові платити додаткові гроші за HD канали. Дуже сподіваємося, що попит на них буде зростати і люди будуть готові за це платити.

Часті питання від дилерів: чим обгрунтовано таке часте зміна пропозицій різних акцій для абонентів, у яких дилери та учасники іноді плутаються - «не встиг запам'ятати умови однієї акції, як починається інша»?
Кожна наступна акція Viasat пропонує споживачам ще більш вигідні умови підключення, тим у попередньому. Тобто як тільки у Viasat з'являється можливість запропонувати своїм потенційним клієнтам додаткові вигоди, ми відразу включаємо їх у нашу акційну пропозицію.

Форум viasatfan висловлює величезну подяку генеральному директору Віасат Україна Оксані Ферчук за діалог з нами

Habib
17.07.2010, 12:31
Наступна зустріч партнерів Viasat,буде запланована у м.Хмельницький.У мальовничому куточку України,ресторан і конференц зал,попередньо будуть замовлені місця.Про час і день зустрічі Вас проінформує преставник компанії Viasat.

sashko
19.07.2010, 10:09
УВАГА! Тільки з 19 до 30 липня! Комплект супутникова антенна CA - 902 (VIASAT) + ресивер SRT 7700 за ціною 400 грн. Кількість обмежена.

Habib
01.08.2010, 12:51
Нова акція від компанії VIASAT,з 12.07.2010 набула чинності нова акція "ТЕСТ ДРАЙВ"
69гр.на три місяці,перегляду усього пакету VIASAT,після закінчення трьох місяців перегляду,є можливість перейти на пакет "сімейний" або "престижний" -за 99гр.на два роки.

sashko
01.08.2010, 20:46
Хочу висловити слова подяки всім тим, хто взяв участь в акції
Комплект супутникова антенна CA - 902 (VIASAT) + ресивер SRT 7700 за ціною 400 грн.
Йдучи на зустріч нашим клієнтам, ми і надалі будемо тішити Вас цікавими пропозиціями і приємними сюрпризами.
Слідкуйте за інформацією про нові акції !

funt3
13.08.2010, 21:47
Disney Channel скоро в Viasat Україна
11 серпня на платформі Viasat Україна почав тестування один із самих популярних каналів, - Disney Channel. На данний момент канал не доступний для абонентів, офіційно віщання заплановано на осінь цього року.
wizardfox.net

Zinge
05.09.2010, 19:26
Платформа Viasat оновила логотип


Супутникова платформа Viasat (компанія «Віжн-ТБ») завершила процес рестайлінгу та представила новий «візуальний атрибут бренду». Про це повідомляє піар-служба компанії.Новий логотип Viasat - це динамічна куля, що має три символічні шари. «Головний, внутрішній шар символізує телевізійний контент, наступний - телеканал, зовнішній шар - це платформа Viasat, і все це разом відтворює довершений світ Viasat», - описується в релізі.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Як повідомляє піар-служба, однією з додаткових новацій стала спеціальна система іконок, покликана допомогти користувачам послуги Viasat швидко орієнтуватися в телепросторі платформи. Допоміжну функцію безпосередньо виконує електронний програмний гід (EPG), що дозволяє телеглядачам формувати персональний програмний простір в усіх пакетах Viasat.


Процес рестайлінгу Viasat відбувається в усіх країнах, де оператор веде мовлення. Протягом весни-літа він завершився у Швеції, Норвегії, Данії, Естонії, Латвії та Литві, після чого буде реалізований в Україні та Фінляндії.

sashko
06.09.2010, 14:20
УВАГА! Тільки з 6 до 21 вересня! Акція для дилерів і інсталяторів "5+1". Купуй п"ять ресиверів VIASAT і шостий отримай в подарунок. Кількість акційних тюнерів обмежена.
Звертайтесь за адресою:
фірма "SAT-Eліт Сервіс",
м. Тернопіль,
вул. Достоєвського,28
035-243-59-42, 035-252-54-35, 067-756-28-45
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Habib
06.09.2010, 22:05
Купуючи п"ять ресиверів VIASAT,шостий ресивер отримай у подарунок.
Акція діє з 6.09.2010р. до 21.09.2010р.
м.Тернопіль вул.Подільська.5 тлф.0352-430-401 фірма SatIntegral
Кількість ресиверів не обмежена.Хватить усім бажаючим.

Habib
14.09.2010, 22:06
З 14.09.2010р.починається сертифікація,установщиків компанії Viasat.
Йде планова перевірка,заповнених анкет і відправка,по почті ,кепка, желетка і бейджик.:(

sashko
18.09.2010, 12:45
В зв"язку з ребрендінгом телеканалу Hallmark Channel, з 17 вересня абоненти Viasat зможуть насолоджуватись каналом Diva Universal.
Diva Universal – це розважальний канал хорошого настрою для сучасних жінок у всьому світі. Оптимістичний і живий, але в той же час такий же розчулений, повний тепла і емоцій. Насичений найкращими драматичними стрічками і фільмами, які піднімають настрій, також динамічними реаліті-шоу.
Канал Diva Universal буде транслювати кращі програми і фільми з усього світу, які будуть до душі глядачам будь-якого віку.

sashko
18.09.2010, 13:26
УВАГА! Тільки з 6 до 21 вересня! Акція для дилерів і інсталяторів "5+1". Купуй п"ять ресиверів VIASAT і шостий отримай в подарунок. За численними побажаннями наших партнерів, акцію продовжено до 25 вересня. А ТИ вже забрав свій подарунковий ресивер?
Подарунок чекає на Вас за адресою:
фірма "SAT-Eліт Сервіс",
м. Тернопіль,
вул. Достоєвського,28
035-243-59-42, 035-252-54-35, 067-756-28-45
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

sashko
27.09.2010, 21:19
Новий сезон Ліги Чемпіонів і Ліги Європи на Viasat

Шановні клієнти!

Ми раді повідомити Вам, що в результаті довгих переговорів наші клієнти отримали можливість дивитися футбольні матчі Ліги Чемпіонів і Ліги Європи сезону 2010-2011. ТРК «Україна» придбала всі необхідні права на трасляцію матчів Ліги Чемпіонів (у тому числі і матчі за участю ФК «Шахтар»), і трансляції цього каналу перериватися не будуть. Футбольні матчі Ліги Європи, які будуть транслюватися на каналі «Футбол», також будуть показані в повному обсязі. Обидва телеканали присутні в пакетах каналів цифрового телебачення Viasat.

Разом з тим, деякі матчі Ліги Європи будуть транслюватися на телеканалі ICTV. На жаль, канал не отримав необхідних прав на трансляцію, і футбольні матчі на цьому каналі не будуть показані клієнтам Viasat. Ми будемо продовжувати працювати з каналами, щоб надавати нашим абонентам доступ до національних каналів без обмежень.

funt3
01.10.2010, 16:00
VIASAT в черговий раз розчаровує

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Клієнти супутникового ТБ-оператора "Viasat", в особливій мірі любителі футболу, вчора в черговий раз були здивовані. І в черговий раз - неприємно здивований.

Так от, вчора "відомий бренд", як сам себе величає "Viasat", в черговий раз залишив вболівальників без футболу.

На сторінці сайту компанії "Телепрограма на 30 вересня" каналу ICTV чорним по білому зазначено:

19:55 Футбол. Ліга Європи. "Карпати" (Україна) - "Парі Сен-Жермен" (Франція)

22:00 Футбол. Ліга Європи. "Шериф" (Тирасполь) - "Динамо" (Київ)

Але, якщо в даний момент хтось із клієнтів "експерта у виробництві та розповсюдженні телевізійних каналів і передач" (як знову ж таки сама про себе на своєму сайті пише "Viasat") включить канал ICTV на супутнику, то окрім стандартної смугастої заставки- веселки та інформації "Перерва у трансляцii" нічого більше не побачить.

У центрі інформаційної та сервісної підтримки "Viasat" на питання "ЧОМУ НА Супутник не ретранслюють КАНАЛ ICTV?" відповіли, що, мовляв, немає договору в компанії із каналом ICTV на трансляцію футбольних матчів і в черговий раз запевнили: "Керівництво" Viasat "над цією проблемою працює".

А поки керівництво "електронного програмного гіда" (як називає себе "Viasat") "працює", можемо порадити клієнтам цього супутникового оператора-"лідера" підключити звичайну "земну" антену і насолоджуватися футболом.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

funt3
29.10.2010, 22:48
Глядачі каналів "Віасат" можуть планувати перегляд програм за допомогою СМС

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

З початку листопада 2010 року у глядачів каналів "Viasat" з'явиться можливість отримувати СМС-нагадування про покази цікавлять їх передач або фільмів.

Дана послуга є абсолютно унікальною і нової на ринку. Функція доступна і проста у використанні для всіх відвідувачів сайту каналів "Viasat" в Україну. На головній сторінці користувач переходить на будь-який канал, вибирає передачу з "телепрограми" або "анонсів", а далі вказує свій номер мобільного телефону і час нагадування.

Андрій Буренок (директор ТОВ "Віасат Україна") коментує: "Наша компанія першою запустила подібну послугу. Метою впровадження функції є підвищення рівня перегляду платних каналів і розуміння їх переваг. Ми постійно відстежуємо зміни на ринку платного телебачення, і дослідження Ipsos і GFK показують досить Найвище знання наших каналів. Прогнозуємо збільшення перегляду каналів "Viasat" на 10% у першому кварталі 2011 року і підвищення лояльності до платних каналах в цілому. Ми сподіваємося, що також смс-нагадування привчить глядачів планувати перегляд ТБ-програм. "

Зараз функція доступна тільки на сайті каналів "Viasat". Наступний крок - впровадження модуля на сайтах операторів-партнерів компанії "Віасат Україна".

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

sashko
19.01.2011, 17:28
На четвер - 27 січня 2011 року планується проведення щоквартальної конференції дилерів та парнерів Віасат у Тернополі.
На порядку денному будуть, як завжди, підбиті підсумки четвертого кварталу, відзначені перереможці мотиваційних програм для інсталяторів, також накреслені плани на майбутнє.
Будуть оголошені умови нової акції і оприлюдено багато нової, цікавої i корисної інформації.
Детальніше про проведення данного заходу буде повідомлено кожного дилера і партнера в СМС-розсилці або електронною поштою...

slavon
02.02.2011, 12:12
"Поверхність ТВ" програла суд "Віжин ТВ"
Спутниковый оператор "Поверхность ТВ" в последней судебной инстанции проиграл спор своему конкуренту "Вижн ТВ" (TM Viasat). Компания не добилась компенсации 8 млн грн за нарушение ее эксклюзивных прав на трансляцию футбольных матчей. И оспорить это решение будет сложно, считают юристы.
Viasat выплатит всего 355,2 тыс. грн вместо 8 млн грн, которые требовала "Поверхность" за нарушение ее эксклюзивных прав на показ матчей Лиги чемпионов UEFA, сообщила Ъ начальник юридического департамента последней Виктория Жиленкова. Вчера "Поверхность" получила соответствующее решение Высшего хозсуда, датированное 19 января. Президент "Поверхности" Виктор Самойленко заявил, что решение будет оспорено, но не уточнил основания и инстанции, в которые намерен обратиться оператор.
Спор между операторами начался в марте 2009 года. "Поверхность" уведомила Viasat, а также телеканалы ТЕТ и "Украина" о нарушении ими эксклюзивного права компании на трансляцию матчей Лиги чемпионов UEFA в пакетах платного телевидения. Вышеуказанные телеканалы, имеющие сублицензию на трансляцию матчей в эфирном вещании, осуществляли их ретрансляцию через спутниковую платформу Viasat. Первое судебное разбирательство выиграла "Поверхность" – суд обязал Viasat прекратить трансляцию и выплатить компенсацию в размере 8 млн грн. Но Viasat добилась пересмотра дела по вновь открывшимся обстоятельствам и снижения компенсации (см. Ъ от 28 сентября 2010 года).
Оспорить решение суда будет сложно. "Компания может обратиться в Верховный суд, но основания для этого ограничены",– сообщил партнер юридической фирмы Integrites Александр Алексеенко. По его словам, Верховный суд может принять дело к рассмотрению, если будет доказано, что Высший хозсуд в аналогичных делах иначе толковал норму закона, на основании которой вынесено решение по "Поверхности". Компания может также добиться повторного рассмотрения дела по вновь открывшимся обстоятельства, но, по словам господина Алексеенко, на практике такое происходит редко.
Оператор сейчас заинтересован в получении компенсации, поскольку нуждается в инвестициях для развития. В августе прошлого года спутник EutelSat W4 прекратил передачу сигнала "Поверхности" из-за ее долгов. Сейчас компания тестирует вещание трех каналов на спутнике Astra. "Испытания покажут, сколько каналов мы сможем передавать. В дальнейшем мы планируем полное восстановление платформы",– рассказал Ъ господин Самойленко. Для этого оператор сейчас ищет инвестора. "Это должны быть долгосрочные инвестиции, в этот бизнес нельзя прийти на пять минут,– заявил издатель отраслевого журнала Mediasat Александр Глущенко.– Например, в 'НТВ Плюс' шли к точке безубыточности девять лет".
Ирина Миронова

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

slavon
25.02.2011, 20:50
Нацрада оголосила попередження «Viasat Україна»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження компанії Vision TV (супутникова платформа «Viasat Україна»). Таке рішення регулятор ухвалив 23 лютого за результатами позапланової перевірки компанії, яка була проведена за скаргою одного з клієнтів.

Перевірка провайдера засвідчила збільшення кількості програм з 37-ми до 83-х, без дозволу Національної ради ретранслюються 55 програм, водночас не ретранслюються 8 програм, передбачених за ліцензією (зокрема, канали з групи «Інтер»). Однак найсуттєвішим порушенням, за словами членів Нацради, є ретрансляція неадаптованих каналів Adult Channel, Spice, «Детский» і Al Jazeera.

Генеральний директор «Viasat Україна» Оксана Ферчук звернула увагу на те, що перевірка проводилася за скаргою клієнта, за якою ніяких порушень виявлено не було.

Щодо неадаптованих Adult Channel і Spice вона сказала, що ці канали - європейські, Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі визнала їх такими, що не порушують норми закону, вони транслюються виключно в закодованому вигляді. Окрім того, вони раніше були в «білому списку» Нацради (до травня 2010 року), відтак, записані і в ліцензії провайдера. «Але якщо Нацрада наполягає, ми готові виключити їх з програмної послуги», - додала пані Ферчук.

Перший заступник голови Нацради Оксана Головатенко відповіла, що є процедура внесення телеканалів до списку адаптованих. Однак Нацарада не готова поки піти на зустріч еротичним каналам, тому що багато провайдерів намагаються їх ретранслювати вдень.

Щодо збільшення ресурсу Оксана Ферчук пояснила, що компанія неодноразово подавала до Нацради документи на переоформлення, але до врегулювання питання з методикою нарахування ліцензійного збору питання відкладалося. Тому директор компанії попросила відкласти питання про результати перевірки до переоформлення ліцензії.

За словами Оксани Головатенко, Нацрада приймає це пояснення, однак регулятора бентежать насамперед неадаптовані канали. Регулятора не переконала обіцянка «Viasat Україна» вимкнути Adult Channel і Spice протягом тижня, хоча за умовами своїх угод з абонентами провайдер повинен заздалегідь попередити клієнтів, і процедура заміни каналів триває 1-3 місяці. Оксана Головатенко заявила, що Нацрада прагне демонструвати до всіх однаковий підхід, а іншим провайдерам за неадаптовані канали оголошують попередження.

«Але "Волю" ви теж перевіряли за скаргою клієнтів, і в них теж є Adult Channel і Spice. Однак їм попередження ви не оголошували», - зауважила Оксана Ферчук (Нацрада в грудні 2010 року взяла до відома наявність порушень у ТОВ «Воля-кабель», зокрема трансляцію неадаптованих каналів).

Незважаючи на пропозицію заступника Нацради Лариси Мудрак перенести розгляд питання на тиждень, члени регуляторного органу проголосували за оголошення попередження «Viasat Україна».

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

slavon
25.02.2011, 20:51
Зміни в пропозиції телеканалів

Шановні абоненти Viasat!
Інформуємо вас, що на вимогу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (Рішення №346, Протокол №7 від 23.02.2001 р.) Viasat з 23 березня 2011 року призупиняє поширення каналів «Детский», «The Adult Channel», «Spice» для своїх клієнтів на невизначений термін.
Просимо вибачити за непередбачені зміни в нашій пропозиції.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

sashko
01.03.2011, 15:42
Шановні партнери!

З задоволенням повідомляємо Вам, що з 1 березня 2011 року на платформі Viasat починається поширення каналу «Футбол +» (номер 302 у нашому електронному програмному гіді EPG).
«Футбол +» - це український телеканал преміум-класу, присвячений виключно прямим трансляціям провідних європейських і латиноамериканських чемпіонатів.
Футбол найвищої якості на каналі представлений національною першістю Англії, Німеччини, Франції, Бразилії. До вашої уваги захоплюючі поєдинки за участю легендарних клубів: "Манчестер Юнайтед", "Ліверпуля", "Челсі", "Баварії", "Марселя", "Фламенго" і багатьох інших. Невід'ємною частиною цих клубів є їх зоряні гравці: Уейн Руні, Стівен Джеррард, Фернандо Торрес, Франк Рібері і Роналдіньо. Крім цього, у планах каналу - показ матчів за участю кращих збірних світу.
Абоненти Viasat матимуть можливість перегляду ще більшої кількості цікавих футбольних матчів у прямому ефірі на каналах «Футбол» і «Футбол +».
«Футбол +» буде доступний абонентам пакету Viasat Престижний.

hmura
06.03.2011, 13:18
Viasat надаватиме ексклюзивний доступ до телеканалу "Футбол+"

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Viasat ("ВІЖН ТБ") з березня 2011 р. ексклюзивно надаватиме абонентам супутникового телебачення в Україні доступ до перегляду преміального спортивного телеканалу "Футбол+", який демонструє найкращі зразки світового футболу. Відтепер абоненти Viasat мають можливість дивитися в прямому ефірі ще більше світових чемпіонатів та матчів високого класу з національних першостей Німеччини, Великобританії, Франції, Бразилії та інших країн.

Преміальний телеканал "Футбол+", повністю присвячений зарубіжному футболу, став доступним для перегляду клієнтами Viasat з 1 березня 2011 р. На сьогодні він представлений у пакеті "Viasat Престижний".

Окрім трансляції наживо європейських та латиноамериканських чемпіонатів, матчів світових першостей та ігор за участі таких легендарних клубів, як "Манчестер Юнайтед", "Ліверпуль", "Челсі", "Баварія", "Марсель", "Фламенго" та ін., на каналі "Футбол+" планується запуск спеціалізованих програм, присвячених міжнародному футболу.

"Футбол+" розширив пропозицію спортивного сегменту Viasat, що вже включає канали "Футбол" (який має права на трансляцію в Україні матчів української Прем'єр-ліги, а також англійської Прем'єр-ліги та інших чемпіонатів світового рівня), Eurosport 1, Eurosport 2, та Viasat Sport (один із власних спортивних каналів Viasat), а також "Мисливство та рибальство", "Перший автомобільний", "Драйв".

Оксана Ферчук, генеральний директор Viasat: "На сьогодні Viasat має найкращу контентну пропозицію з-поміж усіх супутникових операторів в Україні, в тому числі і в спортивному сегменті. Поповнення платформи преміальним телеканалом "Футбол+" розширило нашу спортивну пропозицію: український глядач обирає саме футбол своїм улюбленим видом спорту, і ми раді повністю задовольняти його потреби у перегляді найкращих зразків як вітчизняного, так і зарубіжного футболу".

"ВІЖН ТБ" (VIASAT) - перший ліцензований провайдер платного цифрового супутникового телебачення в Україні, що пропонує послуги під торговою маркою Viasat. Послуга Viasat надається з 1991 року в Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Естонії, Латвії та Литві. Канали Viasat транслюються в 24 країнах світу. Загальна кількість телеглядачів Viasat у світі становить більш ніж 100 мільйонів людей.

sashko
14.03.2011, 19:36
З УкраїнИ відлітають супутники
Станіслав Юрасов / / 04.03.2011

Індустрія платного супутникового телебачення в нашій країні, не встигнувши сформуватися, вже потрапила в період мутацій

В Україні заморожено розвиток ряду платформ супутникового телебачення (DTH). У серпні 2010 року стало відомо про фінансові складнощі компанії «Поверхность», яку покинув ключовий інвестор - ISTIL Group Мохаммеда Захура. У грудні було припинено распростреніе пакету каналів платформа Digital Fly Ukraine (TM MyTV).

Тепер як перша, так і друга компанія ведуть переговори з потенційними інвесторами, щоб відновити роботу.

«Поверхность» з осені скооперувалися з ГК «Укркосмос», який має договір на поширення сигналів з супутників ASTRA 1G і Hellas Sat 2. Через них платформа почала з кінця минулого року мовлення в тестовому режимі частини своїх каналів. Представники «Поверхности» і «Укркосмосу» заявляли ще в грудні «Коментарям» про плани в найближчий час сформувати і запустити в комерційну експлуатацію єдину DTH-платформу. Але цього поки з невідомих причин так і не відбулося.

З MyTV ситуація ще складніша. Ось вже більше двох місяців компанія не поширює свої канали. В кінці лютого Нацрада з питань ТБ і радіомовлення за результатами перевірки встановив, що платформа обслуговує всього 442 абонента, у той час як за ліцензією їх має бути 180 тис. чоловік. Директор цієї платформи Альберт Фельдман пояснює виключення мовлення технічними проблемами зі супутником і обіцяє, що на початку квітня відбудеться перезапуск. Крім того, за словами Фельдмана, DFU до цього часу стане частиною великої міжнародної медіакорпорації. Тобто гроші на проект по ідеї можуть з'явитися.

Три біди супутникового ТБ

Єдиною вітчизняної платформою супутникового ТБ, яка продовжує мовити, залишається «Viasat». Як відзначають експерти, компанія обслуговує вже близько 70 тис абонентів. Гендиректор цієї компанії Оксана Ферчук додала, що щорічно вдається подвоювати кількість абонентів.

Видавець галузевого журналу Mediasat Алекасандр Глущенко зазначає, що компанія зростає в першу чергу за рахунок агресивної рекламної кампанії і наявності в пакеті спортивних каналів «Футбол» і «Футбол +», які Viasat поширює за ексклюзивною домовленістю.

Втім, Ферчук визнає, що ринок супутникового телебачення важкий. «Ми бачимо кілька великих проблем. Перша - це піратство. У нас доступні канали сусідніх країн, які не авторизовані для нашої країни. Це заважає розвитку ринку », - говорить вона.

Супутникове піратство - це використання схеми sharing (від англійського «ділитися»). Таку послугу пропонують так звані «пірати», які зі своїх серверів, легально підключених до супутникових платформ, передають людям, які замовлять у них супутникове ТБ, ключі доступу до різних платформ за скромну плату. За оцінками Глущенко, в Україну близько 150-200 тис. сімей користуються цим нелегальним механізмом.

«Друга велика проблема у нас з багатьма кабельними операторами, які некоректно звітують про свої клієнтських базах правовласникам і занижують собівартість контенту та послуг платного ТБ. (Іншими словами, вони говорять, що обслуговують не тисячу абонентів, а, наприклад, сто. Це дозволяє платити власникам каналу істотно менше за користування їхніми телепродуктом - Ред.). Вони заважають розвиватися нашому бізнесу », - зазначає Ферчук.

Додамо до цього, що частину аудиторії у наших платформ "відкушують" російські («НТВ + Україна», «Радуга ТБ»). Вони не створюють спеціальні українські продукти, а просто мовлять те, що у них є в Росії, ще й на території Україні.

І третьою проблемою, за словами, Ферчук, є те, що національні канали не закодовані на супутниках. «Це впливає на всю індустрію платного ТБ. Коли хороший продукт доступний у відкритому вигляді, немає необхідності шукати якусь альтернативу. Тому зібрати всі канали на одній супутниковій платформі досить складно. У нас, наприклад, немає «Інтера» », - зазначає Ферчук.

Зазначимо, що вже близько 3 млн. українських домогосподарств встановили супутникові тарілки. Але тільки близько 100 тис. з них платять телеплатформам.

Нові явища

Що стосується каналів групи «Інтер», то вони, ймовірно, просто чекають своєї години. Адже цього року повинні розпочати мовлення мережі наземного ефірного цифрового мовлення, яке будує собі ТОВ «Зеонбуд». Більшість учасників ринку вважає, що за ним стоїть консорціум, з таких вітчизняних медіагігантів, як група «Інтер» Валерія Хорошковського, і СКМ Ріната Ахметова. Заступник директора «Зеонбуд» Андрій Шумілов в недавньому інтерв'ю з «Коментарями» розповів, що вони розглядають можливість створення власної DTH-платформи, так як все одно будуть піднімати 28 загальнонаціональних каналів на супутник для розповсюдження їх по країні. Найважливіше, що потрібно зробити «Зеонбуду» в цьому випадку - це пролобіювати ввезення в країну ресиверів-гібридів, які б підтримували прийом як ефірного ТБ, так і супутникового. Таким чином, телеглядач зможе дивитися національні канали безкоштовно, а при бажанні
ще й доплачувати за прийом додаткових каналів з супутника.

Тому якщо «Зеонбуд» таки побудує мережу, то у існуючих DTH-платформ додасться ще один серйозний конкурент на рівні з кабельниками та піратами. Не можна забувати і про те, що «Укркосмос» в 2012 році планує вивести на орбіту перший український телекомспутнік, на якому можуть бути також зібрані всі вітчизняні телеканали. Напрошуються висновки, що щоб стати українською платформою супутникового ТБ, потрібно мати істотна підмога: або бути частиною держпрограми, або мати власну цифрову мережу або супутник. А спроби зробити на рівному місці мільярдний бізнес, хоч і мають шанс на успіх, але часто сприймаються великими інвесторами як авантюрна затія.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Habib
14.03.2011, 21:08
Зміни в пропозиції телеканалів на вимогу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Шановні абоненти Viasat!
Інформуємо вас, що на вимогу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (Рішення №346, Протокол №7 від 23.02.2011 р.) Viasat з 23 березня 2011 року призупиняє поширення каналів «Детский», «The Adult Channel», «Spice» для своїх клієнтів на невизначений термін.
Просимо вибачити за непередбачені зміни в нашій пропозиції.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

sashko
16.03.2011, 21:02
У період з 22.03.11 по 30.03.11 включно буде проходити офіційна квартальна зустріч представників компанії Viasat з партнерами.
Програма зустрічі:
• Старт нової рекламної компанії з 01.04.2011
• Співпраця в рамках нового Податкового кодексу
• Цілі і плани для дилерів / інсталяторів
• Новини компанії
• І багато інших питань

sashko
29.03.2011, 22:39
VIASAT продовжує оптимізувати свою пропозицію каналів для абонентів.

Базуючись на дослідженнях, які проводяться серед абонентів нашої платформи, ми визначаємо пріоритети наших клієнтів і прагнемо зробити нашу пропозицію більш привабливою. Для цього відключаються менш популярні канали, додаються канали, в яких зацікавлені наші абоненти.

В рамках оптимізації нашої пропозиції 30 квітня 2011 року припиняється розповсюдження каналу Nickelodeon на платформі Viasat.

Інформуємо також, що Viasat продовжує переговори про включення нових каналів в свою пропозицію.

Habib
12.04.2011, 10:41
«TVій друг» - cпеціальна пропозиція для клієнтів Viasat!

Підключи до послуги Viasat своїх друзів і отримай подарунок:

Разом з рахунком за послуги Viasat ти отримав 2 ваучери. Віддай ці ваучери друзям, сусідам, приятелям які бажають підключитися до Viasat. Якщо в тебе більше друзів, або ваучери з якихось причин не було доставлено, ти можеш:

* відправити другу електронний ваучер з цієї сторінки
* зробити ксерокопію двох надісланих ваучерів і роздати всім друзям,
* замовити додаткові ваучери за телефоном сервісної підтримки клієнтів Viasat 044 401 04 04.

Переваги для тебе: за кожного з перших 4-х друзів, які підключаться, тобі буде надано по 1 місяцю послуги Viasat в твоєму пакеті без нарахування абонентської плати. Місяці перегляду послуги Viasat без нарахування абонентської плати будуть автоматично надаватись починаючи з травня 2011 року.

Переваги для твоїх друзів: додатково до умов поточної акції – один місяць перегляду без нарахування абонентської плати.

Важливо! Акція «TVій друг» діє з 10 березня по 30 квітня 2011 року.

Запросити Друга за допомогою електронної пошти

Умови підключення для твоїх друзів за допомогою ваучеру:

Крок 1 Друг оформлює попереднє замовлення на сайті або за телефоном 0-800-500-460.
Важливо! При замовленні послуги він називає оператору номер ваучера, щоб отримати особливі умови підключення.
Крок 2 Зустрічає спеціаліста-інсталятора, який доставить, якісно встановить та налаштує обладнання.
Крок 3 Підключає послугу і насолоджується переглядом Viasat!
Орієнтовна вартість підключення (грн.) Є супутникова тарілка Немає супутникової тарілки
Загалом 349 749
Вартість встановлення обладнання 0* 0*
Доставка 0* 0*
Комплект обладнання 0* 400
Підключення послуги 349 349


*мається на увазі сплата дилеру 0,01 грн. за послуги доставки та стандартної інсталяції комплекту обладнання, а також ціна ресивера 0,01 грн.

Абонентська плата:

* Перший повний місяць перегляду пакету «Viasat Престижний» для друга - без нарахування абонентської плати
* Другий і третій місяці перегляду пакету «Viasat Престижний» - по 69 грн./міс.
* З четвертого місяця друг обирає один з пакетів телеканалів Viasat:

1. залишає пакет «Viasat Престижний» з абонентською платою 99 грн./міс.
2. обирає пакет «Viasat Сімейний» та продовжує сплачувати по 69 грн./міс.

Детальний перелік каналів, що включені в пакети «Viasat Сімейний» та «Viasat Престижний» дивись на сторінці Пакети телеканалів

Джерело Viasat.ua

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] dresmille ukrprof

sashko
30.04.2011, 11:28
Повідомляємо вам про зміни у переліку телеканалів, представлених у пакетах Viasat.
З першого червня 2011року буде припинено надання доступу до телеканалів Nickelodeon, Fox Life та Nat Geo Wild. Одночасно Viasat працює над розширенням переліку каналів, доступних до перегляду клієнтами Viasat. Про підключення нових телеканалів ми повідомимо вас додатково.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

sashko
30.04.2011, 11:29
Повідомляємо вам про зміни у переліку телеканалів, представлених у пакетах Viasat.
З першого червня 2011року буде припинено надання доступу до телеканалів Nickelodeon, Fox Life та Nat Geo Wild. Одночасно Viasat працює над розширенням переліку каналів, доступних до перегляду клієнтами Viasat. Про підключення нових телеканалів ми повідомимо вас додатково.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Habib
19.05.2011, 18:33
Відтепер свіжі анонси кращих фільмів та трансляцій ти можеш отримувати прямо на особисту сторінку в соціальних мережах «ВКонтакте», Facebook та Twitter.

Щодня Viasat надаватиме у найпопулярніші соціальні мережі «ВКонтакте», Facebook та Twitter оновлену інформацію про кращі фільми дня, топові спортивні трансляції, а також спеціальні пропозиції від Viasat. Тож тепер стає легше орієнтуватися серед щоденних телепрограм сотень каналів. Обирай найцікавіше для себе та ділись з друзями інформацією про те, що цікаве можна переглянути на Viasat.:(

savsav
31.05.2011, 21:13
Канал SET в пакетах VIASAT-Ukraine з 1 червня


Друзі, до Вашої уваги Sony Entertainment Television - телевізійний комедійно-розважальний телеканал виробництва телекомпанії Sony Pictures Entertainment. У колекції більше ніж 4 000 фільмів і більше 40 000 годин телесеріалів і захоплюючих телепередач (wiki), в основному американського виробництва.

Передплатникам сімейного та престижного пакетів Viasat Ukraine канал буде доступний з 1 червня 2011р. Приємного Всім проведення часу за переглядом телеканалу.

viasatfan.

sat-prof
02.06.2011, 18:29
Телеканал "SET Eastern Europe" З'явився в пакеті "Viasat Ukraine" на 12207 V 27500 3 / 4. DVB-S2.BSS European "Videoguard

sat-prof
08.06.2011, 19:45
Новини від "Viasat України"Канал Меню-TV стартує на Viasat.
Клич всю сім'ю і кращих друзів до столу. Але цей канал дивися на самоті. Адже ніхто не повинен здогадатися, чому твої обіди стали смачніше, гості частіше, а сім'я - ще рідніша. Створюй шедеври на власній кухні разом з каналом Меню-TV, який стартує на Viasat.

Тебе чекають майстер-класи від кращих кухарів світу, кулінарні шоу, гастрономічні лікнеп, страви від зірок. Щодня вранці нові прості та оригінальні сніданки з продуктів, які завжди є під рукою. Щодня креативні ідеї для обідів і вечерь. Подорожуємо по світу, заглядаємо в кухні відомих ресторанів, у тому числі Зірки Мішлен, підглядає секрети іменитих шеф-кухарів. Цікаво, що любить на сніданок Славко Вакарчук? Що їсть Віра Брежнєва, щоб мати таку вражаючу фігуру? Які страви вибирає Ані Лорак під час вагітності? Тоді вмикайте Меню-TV у будь-який час доби.

Адже якщо шлях до серця лежить через шлунок, то Меню-TV найшвидший спосіб.

funt3
11.06.2011, 15:29
Канал Дитячий. Повернення норовливого!

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Останнім часом не все гаразд у нашому королівстві з дитячим контентом. Всі в очікуванні змін, але поки все зі скрипом ...

Тому подвійно радісно, що останні кроки від Viasat UKRAINE свідчать - ніхто не забутий і ніщо не забуте. Канал "Дитячий" повертається в лоно нашого оператора! Чекаємо на продовження!
Правда, давай не забувати, що на дворі літо. Гнати наших чад на вулицю, подалі від ящиків, панелей і екранів з мультяшками!

RIZIK
20.06.2011, 15:25
В середу 22/06/2011 о 14:00 в готелі ГАЛИЧИНА м.Тернопіль відбудеться конференція VIASAT

funt3
22.06.2011, 23:55
«Евросеть» поповнює рахунки Viasat

З 7 червня у всіх салонах «Евросеть» на території України можливе поповнення рахунків Viasat за послуги супутникового телебачення.

Для цього клієнту достатньо лише повідомити продавцю-консультанту номер договору. Поповнення рахунку здійснюється без комісії і можливо від 5,00 до 5000 грн.

funt3
01.07.2011, 01:54
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Шановні панове!

Влітку в нашій пропозиції відбудуться зміни:
З 1 червня в пакеті Сімейний замість каналу AXN Sci Fi з'явився телеканал SET (трансляцію AXN Sci Fi був продовжений до 1 липня).
З 1 серпня з нашої пропозиції виключається канал Discovery World (№ 211). Програми телеканалу в більшості дублюють канали Discovery Channel і Discovery Science. Тому, найпопулярніші передачі каналу Discovery World ви знайдете на Viasat. Адже Discovery Channel залишається в Сімейному пакеті, а Discovery Science - в престижному.

Як і раніше про нові каналах, які скоро з'являться на Viasat, ми будемо повідомляти на сайті.

Вдячні за вашу активність і пропозиції!

funt3
21.07.2011, 09:19
Зросла кількість абонентів premium ViasatПротягом 12 місяців закінчуються в червні 2011 року Viasat отримав у скандинавських країнах 23.000 нових абонентів premium. Хоча повна кількість абонентів на кінець червня цього року склало 1048000, або без змін по квартальної шкалою. Більшість з них ( 645.000, у порівнянні з 653.000 три місяці раніше) були супутниковими абонентами, a інші ( 403.000, у порівнянні з 394.000 ) інших мереж. По всіх послугах premium число абонентів збільшилося. ViasatPlus закінчив другий квартал з 172.000 ( 163.000 в I kвартале ), Multiroom з 239.000 ( 237.000 ), a HD з 255.000 ( 232.000 ).

Oтдел Viasat на східних ринках, kоторий охоплює 28 країн в регіонах Європи, Aфрікі і США, закінчив другий квартал з 438.000 абонентами premium, або на 89.000 більше ніж рік тому, але без змін у ставленні до попереднього кварталу. Це відображення сильного росту на Україну і в Росії і стабільної позиції в Прибалтиці.

genych
25.07.2011, 18:51
Компанія VIASAT починає працювати у форматі HD

Керівництво компанії VIASAT заявило про те, що з кінця 2011 - початку 2012 року почнуться комерційні продажі на території Росії нового телеканалу у форматі високої чіткості - Viasat Nature / History HD.


На каналі представлені програми виробництва провідних телестуд

funt3
27.07.2011, 09:08
Viasat впевнено набирає обертів

Як стало відомо інтернет - порталу « Теленовини », за результатами останнього піплметрового дослідження TV Index Plus компанії TNS тематичні телеканали Viasat показали відмінні результати. Так за період січень -червень 2011 року телеканал «TV 1000» хоча б раз переглянуло більше третини міського населення країни, що склало 35,1% аудиторії « 4 роки і старше».

Телеканал «TV 1000 Русское кино » в період з квітня по червень 2011 року збільшив аудиторію в порівнянні з січнем - березнем 2011 на 2,2%. Таким чином, аудиторія каналу збільшилася на 1 млн. 300 тис. телеглядачів. Загальний приріст з початку 2011 року склав 3% і сьогодні цей канал уже дивиться 28% населення Росії.

За цей же період збільшилася кількість глядачів у телеканалів « Viasat Explorer » (тепер це 10,7 млн. чоловік) і «TV 1000 Action » (9,5 млн. осіб).

Канали сімейства Viasat досягли таких позитивних результатів по приросту аудиторії на тлі невеликої стагнації тематичного ТБ в Росії. За перші п'ять місяців 2011 року телеканали Viasat стабільно дивилося близько 66-67 % городян РФ.

funt3
29.07.2011, 22:51
Новий телеканал на Viasat

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Набридла музика, «яка скрізь»? Зустрічай «Перший Альтернативний » на « Viasat».
Унікальність « Першого Альтернативного » в його форматі, а саме у відсутності на каналі попси. Теми каналу на даний момент можна вважати будь-яку музику, яка не є форматом інших музичних телеканалів. В ефірі « Першого Альтернативного » кожен може знайти щось відповідне його музичним смакам: електронну музику, альтернативний рок, хіп - ​хоп, класику року, різні напрями важкої музики, реггі, фанк, панк -рок та багато іншого. На сьогоднішній день кліпове база телеканалу налічує більше 11 000 відео кращих українських, російських і західних музикантів (70 % західна музика, 30 % території СНД). З 2005 року канал проводить престижний конкурс RAMP, на церемонії якого виступають відомі зарубіжні команди - ( Korn, Marilyn Manson, Franz Ferdinand та багато інших). В Україні транслюється власна версія телеканалу A - One українську мову.

genych
16.08.2011, 19:42
Новини від "Viasat України"

Пакет "Viasat України" поповнився телеканалом Дісней.Канал доступний всім індивідуальним абонентам Viasat Сімейний пакетів, Популярний і Престижний. Мовлення здійснюється російською та українською в поєднанні з оригінальною доріжкою англійською мовою.

Номер каналу в твоєму Електронному програмному гіді - 454.

savsav
17.08.2011, 14:52
Доповнення інформаціі: Дитячий канал Disney Channel з'явився в пакеті на 12207 V 27500; 3 / 4. Кодований в Videoguard.
Прописується як The Disney Channel.

funt3
09.09.2011, 14:44
Є прекрасна новина: матчі Ліги Чемпіонів і Ліги Європи сезону 2011-2012 ви зможете побачити на каналах 1 1 і 2 2 - на Viasat.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Великий футбольний марафон розпочнеться 13 вересня протистоянням Шахтаря і Порту в рамках Ліги Чемпіонів на каналі 1 1. Тим часом на 2 лютого Барселона битиметься з Міланом. Далі ж дивіться, як знаменитий Челсі буде протистояти німецькій машині Байєру.

14 вересня на каналі 2 2 на іспит на витримку пройде два іспанські клубу: Бенфіка і Вільярреал. Вони зустрінуться з Манчестер Юнайтед і Баварією відповідно.
Усі матчі 13 і 14 вересня розпочнуться о 21.45, тому деякі ви зможете подивитися в запису о 01.00.

А 15 вересня Динамо, Металіст і Ворскла будуть штурмувати свої турнірні таблиці в Лізі Європи. У 20:00 на каналі 1 січня наше Динамо вдома зітре манірну англійську посмішку з Манчестер Сіті. Тим часом на 2 лютого Ворскла в Данії задасть кіптяви Копенгагенським сажотруса. А відразу після цього на 2 2 Металіст розжене кров консервативної віденської Аустрії.
Вболіваємо разом. Більше футболу на Viasat!

funt3
11.09.2011, 11:36
Сплачуйте послуги без додаткових комісій!

Тепер Ви можете оплачувати послуги Viasat в касах відділень Приват Банку.
Прийом платежів від клієнтів Viasat здійснюється БЕЗКОШТОВНО - без додаткових комісій і нарахувань!

симчич
13.09.2011, 07:19
Телеканал 1+1 з'явився в пакеті Viasat Ukraine на 12207V (європейський BSS промінь), DVB-S2/8PSK/MPEG-4/Videoguard, SR 27500, FEC 3/4.

slavon
08.10.2011, 10:08
Ось такі листи вибачення розсилає Віасат УА (Віжен ТВ) своїм колишнім абонентам :
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Взято тут ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])
Без коментарів... :o

симчич
05.11.2011, 10:59
Universal Channel Russia з'явився в пакеті 'Viasat Ukraine' на 12169V (європейський BSS промінь), DVB-S2/8PSK/MPEG-4/Videoguard, SR 27500, FEC 3 / 4.

funt3
24.11.2011, 22:16
Литовська TV8 закодований

Новий комерційний литовський канал TV8 був закодований на супутнику ASTRA 4A (4.8 ° E) - в системі NDS VideoGuard супутникової платформи VIASAT. Канал доступний абонентам VIASAT в Литві.

Технічні параметри:
* Astra 4A (4,8 ° E)
* tp. B10 (11,900 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC : 3 / 4; DVB-S/QPSK)
* ID : TV8 Lithuania
* PID V : 6891
* PID A : 6892
* PID PCR : 6891
* SID : 6890
* PID PMT : 6890
* Provider : Viasat
* Koдірованіе : NDS - VideoGuard (до 23.11 - FTA)

slavon
02.12.2011, 11:54
Старт нового каналу на Viasat – Єврокіно

Оператор супутникового телебачення Viasat із задоволенням повідомляє вам про старт нового телеканалу – Єврокіно.

Від сьогодні ми тішитимемо вас ще й відбірними фільмами ‘Made in Europe’, які вирізняються настроєм, емоційністю та дотепністю.

Єврокіно на 135-й кнопці Viasat – канал для кіногурманів: концептуальний і в дечому непередбачуваний. Тут культові повнометражні фільми чергуватимуться з маловідомими короткометражками, а Жерар Депардьє і Хав’єр Бардем змушуватимуть то сміятись то плакати.

Захотілося смачненького? – Єврокіно почастує вас шинкою в кінодебюті Пенелопи Крус «Хамон-хамон», шоколадом в однойменній зворушливій історії із Джонні Деппом та Жульєт Бінош, або сам Джуд Лоу запропонує вам чорничного пирога з морозивом у своєму маленькому барі в серці Нью-Йорку.

Хай від сьогодні «Євро» асоціюється у вас не лише з валютою й футболом, а й з якісним та «смачним» кіно.

Бажаємо приємного євро-перегляду!
Drive не входитиме до пакетів Viasat
Доводимо до вашого відома, що з 1 січня 2012 р. телеканал Drive не входитиме до пакетів Viasat.
Взято тут ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Vasil_master
08.12.2011, 21:49
Viasat кидає виклик: «Ти фан чи профан?»

Це питання ставлять шанувальникам футболу в новій футбольній промо-кампанії від Viasat, яку нещодавно запустив консорціум агентств DDM Studio, Mediacom та Publicis Visage.

Організатори кидають виклик футбольним фанатам, які мають довести, що вони дійсно не просто любителі, а справжнісінькі експерти! Найбільш активним учасникам кампанії дістануться призи, головний з яких - поїздка на фінал Ліги чемпіонів.

На сайті football.viasat.ua кожен вболівальник може зареєструватися за допомогою одної з соціальних мереж на вибір, а далі - прогнозувати результати матчів та коментувати їх. За правильно вгадані результати матчів та популярні коментарі учасники отримують бали. Чим більше балів - тим більші шанси перемогти й отримати приз.

Завдяки можливості коментувати матчі на сайті вся країна може дізнатись, чий коментар більшість експертів вважає найкращим. Окрім того, сайт демонструє, який матч серед був найбільш очікуваним для фанатім, а який викликав найгарячіші суперечки.

Промо-кампанія «Ти фан чи профан?» від Viasat триватиме до кінця грудня 2011 року.

За матеріалами "Телекритики" - [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

savsav
20.01.2012, 08:08
Новини від "Viasat України"

Із задоволенням повідомляємо, що, починаючи з cегодняшнего дня, Viasat надає своїм клієнтам можливість переглядати новий український канал «хокей», який офіційно починає мовлення 22 січня.

Канал повністю присвячений хокею та пропонує глядачам прямі трансляції матчів провідних світових турнірів, в т. ч. НХЛ, КХЛ, української ПХЛ, а також огляди різних хокейних турнірів.

Канал «Хокей» знаходиться під № 305 у спортивній частині EПГ і буде доступний всім абонентам Viasat в тестовому режимі до кінця березня.

джерело ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

funt3
26.01.2012, 21:56
Viasat теж транслюватиме «Футбол HD»

Угода на трансляцію «Футбол» і «Футбол +» на Viasat продовжений до 2015 року

ТОВ «Медіа Група України» і супутникова платформа Viasat домовилися продовжити на три роки (до 2015 року) термін дії угоди з розповсюдження групи спортивних каналів «Футбол» і «Футбол +». В рамках домовленостей Viasat також отримав право розповсюдження каналу «Футбол HD», який буде запущений спеціально до Євро-2012. Про це повідомляє піар-служба Viasat.

Як йдеться у повідомленні, Viasat приєднався до меморандуму, підписаному між ТОВ «Медіа Група України» і провайдером кабельного телебачення «Воля» із запуску HD-версією каналу «Футбол».

Право Viasat на супутникову трансляцію «Футбол HD» є ексклюзивним.

Нагадаємо, що договір про співпрацю у поширенні каналів «Футбол» і «Футбол +» на платформі Viasat була укладена восени 2009 року на три роки.

Як писала «Телекритика», ТОВ «Медіа Група України» купило у Національної телекомпанії України субліцензію на показ матчів Євро-2012 в Україну на каналах «Україна» і «Футбол». Ліцензія коштувала 82 млн грн.

На прохання згаданого юридичної особи редакція «Телекритики» зберігає написання її назви, зафіксоване в документах про юридичну реєстрацію (незважаючи на правила українського правопису).

slavon
27.01.2012, 12:36
Право Viasat на супутникову трансляцію «Футболу» в HD-якості є ексклюзивним. Водночас право на супутникову трансляцію каналів «Футбол» та «Футбол+» не є ексклюзивним, уточнює прес-служба ТОВ «Медіа Група Україна».

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Zinge
14.02.2012, 09:05
Новини від "Viasat Україна"


Шановні клієнти Viasat,
Тепер ви можете оплачувати послуги Viasat БЕЗ КОМІСІЇ у всіх банкоматах Райффайзен Банк Аваль.
Щоб швидко і без черги заплатити за телебачення в банкоматі Райффайзен Банк Аваль вам потрібно лише ввести номер вашого договору з Viasat. До ваших послуг близько 3000 банкоматів, розташованих по всій території Україні. Цілодобово, без перерв на обід і без переплат!

симчич
05.03.2012, 15:32
Astra 4A, 4.8°E

Телеканал CNN International Europe та Viasat Nature East пішли з пакету Viasat Ukraine на 12169V.

slavon
29.03.2012, 07:33
Дві новини від Віазад УА:
1. Пакет HD каналів
Пакет HD-каналов появится в пакете Viasat-Ukraine

По предварительной информации, полученной на встрече дилеров , в апреле предполагается старт HD проекта.
Предполагаемое ценообразование, - установка комплекта с нуля 699 грн, абонплата 149грн.
Установка тюнера -199 грн, абонплата так же 149 грн.
Дополнительный ТВ -600грн, абонплата 49грн.
Будет создан новый пакет «Престижный HD», в который кроме SD каналов войдут каналы:
- Футбол HD

- Nature HD

- History HD

- Фильмовый HD

- Музыкально-развлекательные HD (2-3 канала).

Информация предварительная, возможны изменения.
2. Зміни в абоненському договорі - Віазад спрощує процес дострокового розриву договору і забирає назад свій металолом

Изменения в абонентском договоре:

С апреля 2012 вступают в силу новые изменения в абонентский договор.
Теперь клиенту, желающему преждевременно расторгнуть договор, достаточно:

письменно уведомить Провайдера о расторжении

позвонить на службу поддержки клиентов и оставить заявку на расторжение
принести исправный ресивер в полной комплектации в ближайший сервисный центр.

Перечень необходимых комплектующих:

для SRT 7700 – пульт ДУ, кабель (SCART/AV-кабель)
для SRT7707 – пульт ДУ, кабель (SCART), блок питания
Все комплектующие должны быть исправны (клиент имеет возможность докупить необходимые комплектующие непосредственно в сервисном центре).

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]:D:o

funt3
29.03.2012, 08:18
Угода на трансляцію «Футбол » і «Футбол + » на Viasat продовжений до 2015 року

ТОВ «Медіа Група України » і супутникова платформа Viasat домовилися продовжити на три роки (до 2015 року) термін дії угоди з розповсюдження групи спортивних каналів « Футбол» і « Футбол». В рамках домовленостей Viasat також отримав право розповсюдження каналу «Футбол HD », який буде запущений спеціально до Євро -2012. Про це повідомляє піар - служба Viasat.
Як говориться в повідомленні, Viasat приєднався до меморандуму, підписаному між ТОВ «Медіа Група України » і провайдером кабельного телебачення « Воля » із запуску HD - версією каналу « Футбол».
Право Viasat на супутникову трансляцію «Футбол HD » є ексклюзивним.
Нагадаємо, що договір про співпрацю у поширенні каналів « Футбол» і « Футбол » на платформі Viasat був укладений восени 2009 року на три роки.
Як писала « Телекритика », ТОВ «Медіа Група України » купило у Національної телекомпанії України субліцензію на показ матчів Євро -2012 в Україну на каналах «Україна » і « Футбол». Ліцензія коштувала 82 млн грн.

VADYA777
01.04.2012, 15:10
Сьогодні вийшло нове ПЗ для ресиверів з процесором ALi3329C для хитрого перегляду каналів в МПЕГ4 пакету Viasat UA-див.ТУТ-[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

slavon
17.05.2012, 16:04
Черговий металолом від Віазаду, на цей раз для перегляду ХД:
Как и виделось ранее, сегодня на ежегодном Дилерфесте Viasat в Алуште, кроме презентации HD ресивера Samsung:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
был объявлен состав их будущего HD предложения:
1. ТК "Футбол" HD
2. Eurosport HD
3. MGM HD
4. Mezzo HD
5. Viasat History/Nature.
Взято тут ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

funt3
01.06.2012, 00:27
Телебачення в HD якості від Viasat !

З 1 червня Viasat починає надання доступу до HD телебаченню. Відтепер у кожного українця буде можливість дивитися телебачення в неперевершеному якості, незалежно від місця проживання, так як супутниковий HD -сигнал Viasat охоплює 100 % території країни.
Виключно до 30 червня підключення до Viasat HD буде коштувати всього лиш 199 грн. У пакет « Viasat Престижний HD » в першу чергу увійшли канали « Футбол», « Eurosport HD », « Viasat History HD », « Viasat Nature HD », « MGM HD » і « Mezzo HD », що віщають в HD якості. Крім них в новому пакеті клієнти знайдуть вже добре знайомі й улюблені українські та міжнародні канали, що віщають в цифровій якості.
* Відкрий світ неперевершеного телебачення разом з Viasat !

savsav
02.06.2012, 12:04
Viasat запустив цифрове мовлення по всій Україні

Компанія Viasat, провайдер цифрового супутникового телебачення, почала з 1 червня 2012 надавати послугу супутникового телебачення високої чіткості на всій території Україні.

Партнером Viasat в проекті, запуск якого приурочений до до Євро-2012, стала компанія SES Astra. Про це 31 травня заявила директор компанії Оксана Ферчук на прес-конференції в Києві, повідомляє Телекритика.

"Запустити послугу HDTV з ексклюзивною можливістю побачити всі ігри UEFA EURO 2012 в HD - унікальний шанс, доступний далеко не кожній супутниковій платформі. Ми бачимо величезний відкладений попит на HDTV з боку існуючих і нових клієнтів Viasat, що ще раз підтверджує, що час HD в Україна прийшло. HD означає нове, більш високу якість телеперегляду ", - зазначила Ферчук.

Послуга буде доступна в рамках нового пакета "Престижний HD", в який увійшло понад 80 SD-і 5 HD-каналів, серед яких: Футбол в HD (глядачі побачать всі матчі Євро-2012 і найпрестижніші чемпіонати світу в прямому ефірі; для клієнтів супутникового ТВ канал буде присутній тільки на супутниковій платформі Viasat ексклюзивно на протязі двох років з моменту запуску); Eurosport HD; MGM HD; Viasat Nature / History HD; Mezzo Live HD.

Маркетинг-директор компанії Viasat Дмитро Джеджула заявив, що Олімпійські ігри 2012, які пройдуть в Лондоні, також буду транліроваться у форматі високої чіткості тільки на платформі Viasat (телеканал Eurosport HD).

Вартість підключення до HD-та SD-послуг для нових клієнтів буде однаковою. Для існуючих клієнтів перехід на користування HD TV - безкоштовний. Вартість пакету "Престижний HD" - 149 грн. на місяць.

Smi.liga.net

savsav
04.09.2012, 08:13
Viasat Україна. Зміни в пакеті каналів HD якості

З метою поліпшення пропозиції HD каналів для абонентів Viasat вносить зміни з 1 жовтня 2012 до пакету Престижний HD: Замість каналів Mezzo live HD і MGM HD, які більше не будуть поширюватися за допомогою нашої платформи, з жовтня абоненти зможуть дивитися в пакеті Престижний HD нові фільмові канали.

джерело ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] estve/2012-09-03-6134)

savsav
14.09.2012, 17:12
Телеканал English Club TV з'явився в пакеті каналів компанії Viasat*
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]


13 вересня 2012 року всесвітньо відомий освітній телеканал English Club TV був запущений в системі цифрового телебачення від компанії Viasat.

Відтепер усі абоненти компанії Viasat мають можливість дивитися освітні програми, розроблені командою професіоналів з допомогою найсучасніших методик. До початку нового сезону саме для маленьких глядачів був розширений дитячий блок, який дозволить дітям весело і цікаво вивчати англійську і готуватися до школи. Перевагою каналу є те, що Телеканал English Club TV що він з'явився в пакеті каналів компанії Viasat* програми не мають жодних вікових обмежень і їх перегляд не тільки сприяє вивченню англійської, але і допомагає родині проводити більше часу разом. Глядачі різних вікових категорій та професій зможуть поповнити свій словниковий запас необхідної лексикою і легко подолати мовний бар'єр. Освітній телеканал English Club TV пропонує програми для вчителів, спортсменів, мандрівників, учених, винахідників і всіх тих, хто цікавиться останніми подіями у світі і вивчає англійську.

telekritika.ua

slavon
18.09.2012, 15:08
Генеральний директор компанії Viasat Україна Оксана Ферчук спить і бачить що безплатні канали на супутнику закодують ... або як знайти чергових винуватців власного бездарного маркетенгу...
Бесплатное ТВ под угрозой

Программа цифровизации эфирного телевидения, которая осуществляется в настоящее время, полностью игнорирует проблему приёма сигнала в квартирах многоэтажных домов. Во многих случаях даже наиболее чувствительные и дорогие комнатные антенны не обеспечивают приёма телепрограмм, транслируемых Зеонбудом. В ходе панельных дискуссий форума "Цифровое вещание в Украине" прозвучала информация о резком снижении доли пользователей эфирного телевидения в Западном регионе страны. Как рассказала генеральный директор компании Viasat Украина Оксана Ферчук, в Черновицкой области их доля снизилась до тридцати процентов. По её сведениям это связанно именно с переходом на цифровое эфирное ТВ.

Столкнувшись с невозможностью добиться удовлетворительного качества, абоненты попросту отказываются от эфирного ТВ в пользу спутниковых каналов, тем более, что они обеспечиваютпрактически те же возможности: бесплатный доступ к общенациональным каналам и цифровое качество. Информацию об увеличении оттока абонентов эфирного ТВ косвенно подтверждают данные о продажах цифровых приёмников, которыми поделился Дмитрий Лупкин из компании GfK Ukraine. По его данным, в Западном регионе подобные устройства пользуются аномально низким спросом.

А пока в Украине ломаются копья вокруг эфирного телевидения, в развитых странах обсуждались принципиально иные технологии. В преддверии летней Олимпиады британский парламент предложил вообще прекратить на территории страны эфирное телевещание. Для доступа граждан к телеканалам, включая и четыре канала общественного BBC, предлагается использовать сети доступа в Интернет, которыми через три года будут охвачены 90% домохозяйств. В свою очередь, освободившиеся от телесигнала частоты предполагается передать сотовым операторам для нужд мобильного широкополосного доступа.Тем временем крупнейшая компания мира - американская Apple Inc., - ведёт безуспешные переговоры с операторами кабельного телевидения. Предметом переговоров является продажа телевизионного контента пользователями её продукции. Несмотря на всё своё влияние и рыночный вес, яблочный гигант пока что не в состоянии "подвинуть" телевещателей.

Рынок платного телевидения традиционно является для компании крепким орешком. Ни один из её проектов, нацеленных на потребителей телевизионного контента, не получил особенного успеха. Подводя итоги приходится признать, что практика бесплатности телевидения, как и других общедоступных благ - медицины, образования, дошкольного воспитания, - является типичным пережитком советской эпохи. Его дальнейшее существование противоречит всему, что происходит в нашей стране последние двадцать лет. Показателен пример проводного радиовещания, которое, несмотря на свою социальную значимость, оказалось ненужным государству и доживает последние годы.

Переход на модель платного доступа к телеэфиру в перспективе 2-3 лет, если не раньше, выглядит логичным шагом. Осенью, после выборов в парламент и окончания моратория на проверки телерадиокомпаний, можно ожидать новостей. Основными индикаторами процесса будут ситуация вокруг кодирования телесигнала и результаты проверок телерадиокомпаний, на которые сейчас распространяется предвыборный мораторий.


[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

D-Misha
18.09.2012, 21:32
В Україні зявляться три нових кіноканала в форматі HD...

В Украине появятся три новых киноканала в формате HD
18.09.2012

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Компания Viasat, принадлежащая международному медиахолдингу Modern Times Group (MTG) объявляет о запуске трех новых киноканалов в октябре 2012 года - TV1000 Premium HD, TV1000 Megahit HD и TV1000 Comedy HD – в Украине, России и странах СНГ.

Программное наполнение каналов, главным образом, будет содержать фильмы четырех крупнейших голливудских киностудий, включая Twentieth Century Fox, Sony Pictures Television’s и Warner Bros., с которыми Viasat заключила долгосрочные эксклюзивные контракты в рамках платного телевидения и видео по запросу на указанных территориях.

Премиальный канал TV1000 Premium HD будет состоять преимущественно из телевизионных премьер голливудских фильмов, включая картины, удостоенные престижных наград. Премиальный канал TV1000 Megahit HD представит блокбастеры и крупнейшие кинофраншизы голливудского кинопроката. Оба канала будут также показывать телевизионные премьеры лучших российских фильмов. TV1000 Comedy HD будет полностью посвящен первоклассным комедиям и дополнит жанровую линейку существующих киноканалов Viasat. Помимо контента, все три канала отличает формат вещания высокой четкости (Full HD) и звук Dolby Digital 5.1. Вещание каналов круглосуточное.

Новые телеканалы будут доступны операторам кабельного, спутникового, IPTV и DTT телевидения и послужат дополнением к уже существующей линейке каналов – Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, Viasat Sport, Viasat Nature HD, Viasat History HD, TV1000 Action, а также TV1000 и TV1000 Русское кино, являющимися самыми популярными платными киноканалами в Украине и России.

Яркими примерами премьерных показов новых каналов являются знаменитые картины студии Twentieth Century Fox «Люди ИКС: Первый Класс», «Восстание планеты обезьян», а также лауреат премии «Оскар» 2012 года - фильм «Потомки» с Джорджем Клуни в главной роли; лидеры мировых кассовых сборов «Девушка с татуировкой дракона» и «Человек, который изменил всё», а также новейшие релизы кинопроката «Новый Человек-паук», «Вспомнить всё» и «Люди в черном 3» от студии Sony Pictures; говорящие сами за себя названия «Мальчишник в Вегасе 2: Из Вегаса в Бангкок» и «Гарри Поттер и дары смерти часть 2», «Шерлок Холмс: Игра Теней» и «Темный рыцарь: Возрождение легенды» от студии Warner Bros.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] te_hd_18.09.2012

Zhora15
26.09.2012, 21:33
Новий ШЕДЕВР від віазаду UATV ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Дивіться безкоштовні канали за 1грн в день[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

Це трошки не так, більше тут ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]) пост #3 ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

funt3
01.10.2012, 09:01
Viasat Україна приступила до тестування нових каналів

Оператор платного супутникового телебачення Viasat Україна на українському ринку почала технічні тести трьох фільмових каналів під брендом TV1000. Канали представлені одночасно в SD і HD дозволі, також трансляція тимчасово FTA. Канали прописуються під назвою P4100, P4110, P4120, P4200, P4210 і P4220. Перші три позиції SD версії каналів. Усі позиції вже включають в себе регулярне мовлення, але також супроводжується написом " тест - сигнал ". Мовлення незабаром буде закодований NDS Videoguard.

Технічні параметри :
Astra 4A (4,8 ° E) частота 12,207 ГГц, пол V, SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK

slavon
19.10.2012, 11:06
Віазад УА не платить власникам контенту за його використання і вже заборгував 2,9 млн. грн.
Крупнейший в Украине оператор спутникового телевидения Viasat не уплатил роялти в размере 2,9 млн. грн. за трансляцию клипов и фильмов на протяжении последних четырех лет, заявили в организации коллективного управления правами АРМА-Украина. В организации потребовали от Нацсовета по вопросам телевидения и радиовещания лишить оператора лицензии, а от Генпрокуратуры - привлечь виновных к уголовной ответственности.

Как сообщает КоммерсантЪ-Украина в материале "Viasat получил тревожный сигнал", в Viasat были согласны платить авторам и вели с АРМА длительные переговоры на эту тему, говорит юрист компании Вячеслав Якубенко.

"Но это сложный вопрос, есть много трудностей даже с определением суммы - по закону она должна составлять 2% дохода, полученного непосредственно от трансляции продукта. Как вычислить эти 2%, нам пока неясно", - отмечает он.

К тому же основные претензии АРМА связаны с программами, которые транслируются на каналах универсальной программной услуги, говорит Якубенко. Так, согласно закону "Об авторском праве", отчислять роялти авторам контента обязаны все организации, которые его транслируют и получают за это прибыль.

"Но Нацсовет обязал провайдеров транслировать пакет универсальной программной услуги бесплатно. По этим каналам у нас не заключено ни одного договора, и мы не получаем за них прибыли, поэтому и отчислений не платим", - говорит Вячеслав Якубенко.

Джерело ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

savsav
06.12.2012, 08:16
Подарунки для клієнтів: завчасно платити вигідно

Отримати в подарунок рік перегляду пакету «Viasat Престижний Преміум» або два квитки на світову прем'єру фільму «Хоббіт: несподіване подорож» зможуть клієнти Viasat, своєчасно сплачують рахунок за січень 2013 року.

Умови акції прості. Необхідно в період з 5 по 20 грудня 2012 року сплатити абонентську плату за січень 2013 року і не мати заборгованості на особовому рахунку.

Володарів подарунків будуть визначатися в чотири етапи:

Перший етап відбудеться 10 – 11 грудня серед клієнтів, які оплатили рахунок за січень 2013 року з 5 по 8 грудня
Другий етап відбудеться 13 - 14 грудня серед клієнтів, які оплатили рахунок за січень 2013 року з 9 по 12 грудня
Третій етап відбудеться 17 – 18 грудня серед клієнтів, які оплатили рахунок за січень 2013 року з 13 по 16 грудня
Четвертий етап відбудеться 21 - 24 грудня серед клієнтів, які оплатили рахунок за січень 2013 року з 17 по 20 грудня.

Всього визначаться чотири клієнти Viasat, які протягом року будуть отримувати безкоштовний доступ до пакету каналів «Viasat Престижний Преміум», а також п'ятдесят власників квитків на фільм «Хоббіт: несподіване подорож» (Всього - 100 квитків). Служба Сервісної підтримки клієнтів Viasat повідомить про отримання подарунків кожному з одержувачів особисто по телефону, вказаному в його абонентському договорі.

Взяти участь в акції можуть всі клієнти Viasat за винятком абонентів пакетів «Viasat Бізнес» і «Viasat Вільний». Учасники акції мають право на одержання подарунка і можуть брати участь тільки в одному етапі визначення власників подарунків.

Viasat.ua


Зміни в пакетах Viasat в січні 2013 року

У зв'язку з тим, що канал Disney Channel прийняв рішення про припинення мовлення в Україні з 01.01.2013, канал буде виключений з пакетів каналів Viasat. Замість нього, у січні 2013 року Viasat планує додати дитячий канал Nickelodeon.

Також повідомляємо, що з 01.01.2013 з пакетів каналів Viasat буде виключений канал "Сарафан". У січні 2013 року планується включити до послуги Viasat популярний канал "Садиба".

Viasat.ua

genych
17.12.2012, 16:06
VIASAT і NBA оголошують про підписання довгострокового контракту

Телеканал Viasat Sport та Національна баскетбольна асоціація (NBA) оголошують про підписання довгострокового контракту. Viasat Sport буде показувати до п'яти матчів регулярного сезону NBA на тиждень, а також Зоряний вікенд NBA, фінали Західної та Східної конференцій та червневу серію NBA в повному обсязі.
У цьому сезоні в NBA виступають 84 іноземних гравця з 37 країн. Росію представляють товариші по команді «Міннесота Тімбервулвз» - досвідчений Андрій Кириленко і новачок Олексій Швед, а також провідний свій третій сезон в Лізі центровий Тимофій Мозгов з «Денвер Наггетс».
Найближчим часом в прямому ефірі глядачі Viasat Sport побачать наступні трансляції матчів NBA:

Вівторка, 18 грудня: Нью-Йорк Нікс - Х'юстон Рокетс
Середа, 19 грудня: Майамі Хіт - Міннесота Тімбервулвз
Четверга, 20 грудень: Нью-Йорк Нікс - Бруклін Нетс
П'ятницю, 21 грудня: Міннесота Тімбервулвз - Оклахома-Сіті Тандер
Неділя, 23 Грудня: Майамі Хіт - Юта Джаз
Понеділок, 24 Грудень: Бруклін Нетс - Філадельфія 76

симчич
01.01.2013, 17:22
Astra 4A, 4.8°E
Телеканали Usadba та Nickelodeon з'явилися в пакеті Viasat Україна на 12169 V 27500 3/4

savsav
22.01.2013, 11:18
Нові канали для маленьких телеглядачів Viasat!

Viasat додає в свій електронний програмний гід два нових телеканали для маленьких телеглядачів - «Плюс Плюс» і «Малятко ТВ».

У їхній компанії ваша дитина з цікавістю і користю проведе свій час. Адже в ефірі нових телеканалів краща українська та зарубіжна анімація, а також розвиваючі та пізнавальні програми.

Канали «Плюс Плюс» і «Малятко-ТВ» доступні всім абонентам Viasat, крім пакетів "Бізнес".

джерело ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

savsav
08.03.2013, 11:09
Зустрічайте новий канал Viasat - «Право ТБ»!

Перший спеціалізований юридичний телеканал в Україні «Право ТБ» - це майданчик для інтерактивного спілкування, професійної юридичної дискусії, підвищення рівня знань у галузі права. В ефірі каналу також будуть фільми та передачі, розраховані на більш широку аудиторію.

Канал Право ТБ доступний всім абонентам Viasat.

ВиасатUA

slavon
08.03.2013, 19:52
Канал Право ТБ доступний всім абонентам Viasat.
Круто, абоненти Віазад УА зможуть дивитися за власні гроші, те що уся Україна дивиться ФТА (безплатно) зі супутнику...

arki
08.03.2013, 20:37
Круто, абоненти Віазад УА зможуть дивитися за власні гроші, те що уся Україна дивиться ФТА (безплатно) зі супутнику...

Все так і є...одним словом не провайдер а геморой:o І головне те що багато хто і продовжує його проплачувать і нізащо не збираються відмовлятися, хоча я останнім часом перестаю дивуватись нашим народом...

karpinets2710
11.06.2013, 20:15
Нові телеканали на Viasat у форматі HD

З 11 червня Viasat починає трансляцію двох російських англомовних телеканалів в якості HD: Russia Today (RT) і Russia Today Documentary (RTD).

RT - це інформаційний телеканал, який знайомить глядачів усього світу з російською точкою зору на світові новини та поточні події.

RTD - телеканал документальних програм, в основному, власного виробництва.

Телеканали доступні абонентам пакетів «Viasat Престижний HD» і «Viasat Престижний Преміум HD».

slavon
12.06.2013, 07:00
HD: Russia Today (RT) і Russia Today Documentary (RTD).
:D Супер, яке досягнення Віазаду, мема на то ради - я наприклад маю можливість дивитися ті канали, навіть не будучи абонентом Віазаду... По моєму Віазад вже давно став платним провадером безплатних (ФТА) каналів... :D

karpinets2710
12.06.2013, 10:47
:D Супер, яке досягнення Віазаду, мема на то ради - я наприклад маю можливість дивитися ті канали, навіть не будучи абонентом Віазаду... По моєму Віазад вже давно став платним провадером безплатних (ФТА) каналів... :D

то правда, але кількість його передплатників не зменшується, просто платять за те, що давно безплатне....

slavon
12.06.2013, 11:25
Абоненти Віазаду то останні закоренілі "дятли" яким провайдер навішав "лапші" на вуха що краще Віазаду немає нічого... В абонентів навіть не вистачає розуму щоб зняти ту "лапшу" з вух... :D

arki
12.06.2013, 21:04
Абоненти Віазаду то останні закоренілі "дятли" яким провайдер навішав "лапші" на вуха що краще Віазаду немає нічого... В абонентів навіть не вистачає розуму щоб зняти ту "лапшу" з вух... :D
чудово сказано, 5++++....
;)

slavon
27.06.2013, 10:31
Віазад наймає операторів в м.Києві для для "лінії утримання клієнтів":
Требуется оператор линии удержания клиентов Виасат
Зарплата 3500 грн., ставка + бонус за удержание клиента
Контактное лицо:
Анна Заброда
Телефон:
0675472957
Город:
Киев
Вид занятости:
полная занятость, неполная занятость
Требования к соискателю
не имеет значения, готовы взять студента

Описание вакансии

Внутреннему call-центру компании VIASAT UKRAINE срочно требуются

ОПЕРАТОРЫ НА ЛИНИЮ УДЕРЖАНИЯ КЛИЕНТОВ!

Вы идеально подойдете нам, если Вы

- любите и не боитесь общаться с людьми;

- легко переключаетесь с русского на украинский язык;

- доброжелательны и стрессоустойчивы;

- организованны и дисциплинированы;

- легко обучаетесь новому;

- умеете работать с MS Word;

- можете посвящать любимой работе 7 часов в день: 1 смена – 8.30-15.30, 2 смена – 15.30-22.30 (вечером развозка до м. Лукьяновка, м. Петровка).

Задача оператора одна: удерживать клиентов в компании!

Мы готовы предоставить Вам комфортный офис в районе м. Лукьяновка, дружную атмосферу в коллективе, всегда ароматный кофе для повышения трудоспособности и настроения:) качественное обучение всем тонкостям работы с клиентами и моральную поддержку; стабильную прогрессивную зарплату; интересную и насыщенную работу: Вы сможете развиваться как личность и профессионал.

Мы ждем Вас в нашей команде!
VIASAT
БУДЕ ПО TVоєму! Джерело ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

По моєму справи у Віазаду йдуть "якнайкраще", раз вже є така вакансія... :D :D :D

Zhora15
27.06.2013, 14:22
slavon,
Жопа віазаду,знову Шведи не з тією країною спрівпрацюють [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

slavon
27.06.2013, 14:37
Zhora15, Те що до Віазаду приходить "велика жопа" було ясно ще майже 2 роки тому при старті Екстра ТВ...
знову Шведи не з тією країною спрівпрацюють Я напевно щось пропустив ??? Про яку ще країну йде мова ???

arki
27.06.2013, 21:16
Zhora15, Те що до Віазаду приходить "велика жопа" було ясно ще майже 2 роки тому при старті Екстра ТВ...
Я напевно щось пропустив ??? Про яку ще країну йде мова ???

То їм за те що з тіткою Шурою не товаришують..:o

Zhora15
27.06.2013, 21:30
Я напевно щось пропустив ??? Про яку ще країну йде мова ???

Мазепа,Полтава..... І сука яка здала Мазепу Москалям!!! Короче сумна історія!!!

genych
04.07.2013, 13:07
Пакет телеканалів - Viasat «Домашній»


З 1 липня Viasat пропонує новий пакет каналів у цифровій якості Viasat «Домашній». Абонплата за перегляд пакету - всього 49 гривень на місяць!

До складу пакету Viasat «Домашній» увійшли всі українські канали і вісімнадцять кращих тематичних каналів для всієї родини. Серед них - TV1000 Comedy з новими голлівудськими комедіями, а також канал TV1000 Російське кіно. До уваги клієнтів, що підключили Viasat «Домашній» пропонуємо найкращий пізнавальний канал у світі Discovery Channel, захоплюючий канал про природу Viasat Nature і корисний канал для умілих і господарських - Садиба ». Для любителів спорту - новий канал XSport. Малюки зможуть вибирати мультфільми на п'яти дитячих телеканалах. Додатково є можливість налаштувати сотні каналів, що знаходяться на супутниках Astra, Amos та Hot Bird у відкритому доступі.

Підключи пакет Viasat «Домашній» для своєї родини і проводь час удома в супроводі кращих телепрограм і фільмів всього за 49 гривень на місяць!

slavon
04.07.2013, 13:29
genych,Одна реклама і маразм від віазаду - з 73 каналів пакету, 59 можна дивитися навіть не знаючи що таке віазад. Я вчора трохи поспілкувався з техпідтримкою віазаду. Звіт про це тут ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])повідомлення #159 ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

sat-prof
04.07.2013, 15:16
Три нових телеканалу на Viasat! :o

3 липня 2013 зустрічай три нових телеканалу: ZIK, «Сонце» і «НЛО».
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Розважальні серіали: нові і ті, що стали неймовірно популярними у світі - на молодіжному каналі «НЛО». У незабаром не пропусти телешоу «Грімм», «Пожежні Чикаго», «Паралельні світи», «Сomedy club» та «Універ»; фільми «Джонні Д.», «Кораліна в країні кошмарів» і «Безславні виродки».
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Канал «Сонце» порадує дитячим шоу «Вулиця Сезам», розважить «забавним домашнім відео», розсмішить «Прихованої камерою», надихне програмами кулінарного генія Джеймі Олівера.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Актуальна і об'єктивна інформація про насущні події - на телеканалі ZIK. До уваги глядачів канал пропонує авторські проекти. Безпрецедентні журналістські розслідування та екстремальні викривальні програми формують унікальний образ телеканалу.

slavon
04.07.2013, 15:20
Три нових телеканалу на Viasat! :o
Піпец, ці канали можна дивитися безкоштовно на ресівері класу Жлобо 4100С (1 в БІСС, решта в ФТА). Віазад давно став платним провайдером безплатних (ФТА) каналів... :D :D :D

karpinets2710
04.07.2013, 22:00
ZIK на платформі Viasat

З 3 липня телеканал ZIK увійшов в пакети програм супутникової платформи Viasat. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Співпраця з Viasat - це продовження роботи телеканалу ZIK з найбільшими українськими телевізійними операторами, зазначають у прес-службі. Зокрема, ZIK присутній у кабельних мережах «Воля», «Тріолан», «Ланет» та інші. Всього ZIK транслюють понад 80 операторів кабельного телебачення України по всій Західній Україні, в Києві, в Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій областях та Криму. Канал також доступний для всіх власників супутникових антен на супутнику AMOS-2.

«Те, що Viasat вирішив додати нас в усіх своїх пакетів промови, ще раз підтверджує нашу готовність на рівних конкурувати з топовими загальнонаціональними каналами», - зазначив директор з регіонального розвитку телеканалу ZIK Віталій Чичкань.

Співпраця з Viasat, а потім збільшення аудиторії, посилює вимоги до якості контенту телеканалу ZIK, який у новому телесезоні обіцяє презентувати декілька нових проектів. Вони, за словами генерального директора медіахолдингу ZIK Дмитра Добродомова, за якістю картинки та режисури не поступатимуться програмами центральних телеканалів, а за змістом і драматургією, можуть бути навіть краще.

«Політика нашої компанії така, що своїм абонентам ми хочемо пропонувати безкоштовний перегляд всіх кращих українських каналів. А ZIK однозначно входить до цього переліку », - зазначив директор з розвитку компанії Viasat Петро Конов.

karpinets2710
05.07.2013, 12:11
Три нових телеканалb на Viasat!

З 3 липня 2013 зустрічай три нових телеканалb: ZIK, «Сонце» і «НЛО».

Розважальні серіали: нові і ті, що стали неймовірно популярними у світі - на молодіжному каналі «НЛО». У незабаром не пропусти телешоу «Грімм», «Пожежні Чикаго», «Паралельні світи», «Сomedy club» та «Універ»; фільми «Джонні Д.», «Кораліна в країні кошмарів» і «Безславні виродки».

Канал «Сонце» порадує дитячим шоу «Вулиця Сезам», розважить «забавним домашнім відео», розсмішить «Прихованої камерою», надихне програмами кулінарного генія Джеймі Олівера.

Актуальна і об'єктивна інформація про насущні події - на телеканалі ZIK. До уваги глядачів канал пропонує авторські проекти. Безпрецедентні журналістські розслідування та екстремальні викривальні програми формують унікальний образ телеканалу.

slavon
26.07.2013, 13:36
Дурить Віазад наш народ по чорному. Ось одна львівська кантора під назвою "УкрСелл" втюхує ЛОХам так звані "сертифікати" на підключку до віазаду за 20 грн...
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
На цей раз попався мій знайомий, професійно навішали йому на вуха "макаронних виробів" що ледво то за пів-години зняв. Допоміг відбірний російський мат і слова: "я Тебе колись хоч раз найобував". Думав ще трохи і якогось екзерциста доведеться викликати щоб відмолив... :D :D :D

genych
20.08.2013, 20:00
Viasat Україна. Підключи HD-канали та візьми участь у неймовірній акції!
По-перше, ти гарантовано отримуєш HD-ресивер всього за 1 гривню *.
Але головне - ти автоматично отримуєш шанс поїхати удвох до Бразилії на матч чемпіонату світу з футболу! Прямо зараз замовляй дзвінок консультанта або телефонуй консультанту сам: 067 238 45 38, 050 117 90 76.
У пакет каналів «Престижний HD» входять 8 HD каналів: Футбол +, Eurosport HD, TV1000 Comedy HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Discovery HD Showcase, RT та RTД.
Також є можливість додати преміальні канали фільмів в HD-якості: TV1000 Premium HD та TV1000 Megahit HD.
* Вартість ресивера і поштової доставки за адресою абонента або поштового відділення, вказаному абонентом при замовленні HD-ресивера. Абонент має можливість замовити послуги підключення та налаштування HD-ресивера. Орієнтовна вартість підключення та налаштування HD-ресивера 200 грн.Продажа HD-ресивера, а також послуги з його підключення й налаштування здійснюються дилерською мережею Viasat.
Акція діє з 12 серпня по 30 вересня 2013 року включно на території України. Абоненти, що підключилися пакети «Престижний HD» або «Престижний HD Преміум» в період дії акції, мають право на отримання HD-ресивера за 1 гривню та приймають участь у розіграші подорожі на двох до Бразилії на матч Чемпіонату Світу з футболу. Абоненти, що підключилися до вищевказаних пакетам до 12 серпня 2013 року, можуть брати участь у розіграші подорожі на двох до Бразилії на матч Чемпіонату Світу з футболу.
Ціни з урахуванням ПДВ.

genych
22.11.2013, 14:21
Viasat Ukraine змінює tp . для промо каналу.

Багато що вказує на те , що найближчим часом відбудеться зміна технічних параметрів каналу Viasat Промо , які в даний час транслюється з tp . B35 ( 12,380 GHz , pol . H , SR 27500 , FEC : 3 / 4 ; DVB-S/QPSK ) супутника ASTRA 4A ( 4,8 ГРАДУСІВ В.Д. ) .
На даний момент тест запущений з іншого транспондера .
Viasat Промо канал акцій і реклами українського платформи " Viasat Україна " . Канал висвітлює тематику платних каналів, що входять до складу пропозиції , повідомляє про новини, акції . Viasat Промо надається FTA .

Нові технічні параметри: *

ASTRA 4A ( 4,8 ГРАДУСІВ E) * tp . B36 ( 12,399 GHz , pol . V , SR : 27500 , FEC : 3 / 4 ; DVB-S/QPSK ) * ID : Промо - Viasat * PID V : 7336 ( MPEG-2/SD ) * PID : 7337 ( ukr ) " * PCR PID : 7336 * SID : 7335 * PMT PID : 7335 *
* Кодування : Нема

arki
24.11.2013, 19:51
VIASAT за 49 гривень в місяць!

Настоящее HD за 49 грн в месяц! Встречай новый пакет из 68 каналов – «HD Старт»!

1. Лучших 9 HD-каналов всех жанров:

2. Все украинские каналы без кодирования и перерывов в трансляции.

3. А также десятки других телеканалов на русском или украинском языках.

Абонплата – всего 49 грн в месяц. Ресивер – 299 грн. Закажи и наслаждайся настоящим HD!

slavon
24.11.2013, 20:01
arki,в д...у Віасат ...

genych
28.11.2013, 22:12
Зміни у мовленні телеканалів Viasat

Дитячий канал Kids Co оголосив про те , що він припиняє своє мовлення на території України з 1 січня 2014 року. Канал присутній в реченні Viasat з моменту запуску нашої платформи . На жаль , Viasat не може вплинути на рішення правовласників . Тому з 1 січня 2014 року канал залишає нашу платформу.
Зміни не оминули канали Cartoon Network і TCM . З 1 січня 2014 дитячий канал Cartoon Network стає цілодобовим , а програми каналу TCM більше не транслюватимуться в нічному ефірі. Рішення було прийнято правовласником каналів - компанією TBS Europe Ltd . Таким чином , програми каналу TCM з 1 січня 2014 роки не будуть присутні в пропозиції Viasat .
Але є і приємна новина - Viasat планує найближчим часом включити в свою пропозицію новий і яскравий дитячий канал Lale ! Канал покликаний розвивати інтерес до навчання мови , історії та культури різних народів.
Ми піклуємося про вас і про ваших дітей і намагаємося підносити найкращий матеріал . І канал Lale - черговий приємний подарунок для наших улюблених користувачів .

slavon
28.11.2013, 22:23
Viasat планує найближчим часом включити в свою пропозицію новий і яскравий дитячий канал Lale ! Я в шоці - віасат тільки планує, а більшість власників ФТА ресіверів класу Жлобо вже з півроку дивляться той канал ... :D

arki
05.12.2013, 17:56
Футбол 2 HD в Vision TV

Стартовал второй украинский канал Футбол в качестве HD. Станция появилась на одном из транспондеров Vision TV на спутнике ASTRA 4A (4°E). Уже несколько месяцев тому медиа информировали о том , что в декабре появится второй спортиный канал Футбол в качестве HD.
Станция появилась на украинской спутниковой платформе Vision TV и кодируется в системе Videoguard. Дошло также к изменению названия канала Futbol Plus, kоторый вчера получил название Futbol 2 и вещает в стандартном качестве .

Технические параметры канала Футбол 2 HD:
ASTRA 4A (4°E)
тп. B24 (12,169 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 DVB-S2/8PSK)

Cotea
23.01.2014, 14:29
Жовтневий районний суд міста Красноярська озвучив покарання засновнику та директору ТОВ " РадарТВ " - Євстратова Сергію Борисовичу , який обвинувачувався в незаконному використанні віщального права на передачу в ефір телевізійних каналів Viasat DaVinci , Viasat History , Viasat Nature , Viasat Explorer , TV1000 і " Русское кино".

Суд визнав Євстратова винним у скоєнні злочину , передбаченого ч.2 ст.146 КК РФ , і призначив йому " покарання у вигляді виправних робіт на строк 7 місяців з відрахуванням 5 % заробітку в дохід держави щомісячно з відбуванням покарання в місцях, визначених органами місцевого самоврядування за погодженням з кримінально- виконавчими інспекціями , але в районі місця проживання засудженого " ​​.

Відзначимо , що " РадарТВ " порушував права ТОВ " Віасат Глобал" в період з 1 серпня 2012 року по 25 квітня 2013 року. Дане порушення відбувалося таким чином : Євстратов незаконним чином підключив базові станції " РадарТВ " до оптико- волоконної мережі ТОВ "Оріон телеком" ( красноярський оператор , легально здійснює трансляцію перерахованих каналів) , і за допомогою спеціального обладнання ретранслював телеканали Viasat 1215 абонентам .

Додамо , що Євстратов свою провину заперечувати не став , з усіма звинуваченнями і покаранням погодився.

Джерело: tdaily

genych
23.06.2014, 19:05
Viasat Україна. «Еко ТВ» стає доступним!
Шановні абоненти!
З 17.06.14 перший український екологічний канал «Еко ТВ» став доступним у всіх пакетах Viasat, крім пакетів «Бізнес», «Бізнес Спорт», «Бізнес Стандарт» та «Бізнес HD».
Тепер ви зможете дізнаватися більше цікавого разом з пізнавальними програмами власного виробництва від «Еко ТВ» і рейтингових міжнародних каналів.
А також вашій увазі розважальні шоу, популярні серіали і дитячі мультфільми.

Zhora15
27.09.2014, 17:24
1 жовтня 2014 доступ до перегляду каналів «Футбол 1» і «Футбол 2» для клієнтів Viasat буде призупинений.

1 октября 2014 года доступ к просмотру каналов «Футбол 1» и «Футбол 2» для клиентов Viasat будет приостановлен.

Приносим свои извинения и напоминаем, что большая часть футбольных матчей Украинской Премьер лиги и Кубка Украины транслируется на канале 2+2. Ключевые матчи европейский кубковых турниров, в частности Лиги Европы, возможно просмотреть на канале ТРК «Украина» и 2+2.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Jethro
17.02.2015, 16:54
Шановні абоненти!
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
За рішенням Національної Ради України з телебачення і радіомовлення № 133 від 12.02.2015 р канал «24 ТЕХНО» визнаний невідповідним вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і чинного законодавства України. Внаслідок цього рішення ми не маємо законних підстав на продовження ретрансляції каналу «24 ТЕХНО», доступ до якого припиняється для абонентів Viasat з 18.02.2015.
Хочемо нагадати, що Viasat пропонує великий перелік каналів пізнавального змісту: Discovery Channel (№210), Discovery Science (№212), Discovery Showcase HD (№209), Мега (№241), Viasat Explore (№201), National Geographic ( №230), Зброя (№325) і Трофей (№324).

Jethro
05.03.2015, 07:15
«Viasat», «Воля» і MEGOGO об'єдналися
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Згідно рішення загальних зборів Телекомунікаційної палати України, до складу якого входять такі великі провайдери як "Viasat" і "Воля", в число дійсних членів Асоціації включений MEGOGO - провідний онлайн-кінотеатр України, країн Балтії та СНД. Разом з тим ТПУ представила завдання на 2015 рік.

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» - добровільна недержавна неприбуткова організація, об'єднання юридичних осіб, створене з метою розвитку в Україні сфери телекомунікацій, програмних послуг, представництва та захисту спільних інтересів своїх членів. Палата об'єднує юридичні особи, що діють на ринку платного телебачення - операторів телекомунікаційних мереж, провайдерів програмних послуг та їх об'єднання.

MEGOGO - мультиекранний сервіс і перший легальний онлайн-кінотеатр, який відкрився в 15 країнах пострадянського простору. Працює з листопада 2011 року. В кінці 2012 року став доступний в усьому світі. Сьогодні його щомісячна аудиторія - 32 млн. Унікальних користувачів, каталог ресурсу більше 75 тис. Одиниць відео.

MEGOGO активно займається соціальними ініціативами, виступаючи партнером і меценатом на різних кіно-, медіа-, інтернет- та культурно-громадських заходах. Компанія виступає за формування прозорих і ефективних правил розвитку телеком-ринку України, що і послужило метою вступу в ТПУ.

За словами Івана Шестакова, директора з маркетингу MEGOGO, представникам ринку важливо виробити спільну позицію у побудові відносин з правовласниками. "Створити передумови для передбачуваності законодавства України і впровадити принципово нову базу регулювання галузі. Це і є завдання ТПУ ", - перераховує Іван Шестаков.

Думка Івана підтримують і інші гравці ринку, учасники ТПУ.

Представник дійсного члена Асоціації президент компанії «Воля» Сергій Бойко називає головною проблемою - нерівні умови на ринку, що виявляється у вибірковому підході до різних суб'єктів господарювання. "Ще одна проблема - відсутність дієвої боротьби з піратством; люди не платять за контент не тому, що не хочуть, а тому, що є можливість не платити. Саме тому ми повинні об'єднуватися для досягнення спільної мети. У 2015 році провайдери зможуть знайти можливість інвестувати в розвиток власних мереж тільки за умови, що держава буде виконувати декларований курс на дерегуляцію та боротьбу з корупцією ", - говорить Сергій Бойко.

Оксана Ферчук, директор Viasat Україна, також вважає за необхідне боротися з відсутністю культури споживання контенту. "Сюди належать і піратство, і« андеррепортінг », коли кабельні оператори традиційно занижують кількість абонентів. Саме для припинення таких проблем операторам необхідно об'єднувати зусилля ", - акцентує Оксана Ферчук.

Нагадаємо, мета діяльності Телекомпалати - зробити ринок платного ТБ прозорим, з рівними умовами ведення бізнесу для всіх його учасників.

Так, на 2015 рік Асоціація ставить такі завдання:
1. Скасувати ліцензування діяльності з надання послуг платного телебачення.
2. Легалізувати надання доступу до «дорослого» контенту.
3. Домовитися з регулятором і правовласниками про однакові підходи до провайдерів, незалежно від того, яку технологію вони використовують.
4. Збільшити частку абонентів платного ТБ за рахунок відтоку користувачів нелегальних супутникових та інтернет-платформ.

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» стане основним інструментом для ведення комунікацій з політиками, держслужбовцями та експертами галузі.

Протягом 2015 Асоціація планує взяти активну участь у ряді індустріальних заходів, зокрема KievMediaWeek і TelcoTrends. Крім того, вона завжди відкрита для журналістів, тому для досягнення поставлених завдань буде широко залучати ЗМІ і формувати в суспільстві всіма можливими способами позитивне ставлення до легального споживання контенту.

sembr
14.03.2015, 20:26
Нацсовет обязал канал Xsport Бориса Колесникова возобновить
вещание до 1 апреля

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания обязал цифровой эфирный и спутниковый телеканал Xsport (ООО «Тотвельд») Бориса Колесникова возобновить вещание до 1 апреля. Соответствующее решение Нацсовет принял на заседании 5 марта при результатам внеплановой проверки.

Нацсовет констатировал, что Xsport не осуществляет вещание. Регулятор признал нарушения каналом условий лицензии и обязал до 1 апреля привести свою деятельность в соответствие с условиями лицензии и законодательства. Члены Нацсовета учли, что сам канал официально заявил , что приостановил вещание с 1 января на 90 дней в связи со сложной финансовой ситуацией.

VADYA777
26.02.2016, 17:16
Приват з супутником: 1 + 1 купує великого провайдера ТВ Viasat
У медіагрупи МГУ Ріната Ахметова з'явився конкурент "в космосі". Медіагрупа Ігоря Коломойського 1 + 1 медіа купує у шведів український Viasat.

Група 1 + 1 медіа Ігоря Коломойського купує найбільшого в Україні оператора супутникового телебачення - компанію Віжн ТБ (ТМ Viasat). Продавцем виступив шведський медіахолдинг Modern Times Group (MTG). Про це * розповіли топ-менеджер конкуруючої медіагрупи і керівник телекомунікаційної компанії. За оцінкою одного з них, сума угоди могла скласти від 300 до 500 млн грн ($ 15-20 млн).

У прес-службі 1 + 1 медіа не коментують угоду. Але як заявила керівник відділу корпоративних комунікацій групи Галина грублю @ до, повідомлення по цій темі в процесі підготовки і з'явиться в найближчі дні. * Директор з розвитку Viasat Петро Конов також відмовився від коментарів.

Про операцію знає президент Київстару Петро Чернишов. Viasat є партнером Київстару по ТВ-послуги для абонентів домашнього інтернету. Але її умов і учасників він не захотів розголошувати.

КОРИСНІ ДАНІ:
Віжн ТБ була заснована в 2006 році. У 2007-му компанія отримала першу в Україні ліцензію провайдера супутникового телебачення. У 2008 році її послуги стали доступні глядачам. Viasat Ukraine - найбільша супутникова ТБ-платформа країни. За оцінками учасників ТВ-ринку, вона обслуговує близько 150 000 абонентів. У минулому році оператор підписав договір про надання ТВ-послуги та абонентам домашнього інтернету від Київстару.

догляд шведів
MTG давно шукала покупця на український актив. Справа не тільки в Україні. У минулому році шведська група прийняла стратегічне рішення - вийти з східноєвропейських ринків. У жовтні було оголошено про продаж неефірних телеканалів Viasat тамтешньому фонду Baring Vostok Анатолія Карякіна в Росії за $ 45,5 млн. Після цього прощання з українським ринком був справою часу. Провісником угоди могла бути нещодавня новина, що директор Віжн ТБ переходить на роботу в Нову Пошту.

Український ринок супутникового телебачення досі перебуває в "піратському" стані. За оцінками глави Медіа Групи Україна Сергія Лященко, за минулий рік кількість супутникових тарілок в Україні зросла з 4,5 млн до більш ніж 5 млн. Проникнення платного супутникового телебачення при цьому становить не більше 5-6%. Левова частка глядачів дивиться відкриті (незакодований) супутникові канали. Більшість 1-2 млн домогосподарств використовують так званий c / s. Простіше кажучи - купують у піратів ключі для доступу до супутникових платформ.

Остання незалежна платформа
Після операції 1 + 1 на українському ринку не залишиться незалежних супутникових платформ. У травні 2015 року МГУ Ріната Ахметова викупила у приналежної Мохаммад Захур Istil Group провайдера платного супутникового ТБ Xtra TV. Медіагрупа СКМ використовує супутникову платформу в першу чергу як один з каналів поширення Футбол 1 і Футбол 2. "Супутникова дистрибуція є дуже перспективним напрямком, ми плануємо збільшувати кількість пакетів і каналів для наших передплатників", - заявляв нещодавно в інтерв'ю Лященко.

Решта супутникові платформи, які за останні 10 років встигли попрацювати в Україні (MyTV, Поверхня, Либідь), не змогли закріпитися на ринку. В умовах масового телепіратства і невисокою купівельної спроможності вони не змогли вибудувати робочу бізнес-модель. Як вважає член громадської ради при Нацраді з питань ТБ і радіомовлення Олександр Глущенко, Плюси купують супутникову платформу на перспективу. На його думку, у групи є шанс зібрати на одному супутнику найбільші телеканали. "Після того як в ТВ-законодавство будуть внесені зміни і безкоштовний соціальний пакет каналів стане в рази менше, медіагрупи зможуть на супутнику закодувати інші канали і продавати до них доступ", - підкреслює він.

Можливість кодування частини своїх каналів, які зараз ведуть мовлення у відкритому доступі, найбільші медіагрупи (StarLightMedia, 1 + 1, МДУ) почали активно обговорювати ще в минулому році.