КПК

Показати повну версію : Тюнери лінійки U2C (Sunplus 1512 ) 3G,IPTV,WIFI

sat-prof
16.08.2013, 00:13
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Сучасний і потужний декодер Sunplus 1512 для MPEG4/MPEG2, HD / SD, IPTV
Підтримка якості зображення FULL HD до 1080p
Можливість одночасного запису і перегляду каналів в HDTV якості
Режим Тайм-шифт (переміщення в часі)
Всі функції PVR
Вихід відеосигналу з якістю до 1080р включно
Аналоговий відеовихід вихід CVBS (RCA)
2 USB порту з підтримкою до двох фізичних накопичувачів (USB 2.0)
USB порти підтримують роботу з WiFi адаптерами для підключення до бездротових мереж
USB порти підтримують роботу з 3G модемами
LAN Ethernet порт для Internet
Наявність мультиформатного CA інтерфейсу (вбудований слот для карт доступу)
Відтворення файлів у форматах AVI, MKV, MPG, TS, WMA, WMV, M2TS, FLV, DAT, ASF, MP3
Dolby Digital AC3
Мікророзмір і зручний пульт сучасного дизайну
Перегляд фотографій JPEG у високому дозволі
Програвач музики MP3
Режим "Сліпого пошуку" транспондерів
Підтримка "цікавих функцій"

DVB-S2 ресивер
HDMI1.3
FULL-HD 1080P
Підтримка DiSEqc 1.0/1.1/1.2/1.3/2.0 / (USALS)
5000 Каналів
PVR
7 днів EPG, Телетекст і субтитри через OSD
збільшення Zoom
підтримка WiFi
Відтворення мультимедійних файлів
IPTV / Movie онлайн
Мережеві додатки (Youtube / IPTV / Фільми онлайн / Читалка для книг / Google карти / Погода ...)
Оновлення ПЗ Через USB
10/100Mbps Ethernet

Вбудовані програми:
сервіс Youtube
IPTV
Movie online
EBOOK
Google Карти
Yahoo Погода
WEB Фотографії
Офлайн Ігри

Параметри обладнання:

Процесор: SUNPLUS 1512 667MHz 32-bit MIPS 24KEc
Підтримка MPEG-2 (ISO / IEC 13818-2) MPaHL і MPaML для HD і SD декодування
Підтримка MPEG-4 (ISO / IEC 14496-2) розширене ASP
Підтримка H.264 (MPEG-4 AVC, ISO / IEC 14496-10) MP/HPaL4.1 для HD і SD декодування
Підтримка RealVideo (RealPlayer v8, 9,10), DivX 3.11/4.12/5/6/HD і Xvid, Dolby
Підтримка WMA і WMA-pro, Dolby MS10 опція, RealAudio
Підтримка MPEG-1 Layer I / II, AC-3 та E-AC-3
Підтримка HDMI 1.3 передача з HDCP, 1080i / p, 720p, 576i / p і 480i / p виходами
Підтримка подвійного USB 2.0 EHCI хост контролерів з вбудованим PHY
Підтримка 1-bit або 2-bit SPI флеш пам'яті
Зовнішній ІК датчик
Автоматичний і ручний пошук каналів
Час переключення каналів менше однієї секунди

Ціна 400-450грн

Скачати:

Інструкція користувача U2C S + Mini (завантажити - 1618 Kb) ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

BOOTLOADER - УВАГА! обов'язково оновити з USB, якщо Ви збираєтеся оновити ПЗ! (завантажити - 512 Kb) ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

ТЕСТОВЕ ПЗ для ресівера від 20130812, завантаження з USB, УВАГА: якщо Ви ще жодного разу не оновлювали софт, поновіть лоадер! (скачати - 5430 Kb) ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

ПЗ для ресівера від 20130807, завантаження з USB (завантажити - 7264 Kb) ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Список каналів і ключів для супутників 36Е; 4w; 13e; 4,8 e (завантажити - 636 Kb) ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

Файли для відновлення через порт RS232 (завантажити - 6424 Kb) ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

IP Sharing конфиг. файл (скачать - 2 Kb ) ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

arki
21.09.2013, 21:31
Пару неділь назад уваги на цю модель не звернув, пару постів за нього прочитав і зрозумів що доволі "сире" а сьогодні випадково зайшов на форум по його обговоренні -не повірив очам, прошивки сиплють не гірше ГІ.
про нього можна більше дізнатися тут [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Можливо вже хтось юзає цей рес?

grendolis
06.10.2013, 14:20
Юзаю цей русівер поки що всім задоволений чекаю нове ПО

arki
06.10.2013, 15:37
Юзаю цей русівер поки що всім задоволений чекаю нове ПО
тітку Шуру налаштували, як працює, з 3ж модемом не юзали???

sazan
06.10.2013, 22:36
Пробував з 3G модемом-працює добре.Причому всі настройки в тюнері,поставив на режим-авто.Зєднало з інтернетом за пару секунд.Правда перший раз,тюнер треба перезагрузити.

arki
06.10.2013, 23:03
Щойно з одним чоловіком спілкувався, йому брак попався-ребути без кінця, написав каже в техпідтримку. Сказали прислати їм а вони натомість нового вишлють. Їм цікавий той екземкляр. Одним словом наші українці пишуть ПО.

sazan
07.10.2013, 23:23
Пробував з Wi-Fi свистком,теж працює без проблем.Майже нема різниці з LANом.

arki
08.10.2013, 09:26
Список (поки що не великий)перевіреных WiFi адаптерів, и 3G модемів.

U2C S+ mini/MAXI и WiFi USB адаптеры.

Ресиверы моделей U2C S+ mini/MAXI отлично работают с USB WiFi адаптерами имеющими данные чипсеты:

Ralink rt5370
Ralink rt3070
Проверены модели, работают без проблем:
TP-Link TL-WN7200ND
TP-Link TL-WN727N
Amiko Nano
Amiko Wireless N
Galaxy Innovations N11
Abcom Wireless
Openbox AIR
Edimax EW-7722UND
Wireless-N Max
Wireless-N Mini

U2C S+ mini/MAXI и 3G USB модемы.

Ресиверы моделей U2C S+ mini/MAXI отлично работают с USB 3G
модемами (проверено нашими пользователями):

MF-100 c Kyevstar и Utel
E-153 c MTS
Huawei 173: 3G модем киевстар
Huawei 1550

Igor1031
16.10.2013, 11:00
Нове ПЗ для ресіверів U2C S + Mini / MAXI

від 14.10.2013 .

Попередження:
Ми доводимо ПЗ, можливі нові помилки!
Будь ласка повідомляйте про них, ми виправимо всі знайдені Вами проблеми.

- Виправлені помилки з емулятором , поправили тітку шуру .
Основні зміни : усунення помилок попередньої версії.

УВАГА: Редактор фаворитних списків незакінчений , будь ласка майте на увазі
що це не фінальна версія .

Очікувані зміни надалі :
- усунення проблеми дублювання каналів при пошуку
-priority/replace/ignore . lists
- Додавання інших моделей модемів
- Усунення багів в WEB TV U2C сервісі (ексклюзивний безкоштовний
сервіс з численними фільмами , мультиками та телепередачами )
- DLNA функція ( можливість переглядати відеоролики
з телефону і комп'ютера використовуючи WiFi через тюнер )
- Функція дистанційного управління ресивером з мобільного телефону використовуючи WiFi
- Можливість оновлення . M3u плейлиста через WiFi
-Сервіс обміну IPTV плейлистами між користувачами ресиверів.
(без участі комп'ютера )
- Численні покращення в ПО
- Виправлення в мовних модулях
- Додавання нових мов для інших ринків
- 3K
- WEB Інтерфейс
- Програма для читання і завантаження даних з ресивера
( Канали / Ключі / IPTV Канали / Налаштування / Потокове мовлення каналів / ІНШЕ ;)

Шановні користувачі ресивера !
Ми дуже чекаємо Ваших коментарів,
надсилайте будь ласка Ваші
побажання використовуючи форму
зворотного зв'язку на даному сайті !

Ми будемо покращувати наше ПЗ ( в межах можливостей
ресивера ) , використовуючи Ваші побажання.

Повірте , Всі Ваші побажання та зауваження не залишаються непоміченими.

patlati
18.10.2013, 17:08
пробував підключити 3ж модем е153 хуавей до тюнера ні чого не заробило його тюнер бачить як накопичувача а як модема ні підкажіть будласка що я роблю не так

slavon
18.10.2013, 17:30
patlati, Так треба перед тим відключити СД і Флеш ... Попробуйте погуглити як це зробити з допомогою ПК ...

sazan
18.10.2013, 22:05
В меню "IP настройки",треба вибрати тип підключення.В даному випадку,поставити-3G.

sat-prof
18.10.2013, 22:25
Як в цьому металоломі шара настроюється?По якому протоколу?Знайомий дзвонить а я його на руках не мав!

slavon
19.10.2013, 06:41
sat-prof, Знайомий дзвонить а я його на руках не мав! І правельно робиш - нефіг усіляким металоломом собі голову заморочувати. А хто знайомому це порадив то нехай налаштовує, зрештою нехай читає трохи тут ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]) , може щось знайде ...

patlati
19.10.2013, 11:19
віключив сд діск та флеш але пишо що нема модема стоїть остання пршивка

slavon
19.10.2013, 11:21
patlati,Значить Вам не пощастило - судячи з усього поки немає підтримки цієї лінійки модемів у ПЗ ресівера. Ставте роутер, наприклад ДІР 320 і через ЛАН ...

patlati
19.10.2013, 11:24
але писали що є153 працює

викладіть будласка модели модемів які працюють з тюнером

slavon
19.10.2013, 11:27
patlati,Тоді одно з двох:
1. Або Ви щось не так налаштовуєте в ресівері ...
2. Або той хто писав сказав неправду ...

Zhora15
19.10.2013, 11:42
slavon, Скільки не говори купляйте "популярні" тюнера з нормальною підтримкою,ті ж GI ,так ні викопають десь металолом і дивуються чому так а не так...
Може у вас модем від МТС і його треба розлочити? Я свій розлочив прогою DC unlocer заплатив 7 чи 9 $ ... Вставляв в 8900 Аміко все працювало...

slavon
19.10.2013, 12:15
Zhora15,Зовсім вірно. Ці софтові заліза на Sunplus 1512 та Ali360* процах максимум два роки підтримки, рік поки продають і ще рік по тому - а далі усе ...
Скільки пишу на форумах - хлопці беріть Лінуксові реси,якщо не хочете розбиратися з Е2 - хоча що там розбиратися, беріть Фулани (GI S8120) на Шпарку ....

arki
19.10.2013, 23:19
Чи ж невже з лінуксовими нема мороки?

Zhora15,Зовсім вірно. Ці софтові заліза на Sunplus 1512 та Ali360* процах максимум два роки підтримки, рік поки продають і ще рік по тому - а далі усе ...
Скільки пишу на форумах - хлопці беріть Лінуксові реси,якщо не хочете розбиратися з Е2 - хоча що там розбиратися, беріть Фулани (GI S8120) на Шпарку ....

slavon москальский GI років 3-4 після того як знімає з виробництва, пише ще підтримку. Доказ: оптікум403, скільки років як його не випускають? Підтримка гісклубом ще й досі пишеться.

slavon
20.10.2013, 10:30
arki,Друже пам'ятаєш перехід на нові карти +++ (з 023700 на 040600) восени 2010 року - у лінуксових достатньо було на протязі 1 хв поправити відповідні настройки в ЕМУ, а софт на оптікум403 користувачі чекали з місяць ...
Ще раніше по моєму, восени 2008 року , "приплюснуті" збільшили довжину CW-DW запитів до карти - нові версії ЕМУ для лінуксових вийшли через приблизно 24 години, а деякі власники софтових чекають нових софтів до сьогодні...
Відчуваєш різницю...
Чи ж невже з лінуксовими нема мороки? Як на мене зі Шпарком проблем немає жодних проблем... + треба мати хоча б зелене поняття у мережевих технологіях, як мінімум знати що таке стек протоколів TCP/IP... Е2 вимагає від установщика, окрім знань де і як поставити антену, ще трохи розбиратися в ПК і Лінуксі... , але , як не мене, нічого складного ...

Zhora15
20.10.2013, 10:45
Відчуваєш різницю...
Тільки лінукс,якщо ви хочете від тюнера " ВСЕ" ,а про ему підтримку і писати не варто,в кого вона краща!!!

Доказ: оптікум403
Повезло що GI випустив аналог,то скоріше виняток,Всерівно я би не радив софтові навіть GI (сьогодні хлопці пишуть,а завтра їх прикриють)

Як на мене зі Шпарком проблем немає жодних проблем...
Спарк взагалі рулить,більш популярного тюнера,на даний момент нема і дійсно дуже простий в користуванні,головне вміти з"єднатися по мережі і все радуйся життю!!!

arki
20.10.2013, 11:24
Ще раніше по моєму, восени 2008 року , "приплюснуті" збільшили довжину CW-DW запитів до карти - нові версії ЕМУ для лінуксових вийшли через приблизно 24 години, а деякі власники софтових чекають нових софтів до сьогодні...
Відчуваєш різницю...

можливо... але я тоді вже шуру дивився, на опенах як робило так і робить, на жлобо 4100с теж чудово робить... Просто ми звикли хвалити що маємо.
slavon ДРУЖЕ, я вже кілька разів про це писав, валявся в мене аміко 8900, ну не бачу я тих перевах суттьевих, мені гі міні кращий, він скоріше переключає канали(навіть кодовані), 8900 не бачив сигналу на певних трансах, вмикається довго, при наборі каналу №1 видає "такої програми не існує", з шрифтом треба було возитися -так і не поставив нормальний, багатьох плагінів завантажуваних мною з флешки він не бачив, на ньому не вдалося налаштувати щоб працювала відмінно шура через ком-порт, погоджуюсь, можливо лінуксові і хороші реси але я їх поки що бачити не хочу! Буде необхідність в них-можлово дещо іншим буде а поки НЕХАЙ ВОНИ ВАМ.

slavon
20.10.2013, 11:29
валявся в мене аміко 8900, ну не бачу я тих перевах суттьевих, мені гі міні кращий, він скоріше переключає канали(навіть кодовані), 8900 не бачив сигналу на певних трансах, вмикається довго, при наборі каналу №1 видає "такої програми не існує", Ну не знаю, таке було на початку 2011 коли Шпарк ще сирий був, може Тобі Аміко клона втюрили, яка прошивка Шпарк стоїть ??? А шрифтом взагалі нема проблем - підкинув файл і все ...

Zhora15
20.10.2013, 11:36
на ньому не вдалося налаштувати щоб працювала відмінно шура через ком-порт
А на ньому і не працює шара через компорт,хіба небесна по протоколу sssp, і скажу словами поважної людини, шара через компорт і на пряму з 3G модемом -це Садомазахізм... Не ображайся друже,це звичайно ІМХО....

arki
20.10.2013, 11:52
Ну не знаю, яка прошивка Шпарк стоїть ??? А шрифтом взагалі нема проблем - підкинув файл і все ...

Яка прошивка, вже не памятаю, я його віддав вже.
Підкидав файли різні а він- "шрифт контактує із системним шрифтом"

стосовно U2C (Sunplus 1512 ) вперше за всю історію на нього пишуть підтримку "наші хлопці" а що вийде що ні -покаже час. І взагалі будякий рес напочатку буде "сируватий" тут нема нічого дивного, головне те що люди працюють над ним. Користуючись нагодою хочу побажати українській команді програмістів успіхів і якнайшвидше "осідлати" цього дикого китайського мустанга!!!;)

І ще одне, останнім часом на деяких ресурсах дуже багато виливають бруду на U2C (Sunplus 1512 ), при тому одні й ті ж особи....
А цім часом мискальський ГІ готує до виходу на ринок подібну модель GI HD Mikro plus(щоправда проци у них різні)
То гадаю здогадатися не важко "звідки ростуть ноги" тим більше що це в москальському репертуарі....

slavon
20.10.2013, 12:05
Друже, до чого тут це... Бруд лиють не тільки на ці реси, а і на їх так сказати москалькі варіанти - Openbox X5. SkyBox ...
U2C (Sunplus 1512 ), GI HD Mikro/Mini, Opton X403-406, OpenBox S2/S3 - все це софтовий металолом...
українській команді програмістів успіхів і якнайшвидше "осідлати" цього дикого китайського мустанга!!! Та дай Боже як кажуть ...
Тільки ось Сат Інтеграли, вони же Технозади, вароді також український виробник і софти в Україні пишуть, але все таке криве і горбате що краще б вони взагалі нічого не писали ... :D

arki
20.10.2013, 12:22
шара через компорт і на пряму з 3G модемом -це Садомазахізм...

Zhora15 я якраз цей як ти сказав "садомазахізм"(хоча я сам так не скажу) дивлюсь вже більше трьох років-роботою я задоволений а стосовно "на пряму" то тут я так тобі скажу, якщо інет жпрс стабільний (як в нас київстар) то все іде на ура. А якщо глючний(як в нас мтс) то твій роутер (не ображайся) хоч но "заднього числа" підключи-то він залишиться глючним! :o

Zhora15
20.10.2013, 12:35
все іде на ура.
Цікаво знати з якими тюнерами???? Мій знайомий установщик навіть свисток не зміг до GI HD Mini прикрутити,постійно злітав,ну не вірю я що напряму з модемом працює не ура,окрім на крутих лінуксових тюнерах...

arki
20.10.2013, 12:50
Цікаво знати з якими тюнерами???? Мій знайомий установщик навіть свисток не зміг до GI HD Mini прикрутити,постійно злітав,ну не вірю я що напряму з модемом працює не ура,окрім на крутих лінуксових тюнерах...
А я за 3г модем не кажу бо не пребував- я маю на увазі брідж М10.
З тюнерами тими що в мене в підпису+ жлобо (3329с і навіть сті5518)

[QUOTE=Zhora15;92130]Цікаво знати з якими тюнерами???? Мій знайомий установщик навіть свисток не зміг до GI HD Mini прикрутити,постійно злітав

я до нього брідж м10 через ком порт прикрутив і працює на "5"
щоправда іноді зявляються по пару ключів в статистиці реферала, провайдера якого навіть в нього і близько немає(аномалія якась), але власники шаровоза сказали що глянуть звідкі воно береться...

slavon
20.10.2013, 13:07
А я за 3г модем не кажу бо не пребував- я маю на увазі брідж М10. Ти ще б І Світову згадав ...

Zhora15
20.10.2013, 13:08
я маю на увазі брідж М10.
Так ми не зрозуміли один одного dresmille,я говорив про 3G ,а M10 ,особисто мені цікаво було би з ними попрацювати(для пінгвінячого інтересу), хоча на даний момент нема такої потреби... Хоч подарю бридж під зіменси?

Ти ще б І Світову згадав ...
Чого ти Славко, машинка Зінгер,ого го як працює ))))

arki
20.10.2013, 15:26
Хоч подарю бридж під зіменси?

ні, дякую. Зараз вже тих і семенів майже не лишилось, тай шити його треба під кожну модель реса окремим софтом ну і гегелем напевно вони не підтримуються з хд ресами напевно не роблять. Одним словом в мене їх ніколи не було, починав з сім300 з модемом.

Ти ще б І Світову згадав ...

slavon, тобі б Петросяна підмінять, коли той на лікарняному :o
А якщо серьйозно то скажи будьласка ти м10 хоч в руках тримав, не кажучи вже за те що його юзать можна???

slavon
20.10.2013, 16:31
тобі б Петросяна підмінять, коли той на лікарняному :o Я б з радістю, але для того на москальщину їхати треба, а то сам розумієш мені не підходить ... :D
А якщо серьйозно то скажи будьласка ти м10 хоч в руках тримав, не кажучи вже за те що його юзать можна??? Ні не тримав, і навіщо воно мені, коли більш сучасні та просунуті рішення ...

arki
23.10.2013, 15:33
Прошивки сиплють як з гармати

Новое ПО для ресивера U2C S+ Mini/MAXI от 23.10.2013.
СБРОС НА ЗАВОДСКИЕ УСТАНОВКИ ОБЯЗАТЕЛЕН!

Новости:
-В тестовом режиме добавлены CDMA2000 модемы Интертелеком:
Sierra 250U
Pantech UM175
Pantech UM150
Novatel U720
Пожалуйста, тестируем и отписываемся!
-Добавлен профиль оператора Интертелеком
-Турецкий язык: Спасибо Djavit!
-Венгерский язык: Спасибо Sandor!
-Некоторые правки IPTV части
проситиму щоб обовязково була українська мова :(
ПО бажано качати на оф.сайті ресивера.

patlati
24.10.2013, 21:50
я з вас просто прусь поставив просте запитання а получилось як у старенькіх на базарі тіки дай тему для пліток.

Igor1031
30.10.2013, 10:37
Список каналів U2C S+ Maxi RCA

drachuk1979
01.11.2013, 21:33
Хоч подарю бридж під зіменси?

Прийму.... через тему "добрі наміри" - є Сіменс С65 робочий - цікаво , як буде працювати.... або подарую Вам цей телефон, якщо комусь зможете поставити....

А по суті теми..... Прийшов даний тюнер три дні назад..., тьотька влаштовує на всі 100 - через 3G модем. Поки що нарікань на роботу немає... хоча я не мав можливості попрактикувати з GІ8120 і вище. Ютуб ,Юпорн і тп. працює краще ніж на Аміко Міні... Завтра буду ставити "клієнту" (знайомому-який сам вибрав даний тюнер,замість Опена820).

arki
01.11.2013, 22:18
drachuk1979, а як зображення в порівнянні з аміко міні і з яким 3г модемом тестували?

drachuk1979
01.11.2013, 22:55
drachuk1979, а як зображення в порівнянні з аміко міні і з яким 3г модемом тестували?

В мене телевізор Сатурн кінескопний 61 см. - різниці в зображенні непобачив(але зображення краще ніж на мому Дріму500).......3G USB-модем Huawei від київстар ....

arki
02.11.2013, 14:06
В мене телевізор Сатурн кінескопний 61 см. - різниці в зображенні непобачив(але зображення краще ніж на мому Дріму500).......3G USB-модем Huawei від київстар ....

Земеля скажи а що в тебе за рес міні чи максі???
Максі на вигляд мені подобається та й пишуть що не гріється майже...

drachuk1979
02.11.2013, 14:25
Земеля скажи а що в тебе за рес міні чи максі???
Максі на вигляд мені подобається та й пишуть що не гріється майже...

Міні....

hacjka
06.11.2013, 09:55
Файли для відновлення через порт RS232 (Файлы для восстановления через порт RS232)[/QUOTE]
ссилка бита:eek:

arki
06.11.2013, 10:07
Доволі цікаву інформацію вчора озвучили на одному з ресурсів, стосовно цієї моделі:

Друзья, может кому пригодится информация: сегодня игрался с WIFI адаптером. Под руку попался такой махонький свисток TENDA W311Mі. С ресивером дружит, за сеть цепляется и хорошо держит, не отваливаясь. При перезагрузке тюнера с сетью коннектится с первого раза. То же самое и при отключении тюнера от сети 220. Вобщим, учитывая распространённость и цену данного девайса можете смело брать- все будет ОК!

Да с элементарным тп-линком работает на ура, хотя с другими ресами тп-линк не дружит.

Zhora15
06.11.2013, 10:22
arki,
Та купи вже його накінець і сам поюзай [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

arki
06.11.2013, 11:21
Zhora15, куплю, як тільки все що мені треба, в ньому "долижуть"

kreshnot
06.11.2013, 12:08
Файли для відновлення через порт RS232 (Файлы для восстановления через порт RS232)
ссилка бита:eek:[/QUOTE]

Підправив,зараз у цьому підрозділі Програмне забеспечення для ресиверів U2C S+(Без обговорення)! ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи])

sat-prof
19.11.2013, 18:31
ПЗ для ресіверів U2C S + Mini / MAXI

v.1.3.8 від 18.11.2013 .

- LAN Проблема виправлена (18.11.2013)
- WiFi Проблема виправлена (18.11.2013)
- Відкориговано підтримка CDMA2000 модему Novatel U720 (18.11.2013)
- Открректірована підтримка CDMA2000 модему Novatel U727 (18.11.2013)
- Поправлена робота EX.UA

arki
06.12.2013, 18:53
Доволі цікаве пишуть про цю модель...:)
Прошил U2C через RS232 прошивкой от TIGER Z240-280 , работает только кодировка пульта другая,
прикол в том что с тигром в комплекте два пульта один запасной , но TIGER Z240 на 100.. грн дороже
Прекрасно пулт работает z460.

arki
04.02.2014, 21:21
VADYA777, як рес відшліфували софтово, працює добре?

VADYA777
04.02.2014, 22:13
В якості медіаплеєра працює суперово,в якості реса то є деякі недостатки!

drachuk1979
04.02.2014, 22:15

За 369 грн ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]). ,( моя особиста думка), працює на 100%, .... Ютуб, , фільми на вебТВ та інш функції кращі ніж на моєму Аміко міні (не кажу вже про Дрімі500, де взагалі немає таких функцій.... )
Моя дочка попросила залишити собі цей тюнер ....(і віддати "дядьку" наш тюнер -дрім500)... так як він їй сподобався... і можна дивитись будь-що, що Вона захоче.....( в меню даного тюнера Вона розібралась за один день....поки я його налаштовувавав під "шару" знайомому...., а їй лише 10 років...)
По якості "заліза" необхідно дізнатись думки "спеців"....я з паяльником не дружу.....

sat-prof
04.02.2014, 23:09
БЖ та материнка якості globo x80

hmura
05.02.2014, 01:58
По якості "заліза" необхідно дізнатись думки "спеців"....
Як би я був фотографом , я б прирівняв дзеркалку до мильнички :D як раз мильничка то є U2C не в обіду....
+ Ціна , функціональність
- До приймачів на MIPSі ой ще як далеко...

sat-prof
12.03.2014, 21:29
Список каналів для U2C S+ MINI/MAXI

під софт 1.6.7 для завантаження з ФЛЕШки

від westsat за 12.03.2014.

1. 3 САТ: 4w + 5e + 13e + ЕКСТРА ТВ

2. 3 САТ: 4w + 5e + 13e + НТВ

==================================

з фаворитами і останніми сат-змінами

sat-prof
29.03.2014, 12:51
:mad:
список каналів для U2C S+ MINI/MAXI

під софт 1.7.7 для завантаження з ФЛЕШКИ

на 4W+1W+5E+9E+13+19E+36E+53E+75E

за 28.03.2014.

sat-prof
13.06.2014, 15:37
Отже, мав я історію з U2C (купляв на радіоринку)
Перестав працювати, полоси на екрані та не включався.Продавець ніякої гарантії не давав.
Зайшов на сайт U2c, подзвонивши по телефону: порадили замінити кварц.( замінив нічого не дало)
Сказали, відправити новою поштою.
Пройшло два тижні дзвонять мені з києва, що передали мені новий тюнер (правда в мене був скарт а то тюльпани дали)
Висновок - фірма солідна!

arki
13.06.2014, 21:21
Висновок - фірма солідна!
Так і є, вони не кидають...

sat-prof
04.07.2014, 13:44

На пульті дуже гучно "щолкають кнопки"...
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] tube.jpg

Igor1031
24.08.2014, 20:55
Дуже хороший ресівер.
Рекомендую всім!

Igor1031
28.10.2014, 13:02
Раджу ставити маленький кулер на обдув.

Igor1031
07.01.2015, 17:43
U2C S+ Mini /Sharing NTV+ (36E) on 3G modem Kyivstar

arki
18.12.2015, 23:14
який протокол шури самий економніший що до споживання трафіку? думаю cccam...
настроїв даний ресивер під заказ з 3G модемом, годину потестував, перевірив то 1МБТ зняло.

Zhora15
19.12.2015, 09:10
годину потестував, перевірив то 1МБТ зняло.
То щось багато,попробуй мжкам

arki
19.12.2015, 12:01
Zhora15, пояснили мені на одному ресурсі що тюнер в якому "начіпляно" мережевих навісок (погода,медиа серваки тощо) не буде економний що до трафіку...