КПК

Показати повну версію : Інтернет від Укртелекома

RIZIK
10.03.2010, 18:18
У мене телефон на блокіраторі ,чи можливо підключити інтернет якщо у другого абонента вже підключенний ?

roger5000
10.03.2010, 19:00
Та шош тут думати, гадати - простіше передзвонити на укртелеком і дізнатися, потім нам написати, бо теж цікаво. Вони точно знають.

korneef
10.03.2010, 19:36
У мене телефон на блокіраторі ,чи можливо підключити інтернет якщо у другого абонента вже підключенний ?

На телекомі мають переключити на окрему лінію, 2-й місяць користуюсь, номер тлф без змін.

Porter
10.03.2010, 20:33

Ні, не можливо... Або шукайте іншу лінію, або домовляйтесь з сусідом про спільний доступ до нету через модем сусіда. Так навіть вигідніше буде - зможете взяти вищё швидкість за меншу плату (оплата 50/50). Головне щоб торентами не зловживав хтось... Дешеві модеми та маршрутизатори не адекватні у поділі трафіку при завантаженні торентами :(

Habib
11.03.2010, 16:06
Є вихід з цієї ситуації ! Підключайте собі юєзбі модем від Київстар за 199 гр. і вибирайте безлімітний трафік по 119 гр. на місяць і будете з інтернетом ! В мене ОГО за 100 гр. але трохи з глюками але можна миритись !

Porter
11.03.2010, 16:51
Ну ви порівняли... Як х@й з пальцьом...
Де ОГО а де мобільний інтернет :( такі реі не варто порівнювати! Вони у різних класах знаходяться.

Habib
16.03.2010, 09:45
А як треба і нема то тоді що непідключати "чи застрілитись з тог х@й" вибади тай все !!!

RIZIK
04.04.2010, 13:43
Новий тарифний план «ОГО!Ultra»
ВАТ «Укртелеком» щороку готує користувачам високошвидкісного Інтернет «ОГО!» приємні сюрпризи, розширюючи можливості популярної послуги. З 1 квітня 2010 року компанія представляє новий тарифний план «ОГО!Ultra», який зробить користування Інтернетом ще приємнішим, ще економнішим, ще швидшим! Усього за 200 гривень на місяць, Укртелеком пропонує необмежений доступ до Інтернет на швидкості до 24 Мбіт/с!

Serwan
05.04.2010, 21:45
Інформація приємна. Трохи ціна "не по кишені."

Android-80
06.04.2010, 11:23
А я вже сиджу на ультрі. реально 12 мегабіт в секунду за 200грн. в місяць, до того сидів на ого2 за 150грн. в місяць. Так що робимо висновки)))

RIZIK
06.04.2010, 11:59
Може хто знає ак протестити лінію на my.ukrtelecom.

Porter
06.04.2010, 12:24
Що саме вас цікавить? Про які тести йдеться і з якою метою?
У вас щось не гаразд з лінією? Що саме, які симптоми? ОГО підключений?

Тестувати лінію можна двома способами:
1) По заяві від вас на АТС протестують вашу лінію тестовим столом.
2) Якщо стоїть АДСЛ модем, то багато яких параметрів лінії можна динамічно відслідковувати у АДСЛ статистиці модему ;)

RIZIK
06.04.2010, 13:26
Підключений ОГО 2 мгб.Лінію протестувати хочу щоб подись чи є сенс підключити ОГО ultra.

Porter
06.04.2010, 13:31
Давайте скріншот вкладки статистики АДСЛ з вашого модему.

RIZIK
06.04.2010, 13:42
Porter дякую розібрався.

RIZIK
31.07.2010, 10:50
У мене стоїть модем D-LINK 2500 настроєний в режим роутера все працювало супер .Зараз піключення не стабільне часті зриви .Що порадете.В Телекомі казали що у режимі роутера це нормальне явище.

urasat
31.07.2010, 12:45
Докупити роутер,а твій D-LINK 2500 настроїти в брідж.

RIZIK
31.07.2010, 12:57
urasat а докладніше можна про брідж що це таке як настроїти.

ROMA45
16.09.2010, 01:57
в мене в роутері модем стоїть 2роки-і ніяких проблем.Проблема або в лінії або компі.

Porter
16.09.2010, 10:39
Докупити роутер,а твій D-LINK 2500 настроїти в брідж.
Брєд сивої кобили...

У мене стоїть модем D-LINK 2500 настроєний в режим роутера все працювало супер .Зараз піключення не стабільне часті зриви .Що порадете.В Телекомі казали що у режимі роутера це нормальне явище.

Нормальне явище що ТелеКомі так кажуть... Стандартна відмазка... Перезавантажте модем, перезавантажте комп, перемтавте віндовс, настройте модем бріджом...
Що пораджу? Вище писав! Давайте скрін статистики АДСЛ підключення. Скільки часу модему? Якщо рік і більше - перевіряйте електроліти в БЖ і самому пристрої. Попробу'те оновити ПО модема.

urasat а докладніше можна про брідж що це таке як настроїти.

Підключення типу міст (Bridge) використовуэться для перекиду даних між ріжними підмережами чи між різнними типами мереж.
У вашому випадку, це б значило, що модем працює, власне, в режимі модема :) - Отримує сигнал від АДСЛ лінії і перекидуе його в езернет мережу, не вносячи у нього жодних змін (говорять, пристрій "прозорий").
Усі налаштування термінування підключення проводяться на компутері а не в модемі. компутер має прямий доступ до мережі. Так пможна підключити тільки один комп (пристрій з езернет портом).
У випадку роботи модему роутером усе інакше. Термінується мережа на модемі, у модем вводяться налаштування підключення провайдера. А усі користувачі, підключаються до модема, як до сервера, не залежно від налаштувань провайдера. Крім того, усі хто за модемом працюють через NAT (network adres translation). Тобто усі пристрої за модемом у провайдера бачаться як один з одною адресою. Модем запам ятовує хто що і куди слав і перенаправляє відповіді на потрібний пристрій.

Провайдери рекомендують підключатись мостом, бо так простіше їм пояснити ламерам як настроїти підключення, так уникають можливих збоїв через глюки роутерів ітп. Проте не так часто роутери глючать. як провад страхується, виключаючи таку можливість.

monte_carlo
17.09.2010, 10:29
RIZIK
З вище сказаного Ви хотіли собі Ultra?
0.Цікавитеся чи потягне Ваш модем таку швидкість.
1.Просите техпідтримку поставить профіль 24/3 Мбіт для Ultra! (на якому модем зв'язується з стійкою станційного обладнання)
2.При поточному тарифному плані, наприклад ОГО1+ Ви працюєте тиждень, другий та дивитесь як працює вся ця байда.
3.Якщо все в нормі, переходите на тарифний план Ultra!, але навряд чи у Вас буде швидкість 24/3М. Добре якщо перевале за 15М.
4.Якщо згідно п.2 у Вас погано все працює, НЕЗАБУДЬТЕ НАГАДАТИ ТЕХПІДТРИМЦІ ЩОБ ПОСТАВИЛИ ПРОФІЛЬ ПІД ВАШ ТАРИФНИЙ ПЛАН БО БУДЕ...:mad:
5.Перевірте свої налаштування модема під роутер [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]

grairwebywarl
11.11.2010, 05:34
Я переключався через інтернет з 256 на 512, рівно в 24.00 інтернет глюкнув, а в 00.30 включився вже з новою швидкістю. Все працює нормально, але получився ульот, бо тепер мушу сидіти місяць 512/128 за 150гр., і тільки 18.01 - можу переключитись на 512/512наприклад. Треба взнати чи 1Мбіт/512 потяне наш Маневицький укртелеком, 150гр. на таку швидкість це нормально

RIZIK
11.11.2010, 06:07
Треба взнати чи 1Мбіт/512 потяне наш Маневицький укртелеком, 150гр. на таку швидкість це нормально

Що за байда 1Мбіт коштує 100грн. 2Мбіт коштує 150грн.Що у вас за тарифи такі(лохотрон)

Habib
19.12.2010, 11:04
Що за байда 1Мбіт коштує 100грн. 2Мбіт коштує 150грн.Що у вас за тарифи такі(лохотрон)

Я оплачую за свій інтернет 100 грв. швидкість 4 Мбіт. gifts

xoxol4uk
15.01.2011, 02:05
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
Компанія "Укртелеком" запускає для своїх абонентів послуги широкосмугового доступу "ОГО!" можливість протестувати IPTV, як повідомляє прес-служба компанії. Під час тестування послуги плата за перегляд не стягується.

"Тепер користувачі послуги" ОГО! ", Взявши участь у ТВ-тестуванні, мають можливість переглядати телевізійні канали в цифровій якості на екрані ноутбука або комп'ютера за допомогою плеєра" VLC Media Player ", - повідомляють в компанії. Під ТБ-тестуванням слід розуміти можливість доступу користувачів до контенту ТОВ "Національний контент центр" на період тестування.

Канали, які можна буде дивитися під час тестування IPTV: "Інтер", К1, К2, НТН, "Моя Планета", "Перший канал", "Всесвітня мережа", "Рoccія-РТР", "Euronews", UBR, "Перший Національний (УТ-1) "," Будинок кіно "," Єврокіно "," Enter-фільм "," Enter-music "," MTV Україна "," Мега "," Fasion TV "," Драйв "," Домашні тварини "," Полювання і рибалка "," Час: далеке і близьке "," Теленяня "," Здорове ТВ "," Психологія 21 "," Питання і відповіді "," Садиба "," Telecafe ".

Технічна можливість участі в ТV-тестуванні визначається в залежності від параметрів абонентського обладнання та лінії зв'язку.

Так, щоб взяти участь у тестуванні, потрібно:

1) Перевірити швидкість лінії ADSL-підключення (мінімальна рекомендована - 7 Мбіт / с);
2) Налаштувати WAN-підключення. На сторінці "Мій" Укртелеком "подано інформацію про налаштування модемів D-Link 2500 A1, D-Link 2500 D2-D3, Glitel GT318RI, Glitel GT5802W, Zyxel-P600 HTW2 EE;
3) Налаштувати медіа-програвач.

При цьому перелік абонентських пристроїв, які можуть використовуватися на стороні абонента послуги "U.tv": ADSL-модем "Glitel GT5802W" та ТВ-приставка "Amino 130" з оновленою версією ПЗ. До заміни ADSL-модему на "Glitel GT5802W" для автоматичного оновлення версії ПЗ ТБ-приставки її потрібно включити на 30 хв. При цьому, під час оновлення ПЗ виключати її не можна.

У компанії також зазначається, що перегляд телеканалів по Wi-Fi не буде можливим. Можливість користуватися Інтернетом одночасно з переглядом ТБ залежить від швидкості лінії. Так, перегляд одного телеканалу займає в середньому 7 Мбіт / с, і якщо швидкість на лінії - 15 Мбіт / с, то 8 Мбіт / с залишається для Інтернет-трафіку.

Нагадаємо, в 2011 році телекомунікаційні послуги "білих" провайдерів можуть подорожчати в середньому на 5-10%, на думку директора Телекомунікаційної палати України Костянтина Грицака.

sat-prof
20.06.2013, 22:54
Кількість абонентів «ОГО» подолало позначку в 1,6 млн
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи]
У червні кількість абонентів «ОГО» перевищила позначку в 1,6 млн користувачів. На 20 червня абонентська база «ОГО» вже налічує 1600003 користувачів, передає прес-служба «Укртелекому».

Як вважають у компанії, зростаюче лідерство послуги «ОГО» - цілком закономірний результат успішної роботи компанії з розвитку, продажу та просування послуги. За останній час була розширена географія присутності послуги і вона стала доступною ще в 100 населених пунктах.

Також «Укртелеком» постійно реалізує програми, спрямовані на підвищення якості обслуговування абонентів і задоволення їх потреб. Так, з початку року стартувала програма лояльності «ОГО! Клуб », яка об'єднала всіх користувачів швидкісного інтернету.

У травні «Укртелеком» запустив програму з поліпшення та оптимізації налаштувань абонентських ліній для учасників «ОГО Клубу». За перший місяць дії програми нею вже скористалися понад 10 тисяч абонентів «ОГО». Всього можливості оптимізованих абонентських ліній зросли в середньому в 2,7 рази, з 5,5 - до 15 Мбіт / с.

sat-prof
19.08.2013, 17:57
Сьогодні подав заявку на підключення....
1грн підключення + 2грн модем + 2роки підписка на використання послуги!
Взяв тариф за 60грн безлім

Це вже карще ніж мій інтертелеком напевне...(принаймі ціна)

Подивимось за скільки часу підключать...

arki
19.08.2013, 21:58
Сьогодні подав заявку на підключення....
1грн підключення + 2грн модем + 2роки підписка на використання послуги!
Взяв тариф за 60грн безлім

Це вже карще ніж мій інтертелеком напевне...(принаймі ціна)

Подивимось за скільки часу підключать...

А швидкість яка заявлена? Цікаво якщо скажімо в мене немає стаціонарного телефону а я хочу інет, то чи впарять вони мені обовязково ще й телефон(який мені нафіг треба)???

sat-prof
19.08.2013, 22:01
Ні сама підключка і все 800грн + кабель 3грн метер!
1мегабіт але правдивий не як інтертелеком!
Дроти то є дроти!

Bonum-1
18.11.2013, 14:45
Від Укртелекома беріть модеми HUAWEI бо ZTE це просто жах, а ще краще купіть простий D-link 2500. В мене на роботі процює такий D-link 24/7/365. Бажано на проц приклеїти радіатор.

Bonum-1
18.11.2013, 14:50
arki без телефонного номера інтернету не буде. Будете платити за телефон абонплату, а інтернет іде як додаткова послуга.

arki
11.12.2013, 15:12
Тарифи на інет для моєї місцевості;
ОГО!Легкий:55 грн,до 2 Мбіт/с. ОГО!Стандарт;95 грн,до 5 Мбіт/с. ОГО!Ультра**:165 грн,до 20 Мбіт/с. ОГО!Стандарт+

Доступний з 26.03.2013;120 грн,до 10 Мбіт/с. ОГО!Ультра+

Доступний з 26.03.2013:150 грн,до 20 Мбіт/с.

Тарифи з одночасного встановлення телефону та підключення до Інтернету діють до 31 грудня 2013 (включно) року. Плата за встановлення основного телефону та підключення до мережі Інтернет за технологією ADSL** (послуга «ОГО!»),
61* грн. з ПДВ
Для фізичних осіб

УВАГА! ЗНИЖКА на користування послугою "ОГО!"
40% від розміру абонентної плати обраного тарифного плану протягом 365 календарних днів з дня активації

* 60 грн.- плата за встановлення основного телефону
1 грн. - самостійне підключення до послуги "ОГО!"

** послуга з інсталяції і налаштування обладнання на стороні споживача фахівцями ПАТ «Укртелеком» надається за чинними тарифами

Скористатись тарифами можуть фізичні особи за умови:
наявності технічної можливості підключення до телекомунікаційної мережі ПАТ «Укртелеком» та до послуги «ОГО!» за адресою споживача;
укладання договору та додаткової угоди на користування послугою «ОГО!».
Гадаю можна підключатися....

Igor1031
12.07.2014, 15:20
Укртелеком закрывает 3G Utel

Компания Укртелеком приняла решение ликвидировать подразделение по предоставлению услуг мобильной связи стандарта 3G Utel. Также будут ликвидированы киевские филиалы "Дирекция развития инфраструктуры", "Центр последипломного образования" и филиал централизованной продажи услуг оператора. Об этом говорится в сообщении компании в системе раскрытия информации Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку.

Такое решение принял наблюдательный совет компании 10 июля для оптимизации бизнеса и исключения дублирующих с аппаратом управления компании функций.

Напомним, решением от 23 декабря 2011 года Нацкомиссия, осуществляющая госрегулирование в сфере связи и информатизации переоформила мобильный код 91 с компании Укртелеком на ООО Тримоб. В Тримоб были выделены мобильные активы Укртелекома (Utel) с целью дальнейшей продажи. С 1 января 2012 года услуги мобильной связи абонентам Укртелеком предоставляла компания Тримоб.

arki
12.07.2014, 19:10
Укртелеком закрывает 3G Utel
Мається на увазі що Укртелеком ліквідовує назву Utel а ОГО мобільний(тримоб) як працював так і працюватиме.