Тема: Формула-1
Перегляд одного допису
Старий 20.06.2010, 20:16   #9
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово

Міхаель Шумахер готується до дебюту в Валенсії


Етап у Валенсії з'явився в календарі Ф1 в 2008 році - вже після того, як Міхаель Шумахер закінчив виступи в складі Ferrari. Тому для семиразового чемпіона світу нинішній візит на міську іспанську трасу стане першим в кар'єрі.Гонщик - як і його колеги по Mercedes GP - розраховує на успіх.

Міхаель Шумахер: «Раніше я ніколи не ганявся у Валенсії, так що для мене це буде новий досвід, якого я чекаю з нетерпінням.Мені завжди вдавалося швидко адаптуватися в нових ситуаціях, - очікую, що так буде і у Валенсії, і разом з інженерами ми вже детально обговорили майбутні завдання.

Ми продовжуємо модернізувати машину, що повинно позитивно позначитися на наших результатах.По ходу останніх перегонів був помітний прогрес, і в Канаді наша швидкість зросла знову - хоча, на жаль, підсумкові результати цього і не відображають. Саме тому майбутня гонка в Іспанії для нас дуже важлива ».

Росс Браун, керівник команди: «Монреальська траса підходила нашій машині, тому нам вдавалося демонструвати по ходу уїк-енду високий темп. На жаль, в кваліфікації ми не змогли показати все, на що ми були здатні - і це позначилася на результатах усього етапу.Ніко був у гонці одним з якнайшвидших пілотів і зміг пробитися з середини пелотона на шосте місце. Міхаель почав багатообіцяюче, але пошкодив переднє крило на першому колі, а потім його відкинув геть прокол.Крім того, ми занадто рано поставили йому м'які шини, що не могло не позначитися на швидкості.

Траса у Валенсії схожа на Монреальську у багатьох відношеннях - тут є довгі прямі, з'єднані повільними поворотами, які підходять нашій машині.Ми провели черговий раунд модернізації і зробили ще один крок вперед. Завдяки новій системі нарахування очок, у нас як і раніше є можливість наздогнати лідерів чемпіонату, тому команда і далі будемо прикладати максимум зусиль для підвищення конкурентоспроможності.

У нас хороший базис, а різниця між перемогою і поразкою мала, і нам необхідно і далі її скорочувати ».
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням