Перегляд одного допису
Старий 19.01.2018, 19:17  
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

-Радянські часи, дзвінок у двері.
Господиня відкриває і бачить сантехніка.
- Як добре, що ви прийшли. Ми чекаємо вас вже третій день!
- Виходить, я помилився. Мене послали в квартиру, де чекають вже другий місяць!

- Доброго вечора, я ваш новий сусід. От, затримався на роботі, крамниця зачинена, а у мене сіль скінчилася. Може дасте?
- Дам, звичайно, дам, проходите. А от з сіллю не допоможу, в мене самої скінчилася.

-Везе кінь віз. На возі сіно. На сіні сидять Ваня і Маня.
Маня каже:
- Вань, послухай як співають пташки! ...
Ваня:
- Які пташки! ??? Ти краще помацай, що я придумав.

-Вмираюча старенька в агонії дивиться у вікно і вимовляє: - Який чудовий захід сонця ... Зять: - Не відволікайтеся, Антоніна Петрівна, в тунель дивіться, в тунель ...

-Мама сварить доньку:
- Забороняю тобі так пізно повертатися додому! Тобі ж тільки 17 років, от я у твої роки...
- Знаю, знаю, - перебила її донька, - сиділа вдома, бо мені було п'ять місяців.

-Син запитує у батька : - Тато , а що таке гроші : Батько ( мрійливо ) : - Гроші , синку, це машина , коньяк , красиві жінки : син: - А коли немає грошей: - Трамвай , чай і твоя мама.

- Пацієнт, чому ви так кричите? Я ще навіть не доторкнувся до вашого хворого зуба! - Доктор, ви ліктем мені яйця придавили!

-Теща на дачі кричить зятю: - Ой зятек, ти не знаєш що робити при укусі отруйної змії? - Треба тримати її голову на відстані, мама, щоб вона не вкусила у відповідь.

-Відвідувач звертається до офіціанту: - Ну що це за курка? Одна шкіра та кістки? - А ви хочете з пір'ям?

- Скажи, а що таке гламурна тусовка? - Ну, це коли багато людей, Сорочки у всіх м'яті, джинси порвані і на голові все так в різні сторони. - Я ж казав, ми вчора на гламурній тусовці були, а ти "витверезник, витверезник".

-Прокидається Хоттабич з величезного бодунища. Всюди розкидані порожні пляшки, голова гуде нестерпно. Він хапається за бороду, а там немає жодної волосини, хапається за голову - вона теж лиса. На грудях теж порожньо, під пахвами - все голо. Заглядає в труси і полегшено: - А!!! На пиво залишилося...

Коли немає грошей на ресторан

Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням