Перегляд одного допису
Старий 14.06.2015, 02:01  
Andbiz
Активіст
 
Реєстрація: 15.10.2014
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Q-SAT ST-08
Типово OPTICUM X80 Premium (Коротке замикання, зникнення сигналу)

Доброї ночі.
Потрапив до мене тюнер OPTICUM X80 Premium. Як виявилося - пропадає сигнал і пише помилку "Коротке замикання". Цей напис з'являється і при вставленому і витягнутому кабелі. Сигнал пропадає при перемиканні каналів. Для його відновлення достатньо витягнути і знову вставити кабель з тарілки.
До мене його хтось ремонтував. Для вирішення даної проблеми він намагався садити 92 висновок процесора на 3.3 В. Хоча ця нога нікуди не підключена і висить у повітрі. В результаті процесор навіть не стартував і не показував ніякої індикації.
Я відпаяв дану перемичку. Спробував перепрошити, робив скидання налаштувань. Переглянув вхідний ланцюг LNB - короткого замикання немає. Напруга БП - все в нормі. Але напруга 13/18 В насправді завищена - 17/21 В. Знайшов схему в Інтернеті - за схемою так і виходить. Перевірив все ланцюг LNB - все справно і так виходить схемотехнічно. Контролю короткого замикання я не знайшов і на підставі чого він показує цей напис я не можу зрозуміти. Хтось стикався з подібною несправністю в даному тюнері?

Всі ємкості за винятком відео перевірив - ємність і ESR в нормі.

Тюнер зхожий з ORTON/GLOBO X80, але він інший. Ось ланка живлення:

Востаннє редагував Andbiz: 14.06.2015 о 02:11.
Andbiz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням