Перегляд одного допису
Старий 12.12.2017, 12:40  
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цитата:
Допис від Эмин Переглянути допис
Твоя впевненість нічого не вирішує , мені треба конкретика , а ти воду льєш
Эмин, якщо судити з вашого фото, інформація яку я викопав з інтернету буде для вас корисною... Чи ви шукаєте людину, яка мала відношення до таких тарілок?

Цитата:
Мова йде про супутникові антени квадратної форми 45см німецької фірми TechniSat з моноблоком на 4 головки, які налаштовані на три супутника Astra 28,5 °, 23,5 °, 19,2 ° і Hotbird 13 °. За відгуками на німецьких сайтах ця антена дає дуже хорошу якість зображення і звуку і за можливостями прийому еквівалентна круглій тарілці даметром 80см. Питання полягає в тому, чи можна з таким розташуванням головок, якщо вони в цьому моноблоці закріплені жорстко і не регулюються, приймати Astra 19 °, Hotbird 13 ° і Sirius 4,8 °? Тобто простіше кажучи якщо розкид градусів між Hotbird і Sirius буде не 8 ° (13 ° і 5 °) а 6 ° (19,2 ° і 13 °) і відповідно буде інший розкид градусів між Astra і Hotbird (замість 6 ° - 4,5 ° або 9 °)
Ця антена вихід для тих хто не може встановити тарілку великого расзмера (відсутність балкона або його розташування не там де треба)
Питання друге. Чи дійсно закріплені ці головки в монолблоку жорстко або їх можна все таки регулювати?

Востаннє редагував Ltnar: 12.12.2017 о 17:38.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням