Перегляд одного допису
Старий 23.12.2015, 20:49   #203
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Вчора вибралася на вечірку з подружками. Сказала моєму чоловікові, що я повернуся опівночі. "Обіцяю тобі, коханий, не повернуся навіть на хвилину пізніше", - сказала я і пішла.

Але. Вечірка була чудова! Напої, танці, знову напої, знову ж таки, танці, і навіть більше напоїв, це було так весело, що я забула про час .. Коли я повернулася додому було 3 ранку ...

Входжу додому, тихесенько відкриваю двері, і тут я чую грьобану зозулю з годинника, яка закукала 3 рази. Коли я зрозуміла, що чоловік міг проснутися від того кукання, то я закінчив кукати ще 9 разів ...

Я дуже пишалася собою і була щаслива, що хоча й п"яна в чотири дупи, але така гарна ідея прийшла мені в голову - я ж уникла скандалу з чоловіком ... Я швидко лягла до ліжка, думаючи, що я дуже розумна. Ха! Вранці, під час сніданку, чоловік запитав, коли я повернулася з заходу, на що я відповіла, що рівнесенько опівночі, як йому й обіцяла. Спочатку він нічого не сказав, навіть не виглядало, що він щось підозрює. "Ах, як добре, я врятована ..." - подумала я, і аж піт з чола витерла.

Мій чоловік, через якусь хвилину, подивився на мене серйозно і сказав: "Знаєш, нам напевно треба змінити наш годинник з зозулею." Я зблідла від страху, але покірним голосом запитала, "Та навіщо, золотко моє?" І він сказав: "Бачиш, сьогодні ввечері, зозуля закукала 3 рази, потім - я не знаю, як вона це зробила - крикнула "О, курва! " Знову закукала 4 рази, щось зачепила в коридорі, закукала ще 3 рази і впала на підлогу від сміху. Кукнула ще раз, наступила на кота, перекинула столик у вітальні, а потім, вляглася коло мене і кукнувши востаннє - гучно пернула і почала хропіти ... "
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням