Перегляд одного допису
Старий 02.09.2014, 23:18  
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВОДКИ ВІДВІДНОГО ПОВІДКА ПРИ РІЗНИХ УМОВАХ ЛОВЛІ З ЧОВНА

Раніше, ми розглядали що таке відвідний повідок, і основи ловлі на нього. Сьогодні ж, поділимось рекомендаціями від читача нашого постійного читача, щодо особливостей проводки відвідного повідка при різних умовах ловлі з човна.

ПРОТИ ТЕЧІЇ

Перші закидання проти течії я починаю з рівномірного волочіння. Що це мені дає? При рівномірному волочінню дуже добре чути рельєф дна тягарець відмінно відстукує всі нерівності і перешкоди. Добре чути черепашник, водорості, дрібні бровочкі. Тягарець використовую паличкою, вагу підбираю за силою течії. Присутність окуня чутно відразу, клювання відчуваються як зависання тяжкості на гачку, або як "кулеметні черги" в залежності від розміру окуня.

Якщо результат нульовий починаю підігрувати кінчиком вудилища. Звичайна серія з двох коротеньких ривочків і паузи. Паузу на течії можна тримати аж до п'яти секунд. Течія сама грає приманкою мляво пошевелюючи силікончик.

ЗА ТЕЧІЄЮ

Часто бувають ситуації коли окунь воліє рух приманки по течії. Спосіб проводки відвідного повідка в такому випадку у мене тільки один - дрібні потяжкі. Течія допомагає легкому вантажу швидше піймати дно, але і повільно простукато дно не дає. Клювання в цьому випадку відчуваються вже з запізненням тому дуже важливою є якість вашого гачка.

Прі русі приманки за течією простіше проходити місця зачепів, тягарець активніше піднімається над дном обходячи перешкоди. Час проводки зменшується і сама проводка стає більш активною і хаотичною.

СТОЯЧА ВОДА

Найчастіше це водойми з замуленим дном. Проводка - тільки серії коротеньких ривочків і потяжок. Обов'язково паузи: після кожної серії потяжок, не менше трьох секунд, іноді й до шести, семи. Важливо правильно підібрати мінімальну вагу вантажу тоді менше заважає мул і донне сміття.

Ловлю майже завжди з човна, і особливості проводки відвідного повідка описав для випадків ловлі з човна. Звісно, що і з берега можуть бути подібні умови, то ж і закономірності будуть такі ж, або майже такі ж.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням