Перегляд одного допису
Старий 27.06.2011, 13:16   #13
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Надаль: Не думаю, що до кінця кар'єри буду перемагати у фіналах Роджера і поступатися Новаку

Чинний чемпіон Вімблдону перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль в черговий раз розповів про свої враження від вирішальних поєдинків проти швейцарця Роджера Федерера на великих змаганнях.

"Коли граю фінал проти Федерера - це завжди щось особливе Роджер -. Справжній джентельмен У нашому суперництві є один позитивний момент -. Ми обидва можемо прийняти як перемогу, так і поразка", - сказав Рафа.

Також Надаль, який раніше відмовлявся робити прогноз щодо свого виходу у фінал нинішнього британського першості, зазначив, що волів би зіграти в поєдинку за титул проти Федерера, а не серба Новака Джоковича, якому іспанець поступився у чотирьох вирішальних матчах у нинішньому сезоні.

"Звичайно ж, я більше хотів би битися за титул з Роджером. У цьому сезоні в мене поганий показник в фіналах проти Джоковича, але так вже вийшло. З іншого боку, не думаю, що тепер до кінця своєї кар'єри буду незмінно програвати Новаку і завжди перемагати Роджера Все залежить від того, в якому стані ми будемо підходити до цих зустрічей ", -. цитує Надаля сербське видання Бліц.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням