Перегляд одного допису
Старий 25.07.2011, 18:36   #18
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Сергій Ребров: "Звертав увагу на переміщення гравців"

25 липня 2011


На останній матч суперника «Динамо» по третьому кваліфікаційному раунду Ліги чемпіонів «Рубіна» в чемпіонаті Росії проти «Терека» (0:1) вирушив асистент тренера Сергій Ребров. Після повернення з Грозного до Києва Сергій Станіславович поділився враженнями:

- Ми й раніше бачило достатньо матчів «Рубіна». Відколи я там грав, особливо нічого нового не побачив. Просто було важливо подивитися «наживо» гру суперника. Певну інформацію я отримав, тепер маю намір поділитися нею з тренером та хлопцями.

- Що змінилося в команді, відколи «Динамо» грало з «Рубіном» восени 2009-го?

- Кардинально нічого, хіба що деякі футболісти. У матчі з «Тереком» у «Рубіна» було достатньо багато травмованих. Із цим у них зараз великі проблеми. Багатьох футболістів, які грали у Грозному, в попередніх матчах не було навіть у заявці. Тим не менш, вони виглядали гідно і, як результат, перемогли. Хоча по тому, як розгорталися події на полі, нічия, мабуть, була б більш закономірним результатом.

- Хто зараз є лідерами команди?

- Кристіан Нобоа, який тільки нещодавно прилетів із Кубка Америки, Карадениз, Касаєв – ключові постаті в атаці. В обороні Роман Шаронов та воротар Рижиков. Це ті люди, на яких зараз спирається команда.

- Судячи з того, що «Рубін» забив лише за п'ять хвилин до завершення гри, матч для них складався непросто?

- Звичайно. Можу сказати, що матч був не особливо цікавим, майже без моментів. Команди більшу частину часу грали в середині поля, «Рубін» вдало оборонявся, діючи на контратаках, але створив лише кілька моментів. «Терек» також намагався захищатися великими силами. Я звертав більше уваги на переміщення футболістів та отримав достатньо інформації.

- Очевидно, сюрпризів у нашому матчі очікувати не варто?

- Усе покаже гра. Шкода, що на такому ранньому етапі зустрічаються дві сильні команди, які кілька років тому грали в одній групі Ліги чемпіонів. Це єдиний недолік. В іншому, я впевнений, гра буде цікавою та видовищною. Нехай переможе найсильніший.

- Перший матч хотілося би грати на виїзді?

- Це суперечливе питання. Напевно, матч-відповідь справді краще грати вдома, оскільки в разі додаткового часу з'являється перевага свого поля. Те ж стосується і серії пенальті. Але, з іншого боку, якщо забиваєш м'яч удома, виїзний поєдинок складається набагато легше. У будь-якому випадку, наше протистояння складається з двох матчів, і що б не сталося в першому з них, потрібно грати другий, обираючи відповідну тактику.

Інформаційний відділ ФК «Динамо» (Київ)
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням