Перегляд одного допису
Старий 14.06.2011, 10:11   #17
argonavt79
Передовик
 
Аватар для argonavt79
 
Реєстрація: 09.02.2011
Вік: 53
Дописи: 646

Типово

Відкритий чемпіонат Франції з тенісу Ролан Гаррос у шосте завершився перемогою Рафаеля Надаля

Відкритий чемпіонат Франції з тенісу завершився переконливою перемогою першої ракетки світу Рафаеля Надаля. У фіналі іспанець обіграв свого головного суперника Роджера Федерера, який програв Надалю вже четвертий фінал Roland Garros.

Рафаель Надаль (1) - Роджер Федерер (3) 7:5, 7:6, 5:7, 6:1

Надаль виявився кращим в усіх ключових компонентах. Іспанець зробив більше ейсів (11 проти 4) і виграв більше м'ячів ударами навиліт (64 проти 43), але при цьому і помилок він припустився більше (56 проти 27). Всього ж поєдинок тривав 3 години 40 хвилин.

Рафаель ушосте виграв відкритий чемпіонат Фрвнції і зрівнявся з рекордсменом за кількістю перемог на цьому турнірі Бйорном Боргом.

Роджер Федерер: "Надаль - найкращий на ґрунті. І сьогодні він довів це знову. Мої вітання Рафаелю".

Рафаель Надаль: "Виграти цей фінал у боротьбі з одним з найкращих тенісистів в історії значить для мене багато. Сьогодні збулася ще одна моя мрія. Вважаю, що матч вдався. Дуже шкода Роджера, він показав відмінну гру. Мої вітання йому і його команді" .
__________________
Дякуйте Богу за прожитий день. За спожитий хліб, за здоров`я, і ласки які Він нам посилає.

Востаннє редагував argonavt79: 14.06.2011 о 10:14.
argonavt79 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням