Перегляд одного допису
Старий 27.07.2010, 17:25   #6
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово

Кличко намагалися «взути» Повєткіна у свої рукавички



Менеджер російського супертяжа Олександра Повєткіна Володимир Хрюнов викрив менеджера братів Кличків Бернда Бенте в тому, що той кривив душею, говорячи про те, які рукавички команда Кличка намірюються надати Російські витязі.

Нагадаємо, що в даній зв'язку Бенте заявив наступне: «За контрактом у нас було обумовлено, що пан Повєткін може замовити собі будь-якого рукавички розміру і кольору. Тестову пару фірма GRANT послала компанії Sauerland ще в минулому році ».

''Нам ніхто рукавичок не присилав, - повідомив Хрюнов в інтерв'ю кореспонденту Sportbox.ru Олександру Павлову. ''Я сам придбав рукавички Grant, виготовлені за індивідуальним замовленням. І вони не задовольнили ні Олександра, ні його тренера, ні мене.Тільки людина, не обізнана в боксі, може сказати, що головне не рукавичка, а тейп. Рукавичка в бою за звання чемпіона світу''ключ до перемоги. При цьому, потрібно пам'ятати про те, що основа боксу''рівні умови для обох учасників бою.А пропозиція Кличко не дозволяло перед поєдинком випробувати надані ними рукавички, або ж принести свої рукавички, в тому числі, і фірми Grant, випробувані раніше. Тобто, нас хотіли залишити в повному невіданні, в чому Олександр має боксувати. Все,що ми могли б вибрати''колір рукавичок.Бенте говорить, що чемпіон має право створити собі якісь переваги. Не знаю, чому він так вважає. Так, компанія К2 виграла торги і отримала всі види комерційних прав, але при цьому не можна забувати, що бокс завжди грунтувався на принципі рівних можливостей для всіх учасників.

''Чим не влаштували вас рукавички, надані фірмою Grant?

''Незважаючи на те, що вони зроблені за індивідуальним замовленням, вони абсолютно не по руці Олександра. Крім того, у цієї рукавички вельми специфічним чином зроблена верхня частина''досить маленький протектор.А це небезпечно для руки. Готовий показати ці рукавички всім бажаючим.
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням