Перегляд одного допису
Старий 07.02.2018, 20:43  
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 13.09.2010
Дописи: 6.409
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено):
Дякую (Получено):
Флуда (Поставлено):
Флуда (Получено):
Ukraine
Типово

Наші в Пхьончхані - хто, де, коли виступає



Розклад і телетрансляції виступів українських спортсменів на ОІ-2018

Пропонуємо вашій увазі розклад виступів українських спортсменів на Іграх-2018. Назва телеканалу (UA: Перший, Євроспорт-1) означає, що відповідний канал проведе пряму трансляцію. Напівжирним виділені змагання, в яких будуть розіграні олімпійські медалі.

9 лютого
Фрістайл
3:00 Жінки, могул, кваліфікація 1 - Тетяна Петрова

10 лютого
Біатлон
UA: Перший 13:15 Спринт 7,5 км, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко
Лижні гонки
Євроспорт-1 9:15 Скіатлон 7,5 км класичним стилем + 7,5 км вільним стилем, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко
Санний спорт
12:10 Чоловіки на одномісних санях, заїзд 1 - Антон Дукач, Андрій Мандзій
13:55 Чоловіки на одномісних санях, заїзд 2 - Антон Дукач, Андрій Мандзій

11 лютого
Біатлон
UA: Перший 13:15 Спринт 10 км, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко
Гірські лижі
Євроспорт-1 4:00 Швидкісний спуск, чоловіки - Іван Ковбаснюк
Лижні гонки
UA: Перший 8:15 Скіатлон, 15 км класичним стилем + 15 км вільним стилем, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик
Санний спорт
13:00 Чоловіки на одномісних санях, заїзд 3 - Антон Дукач, Андрій Мандзій
13:55 Чоловіки на одномісних санях, заїзд 4 - Антон Дукач, Андрій Мандзій
фрістайл
12:30 Жінки, могул, кваліфікація 2 - Тетяна Петрова
14:00 Жінки, могул, фінал 1 - Тетяна Петрова
14:35 Жінки, могул, фінал 2 - Тетяна Петрова
15:10 Жінки, могул, фінал 3 - Тетяна Петрова

12 лютого
Біатлон
12:10 Гонка переслідування, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко
14:00 Гонка переслідування, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко
Гірські лижі
3:15 Гігантський слалом, жінки, 1-й заїзд - Ольга Книш
6:45 Гігантський слалом, жінки, 2-й заїзд - Ольга Книш
Санний спорт
12:50 Жінки на одномісних санях, заїзд 1 - Олена Стецьків, Елана Шхумова
14:15 Жінки на одномісних санях, заїзд 2 - Олена Стецьків, Елана Шхумова

13 лютого
Гірські лижі
4:30 Комбінація, швидкісний спуск, чоловіки - Іван Ковбаснюк
8:00 Супер-комбінація, слалом, чоловіки - Іван Ковбаснюк
Лижні гонки
10:30 Спринт класичним стилем, кваліфікація, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко
11:05 Спринт класичним стилем, кваліфікація, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик
13:00 Спринт класичним стилем, чвертьфінали, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко
13:25 Спринт класичним стилем, чвертьфінали, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик
13:55 Спринт класичним стилем, півфінали, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко
14:05 Спринт класичним стилем, півфінали, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик
14:25 Спринт класичним стилем, фінал, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко
14:34 Спринт класичним стилем, фінал, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик
Санний спорт
12:30 Жінки на одномісних санях, заїзд 3 - Олена Стецьків, Елана Шхумова
14:15 Жінки на одномісних санях, заїзд 4 - Олена Стецьків, Елана Шхумова

14 лютого
Біатлон
13:05 Індивідуальна гонка 15 км, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко
Гірські лижі
3:15 Слалом, жінки, 1-й заїзд - Ольга Книш
6:45 Слалом, жінки, 2-й заїзд - Ольга Книш
Лижне двоборство
8:00 Нормальний трамплін - Віктор Пасічник
10:45 Гонка на 10 км - Віктор Пасічник
Санний спорт
13:20 Чоловіки, двійки, заїзд 1 - Олександр Оболончик / Роман Захарків
14:40 Чоловіки, двійки, заїзд 2 - Олександр Оболончик / Роман Захарків

15 лютого
Біатлон
13:00 Індивідуальна гонка 20 км, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко
Гірські лижі
4:00 Супер-гігант, чоловіки - Іван Ковбаснюк
Лижні гонки
8:30 10 км вільним стилем, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко
Санний спорт
14:30 Змішана естафета - Антон Дукач, Олександр Оболончик / Роман Захарків, Олена Стецьків
Скелетон
3:00 Чоловіки, заїзд 1 - Владислав Гераскевич
4:20 Чоловіки, заїзд 2 - Владислав Гераскевич
фрістайл
13:00 Жінки, акробатика, кваліфікація 1 - Ольга Полюк
13:45 Жінки, акробатика, кваліфікація 2 - Ольга Полюк

16 лютого
Лижні гонки
8:00 15 км вільним стилем, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик
Скелетон
2:30 Чоловіки, заїзд 3 - Владислав Гераскевич
3:45 Чоловіки, заїзд 4 - Владислав Гераскевич
Фігурне катання
3:00 Чоловіки, коротка програма - Ярослав Паніот
Фрістайл
13:00 Жінки, акробатика, фінал 1 - Ольга Полюк
13:29 Жінкам, акробатика, фінал 2 - Ольга Полюк
13:52 Жінки, акробатика, фінал 3 - Ольга Полюк

17 лютого
Біатлон
13:15 Мас-старт 12,5 км, жінки - Валентина Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко
Лижні гонки
11:30 Естафета 4х5 км, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко
Фігурне катання
3:00 Чоловіки, довільна програма - Ярослав Паніот
Фрістайл
13:00 Чоловіки, акробатика, кваліфікація 1 - Олександр Абраменко
13:45 Чоловіки, акробатика, кваліфікація 2 - Олександр Абраменко

18 лютого
Біатлон
13:15 Мас-старт 15 км, чоловіки - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков, Артем Тищенко
Гірські лижі
3:15 Гігантський слалом, чоловіки, 1-й заїзд - Іван Ковбаснюк
5:45 Гігантський слалом, чоловіки, 2-й заїзд - Іван Ковбаснюк
Фрістайл
13:00 Чоловіки, акробатика, фінал 1 - Олександр Абраменко
13:29 Чоловіки, акробатика, фінал 2 - Олександр Абраменко
13:52 Чоловіки, акробатика, фінал 3 - Олександр Абраменко

19 лютого
Фігурне катання
3:00 Танці, коротка програма - Олександра Назарова / Максим Нікітін

20 лютого
Біатлон
13:15 Змішана естафета, 2х6 км жінки + 2х7,5 км чоловіки - збірна України
Лижне двоборство
12:00 Великий трамплін - Віктор Пасічник
14:45 Гонка на 10 км - Віктор Пасічник
Фігурне катання
3:00 Танці, довільна програма - Олександра Назарова/Максим Нікітін

21 лютого
Лижні гонки
10:00 Командний спринт вільним стилем, півфінали, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко
10:44 Командний спринт вільним стилем, півфінали, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик
12:00 Командний спринт вільним стилем, фінал, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко
12:30 Командний спринт вільним стилем, фінал, чоловіки - Олексій Красовський, Андрій Орлик
Фігурне катання
3:00 Жінки, коротка програма - Анна Хниченкова

22 лютого
Біатлон
12:15 Естафета 4х6 км, жінки - збірна України
[b]Гірські лижі[/b]
3:15 Слалом, чоловіки, 1-й заїзд - Іван Ковбаснюк
6:45 Слалом, чоловіки, 2-й заїзд - Іван Ковбаснюк
Сноуборд
05:00 Жінки, паралельний гігантський слалом, кваліфікація - Аннамарі Данча

23 лютого
Біатлон
13:15 Естафета 4х7,5 км, чоловіки - збірна України
Фігурне катання
3:00 Жінки, довільна програма - Анна Хниченкова

24 лютого
Лижні гонки
7:00 Мас-старт вільним стилем 50 км, чоловіки - Олексій Красовський
сноуборд
5:00 Жінки, паралельний гігантський слалом, 1/8 фіналу - Аннамарі Данча
5:30 Жінки, паралельний гігантський слалом, 1/4 фіналу - Аннамарі Данча
5:48 Жінки, паралельний гігантський слалом, 1/2 фіналу - Аннамарі Данча
5:58 Жінки, паралельний гігантський слалом, малий фінал - Аннамарі Данча
6:00 Жінки, паралельний гігантський слалом, фінал - Аннамарі Данча

25 лютого
Лижні гонки
8:15 Мас-старт класичним стилем 30 км, жінки - Марина Анцибор, Тетяна Антипенко
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
Дякую kreshnot, Korpahec, caxa Сказав дякую
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням