Перегляд одного допису
Старий 22.03.2010, 16:18   #7
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово Померла Валентина Толкунова

Померла Валентина Толкунова

Продовження: Валентина Толкунова поховають на Троєкуровському кладовищі

Співачка Валентина Толкунова померла в Москві на 64-му році життя, повідомляє РИА Новости з посиланням на джерело в Боткінської лікарні.

За даними агентства, у співачки було онкологічне захворювання.Толкунова була госпіталізована після концерту в білоруському Могильові 16 лютого. Пізніше її перевели до Боткінської лікарні.

Валентина Толкунова народилася 12 липня 1946 року в Армавірі. У 1966 році вона почала співати джазову музику в біг-бенді під управлінням Юрія Саульського.Через п'ять років Толкунова закінчила Музичне училище імені Гнєсіних. Популярність до співачки прийшла в 1972 році після виступу в Колонному залі.

З 1973 року Толкунова працювала солісткою Москонцерту.У 1989 році на базі Москонцерту було створено Творче об'єднання "АРТ", художнім керівником якого стала Толкунова. У 1987 році їй було присвоєно звання народної артистки РРФСР.

Толкунова працювала з багатьма радянськими композиторами-піснярами - Едуардом Колмановського, Мікаела Таривердієва, Павлом Аедоніцкім, Віктором Успенським, Людмилою Лядовою, Олександрою Пахмутової.

Народну любов співачці принесли пісні "Стою на полустаночке", "Я не можу інакше", "Носик-Курносики", "У всьому мені хочеться дійти до самої суті", "Я сільська", "Поговори зі мною, мама" та інші.
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням