Перегляд одного допису
Старий 31.07.2010, 18:02   #8
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

Екс-чемпіон світу у суперважкій вазі нігерієць Семюел Пітер підписав контракт на бій проти володаря титулів IBF і WBO українця Володимира Кличка. Про це у п'ятницю, 30 липня, повідомляють американські ЗМІ.

Пітер поставив свій підпис під контрактом у Лас-Вегасі в штаб-квартирі компанії Top Rank. Відбулася ця подія через добу після того, як промоутер нігерійця Боб Арум заявив, що досягнуто домовленості щодо проведення бою з Кличком-молодшим.

Поєдинок відбудеться у німецькому Франкфурті 11 вересня і буде мати статус обов'язкового захисту титулу.

Володимир Кличко на професійному ринзі провів 57 боїв, у яких отримав 54 перемоги. При цьому боксер 48 поєдинків закінчував достроково. Українець лише тричі йшов з рингу переможеним. Сильнішими за нього виявлялися американці Лаймон Брюстер і Росс Пьюріті, а також південноафриканець Коррі Сандерс.

Кличко вже зустрічався на рингу з Семюелом Пітером у 2005 році. Тоді нігерієць тричі відправляв українця в нокдаун, проте Кличко все ж виграв цей поєдинок за рішенням суддів. «Володимир знає, хто тоді переміг. Цього разу я маю намір нокаутувати його. Довго цей бій не триватиме. Я ріс у Нігерії, і саме там мій удар став таким потужним. Коли у тебе є така зброя, поєдинки зазвичай швидко закінчуються», — заявив з цього приводу нігерієць.

Нагадаємо, Володимир Кличко повинен був вийти 11 вересня на ринг проти Олександра Повєткіна, проте цей бій був скасований з вини російського боксера.
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням