Перегляд одного допису
Старий 24.02.2011, 14:48   #17
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово

Нацрада не знає, що робити з першим провайдером цифрового ТБ

Сьогодні закінчився термін, відведений Національною радою з питань ТБ і радіомовлення власнику ліцензії на будівництво мережі цифрового телебачення (MX-4) «Української цифрової телемережі» на усунення порушень з використання радіочастотного ресурсу та будівництва цифрових мереж.Директор цієї компанії Наталія Чобітько-Сапоненко повідомила «proIT», що вона направила регулятору лист з питанням про те, яким чином провайдер повинен діяти в ситуації, що склалася.

«З одного боку нас зобов'язали у двотижневий термін добудувати мережу мовлення, але з іншого, грудневим рішенням Нацради відведені нам частоти на четверту цифрову мережу передбачено почати використовувати тільки в 2013-2015 рр..Виходить, що регулятор суперечить сам собі », - зазначила вона, додавши, що відповіді компанія так і не отримала.

За словами Чобітько-Сапоненко, Нацрада вказав УЦТМ на порушення, керуючись результатами позапланової перевірки, під час якої істотних недоліків у діяльності компанії вивялено не було.

У Нацраді заявляють, що не отримували від УЦТМ ніяких листів.

«Компанія повинна була надати звіт. Я не пам'ятаю, у мене не було такого листа », - повідомила член Нацради Оксана Головатенко.

«Ми чітко розуміємо, що компанія УЦТМ отримала ліцензію в 2008 році, а вже 2011 рік. Що зроблено компанією за цей період?На сьогоднішній момент компанія почала будівництво своєї мережі лише у Києві, в Житомирі, в Одесі. Чи планує компанія розвиватися далі? Ми не почули відповіді. Ми просили представника компанії ще у вересні надати нам фінзвіт. Я так розумію, він не був нам переданий.Ми попросили після цього надати бізнес-план. Але коли ми спілкувалися два тижні їли тому з представником, то почули версії про те, що на сьогоднішній момент у них є проблема з Концерном РРТ », - сказала Головатенко.

За її словами, вона полягає в тому, що УЦТМ припускав трансляцію на потужностях концерну. «Але концерн на сьогоднішній момент чи то відмовив їм, чи то не відмовив. І у них є якісь правові складнощі в підписанні договірних взаємин.Мені так здається, що помилка компанії в наступному: якщо ви хочете робити бізнес - робіть його самі. Не робіть це на потужностях, які належать державі. Є концерн. У його власність? ? Сти знаходяться передавачі.Але бізнес-ризики в тому, що договори можуть переподписує раз на рік », - додала Головатенко.

У той же час в Нацраді не змогли дати чітких термінів, коли вони приймуть рішення щодо УЦТМ, незважаючи на те, що перевірки вже тривають дуже довго. На запитання «Коли буде рішення?»В Нацраді відповідають ось таким чином:« Коли компанія вичерпає свої можливості і не зможе пояснити ні свої правові форми роботи, ні своє планування ».
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням