Перегляд одного допису
Старий 08.08.2011, 12:25   #30
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Монархії Азії



Viasat History 09.08.2011 в 01:00

Кожна азіатська монархія унікальна. Ми відправимося в подорож по цим прекрасним країнах та дослідимо відносини між їх населенням і правителями. Багато тут вважають монархічний устрій пережитком минулого, що стоять на шляху прогресу. Для інших монархія - це, навпаки, серце і душа нації, частина історії і захист від небезпек сучасного світу. У цій програмі ми визначимо положення кожної азіатської монархії в сучасному світі, дізнаємося про думку населення щодо політики своєї країни, а також про ставлення влади до свого народу і зовнішній політиці.

Візітери



AXN Sci-Fi 09.08.2011 о 18:00

Одного разу весь світ прокинувся і побачив, що над кожним містом ширяють космічні кораблі. Прибулі стверджують, що прийшли з миром, і пропонують подарунки у вигляді медичних відкриттів і технологічних удосконалень. Вони обіцяють, що не зашкодять. Вони брешуть. Більша частина людства вірить, що чужі прибули якраз тоді, коли в них найбільше потребують, і з радістю приймає їхню допомогу.

Ханна Монтана



Disney 09.08.2011 о 18:30

Комедійний молодіжний серіал про дівчинку-підлітка Майлі Стюарт. Днем Майлі веде життя звичайної дівчини: обговорює з подружками домашні завдання і шкідливих вчителів, новий засіб для укладання волосся, модні цього сезону забарвлення майок і, звичайно, хлопчаків. Але щовечора вона перетворюється з школярки в популярну співачку, кумира всіх своїх однолітків на ім'я Ханна Монтана. При цьому Майлі ретельно приховує своє друге "Я" від усіх, крім своєї сім'ї і декількох найближчих друзів.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням