Перегляд одного допису
Старий 27.09.2010, 20:54   #7
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Принада для лову коропа, карася та інших коропових
Пропоную Вам і всім рибалкам захопливі ловом коропа і карася, перевірений багатьма роками лову, рецепт приготування приманки.

Це справжня суперприманка для коропів і карася! Кукурудзяне борошно і білу булку ретельно перемішайте в мисці у співвідношенні 3:1, потім додайте води, щоб з отриманої маси можна було замішати тісто і скачати кульки (густота розімятого пластиліну). Поки робите кашу-кульки, вода в каструлі повинна закипіти, у воду кидаєте готові кульки і варіть 10-12 хвилин. Потім виймаємо кульки даємо охолонути 1-2 хвилини і добре їх розминаємо (в один великий кульок).

Після повного остигання приманку загортаємо в бавовняну паперову тканину, в ній приманки не паряться і довго можуть зберігатися - до 24 годин. Іноді мої друзі при виготовленні цієї приманки у воду додають цукор, але в такому випадку влітку дуже скоро прокисає. Я ж безпосередньо на рибалці додаю іноді анісове або кропове масло.

Якщо готувати кашу як прикормку, то можна в киплячу воду додавати потроху кукурудзяного борошна при цьому дуже інтенсивно перемішувати її, щоб не утворилися грудки, борошно додаємо то тих пір, поки не утвориться густа каша, потім продовжуємо замішувати до утворення дуже густої каші.

Готову продукцію нашого кулінарного мистецтва вивертаємо на розділочну дошку і даємо їй охолонути. Потім насиляємо на гачок Насиляємо як звичайне тісто, але гачок повинен бути обов'язково захований повністю.А ще, як наживки використовуються: картопля, кукурудза, горох, макарони, опариш, ракова шийка, протеїнові кульки (бойлі) із запахом риби або кріля, виповзки і гнойові черв’яки, черепашку-перлівницю, різні каші(найпопулярніша мамалига).
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.06.2011 о 12:24.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням