Тема: GI s8120
Перегляд одного допису
Старий 26.09.2014, 14:43  
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

Цитата:
Мені підссказали що просто мій бекап написаний під HDMU а у мене тюльпани Підскажіть який мені бекап поставити під тюльпани а можливо можна змінити в бекапі настройки під тюльпани
на початку інсталяції, якщо ставиться чистий імідж,після перезавантаження, вибрати порт SCART і роздільну здатнівсть 576і !!! Якщо заливаєте дамп з налаштуваннями по HDMI то потрібно один раз підключи його по HDMI і поставити роздільну здатність 576і та порт Скарт !!! Якщо немає ТВ/монітора з HDMI то можна так
Цитата:
він стартує з Hdmi!
по скарту ми зображення не по бачимо! щоб перейти на скарт і не шукати телевізора з виходом Hdmi можна зробить так! заходимо по веб(в мене це опера)
1.набераємо Ip тюнера в мене це вийшло 192.168.1.33, можливо в когось буде інший Ip!потім побачимо

2.потім переходимо в пункт BoxControl

3.вибираємо фунцію Screenshot(osd)

наданий час тюнер надиться в головном меню в мене в кого може в настройках мови
на даній ділянці меню мені щоб папости в настройки потрібно 7 раз нажать на пульті до низу
даліпереходимо з нов Браузера і нажимаємо знову пункт Screenshot(osd)
і бачимо картину

далі жмем ок іми попали в налаштування( Screenshot(osd)), потім пункт система( Screenshot(osd))потім пункт аудіо/відео ітам вже вибираєм скарт не забувайте щоб побити куди ви попали нажимати Screenshot(osd)
ось моємо результат

це все заберає 4-6хв вашого часу!

Забув добавить
коли тюнер перший раз загрузився і нчого не має на екрані,(можна почекать трошки часу поки пройдуть настройкии буде настройка скарту тоді можна буде почить на екрані вибір скарту)
якщо ні тоді пультом треба по нажить пару раз Ок,тому що з початку йдуть настройки мови, яскравіть часова зона,а потім вже мережа і потім тюнер получить Ip адрес
Іструкція з сусіднього форуму від користувача Астрономі !!!
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 26.09.2014 о 15:42.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням