Перегляд одного допису
Старий 24.09.2013, 05:49   #9
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово


Кріп на зиму....



Інгредієнти:

величезний пучок, приблизно 0,5 кг кропу
1,5 повних жмені морської крупної солі
2 головки часнику
150 мл оливкової олії

Всі інгредієнти подрібнити в блендері або комбайні до пастоподібної консистенції. Скласти в скляну банку, добре натрамбувати, зверху капнути ще оливкової олії щоб не пліснявіло, закрити кришкою і зберігати в холодильнику. Так може зберігатися до року, але в мене жодного разу до весни не вистачало.

P.S. Восени стараюся заготовити на зиму якомога більше всякої відносно свіжої зелені. Особливо люблю кріп. Його я заморожую дрібно нарізаним, і окремими пучечками, сушу його насіння. Але найбільше люблю кріп з оливковою олією та часником. Пропорції інгредієнтів я завжди підбираю на око, основний принцип - повинно бути досить солоним аби впевнено зберігалося в холодильнику, але не солонющим до гіркоти, бо основний інгредієнт все-таки кріп, його неймовірний смак і вітаміни. Часник та оливкова олія надають просто божественний смак. Я не знаю, як правильно назвати цю заправку, але її я використовую для всіх страв, куди можливо додавати кріп в принципі. Особливо смачно 1 чайну ложку цієї кропової заправки змішати з половиною стакана сметани, намазати цим соусом свіжого коропа і запекти в духовці.

Смакота неймовірна.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 24.09.2013 о 13:52.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням