Перегляд одного допису
Старий 05.10.2013, 11:40   #25
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Подвійне перцеве варення..



Інгредієнти:

400 г болгарських червоних великих перців
5 гострих червоних перців
4 великі яблука бажано кислі та тверді
400 г цукру
40 мл яблучного оцту
1 зірочка анісу
4 горошини англійського перцю
4 шт. барбарису

Перці помити, почистити від насіння, дрібно нарізати разом з яблуками. Порізані яблука і перець покласти у велику каструлю, засипати цукром і залишити у такому вигляді при кімнатній температурі на 24 години.
Поставити каструлю на маленький вогонь, довести масу до кипіння і варити на повільному вогні протягом 40 хвилин, постійно помішуючи дерев'яною ложкою.
Зняти з вогню, подрібнити масу блендером до однорідного стану і знову поставити на вогонь.
Додати в масу аніс, англійський перець, барбарис і варити на повільному вогні ще 30 хвилин. Після цього додати яблучний оцет і ще проварити варення 5 хвилин. Залишити остигати варенняі на 24 години.
Готове варення довести до кипіння, герметично закрити.

Варення вийшло просто суперівське!!!!!!!!Який насичений колір, який запах, а смак!!!!!!! Словами передати важко, треба самому спробувати!!!!!!
Дуже смакує до м'яса печеного, копченого, шашлика, та й просто на свіжий хліб замість масла, може пасувати й до риби, але я ще непробувала.

З.І.Саме такий склад інгридієнтів дуже вдало поєднується між собою, "ні забрати, ні додати", в міру солодкувате та в міру гостре.
Цього разу я зробила 2 варіанти:
в першому - додала один червоний перець+ ще маленьке яблуко, а відняла 1 пекучий- це для себе, а другий варіант, для сильнішої половини людства - до цього набору додати ще один пекучий перець і цукру зменшила до 300грам..
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням