Перегляд одного допису
Старий 09.12.2017, 14:15   #766
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Великий бокс: Ломаченко гідно пройшов випробування перед чемпіонським бієм з Рігондо (відео)

https://youtu.be/-q3hyU_CS_g

Сам поєдинок відбудиться рано вранці 10 грудня за київським часом
Син вболіватиме за тата разом з мільйонами інших українців

У Нью-Йорку відбулася церемонія зважування перед боєм українця Василя Ломаченка (9-1, 7 КО) і кубинця Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 КО), зазначають Патріоти України.

Обидва боксери вклалися в необхідну вагу (до 58,967 кг), при цьому Ломаченко виявився трохи важчим за суперника. Вага українця - 58,513 кг, вага Рігондо - 58,059 кг. Відзначимо, що для кубинця, який раніше боксував у другій найлегшій ваговій категорії, ця вага стала рекордною в кар'єрі.

У день бою боксери проведуть додаткове зважування. На випадок, якщо хтось із них буде важити більше 62,60 кг, передбачений фінансовий штраф. Але це навряд вже.

"Я, звичайно ж, хочу, щоб Василь здобув дострокову перемогу і бачу, що у нього великі шанси на це. Так як Рігондо, незважаючи на всю свою обережність, технічність і хороші рефлекси, припускається помилок і раніше неодноразово бував в нокдауні. Я думаю , що це якраз той випадок, коли Василь стане першим, хто достроково переможе, та й взагалі переможе Рігондо.

Пішла вже така тенденція, за Василем навіть закріпилося негласне прізвисько "Ломаченко ноумасс", яке означає, що ніхто не може продовжувати. Якщо це не буде нокаут одним ударом, то Ломаченко своїми діями настільки задавить Рігондо, настільки високий темп йому запропонує, що той просто може відмовитися від продовження бою. Хоча, звичайно, Рігондо ніби як не з тих хлопців, які відмовляються від продовження бою", - заявив "Апострофу" коментатор і експерт боксу В'ячеслав Поночовний.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням