Перегляд одного допису
Старий 30.03.2018, 02:07   #996
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Бестія із Клешіндарроча: Поки у водах Лох-Нессу шукають примару-динозавра, у лісах Шотландії виявили справжню сенсацію

Величезний лісовий кіт здивував навіть зоозахисників.



У шотландському лісі Клешіндарроч помітили одного з найбільших лісових котів в історії спостережень

Тварину зняли на камеру, встановлену благодійною організацією Wildcat Haven, яка займається збереженням лісових котів та залишає у віддалених місцях шотландського високогір'я приманки з їжею або певними запахами.Така технологія використовується для дослідження рідкісних тварин та дозволяє зняти їх на відео.

"Ці коти є життєво важливою частиною дикої природи та екології Шотландії, і вони повинні бути захищені там, де живуть. Вони є одними з найрідкісніших тварин у світі", - наголосив співробітник Wildcat Haven Стів Слей.

Довжина тіла лісових котів становить 1 метр 20 сантиметрів від носа до кінчика хвоста, за що його охрестили «звіром з Клешіндарроча».

«Я не міг повірити своїм очам, коли вперше побачив цього кота, це величезний, прекрасний звір», - зазначив співробітник організації Кев Белл.

Відзначимо, що згідно з підрахунками зоозахисників, в лісі Клешіндарроч проживає від 10 до 15 особин цієї породи.

Востаннє редагував Ltnar: 30.03.2018 о 12:42.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням