Перегляд одного допису
Старий 08.12.2017, 18:39   #764
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Рукавички Ломаченко і Рігондо після бою будуть передані в Зал боксерської слави



Боксерські рукавички дворазових олімпійський чемпіонів Василя Ломаченка і Гільєрме Рігондо, які в ніч на неділю в Нью-Йорку зійдуться в поєдинку за що належить українцеві чемпіонський пояс WBO у напівлегкій вазі (до 59 кг), після бою будуть передані до Міжнародної зали боксерської слави. Про це 29-річний уродженець Білгород-Дністровського повідомив в інтерв'ю ESPN.

«Моя мета в цьому виді спорту з самого початку полягала в тому, щоб творити історію боксу. Для мене велика честь, що мої боксерські рукавички передадуть в Зал слави », - сказав Ломаченко.

Тим часом Василь Ломаченко та Гільєрме Рігондо вперше зустрілися в Нью-Йорку на попередньої бою прес-конференції, після якої бійці провели традиційну дуель поглядів.

- Це буде бій інтелектів і він буде подвійно цікавий для справжніх цінителів боксу, - повідомив на прес-конференції Василь Ломаченко. - Цей бій дуже важливий для мене, тому що багато хто хотів його побачити. Поєдинок важливий для фанатів, а це значить, що важливий і для мене. Сильні сторони Рігондо? Я повинен подивитися і дізнатися в рингу, наскільки він хороший.

Зазначу, що на офіційному спілкуванні з пресою Василь з'явився в новому образі, доповнивши свій гардероб очками.

Нагадаю, що заради бою з Ломаченко Гільєрме Рігондо піднявся піднявся з другого найлегшого (до 55 кг) у другу напівлегку вагу.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням