Перегляд одного допису
Старий 12.04.2017, 21:27   #1278
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Водій маршрутки: Вияв людської доброти

Здавалося, маршрутка аж ніяк не те місце, де можна виявити любов до ближнього, надто водіям. Тим не менш, і серед них знаходяться ті, хто знаходить можливість - ну, хоча би потішити дітвору.



"Патріоти України" наводять приклад водія луцької маршрутки №9 Василя Гордійчука, про якого писали "Волинські новини". Третій рік поспіль він пригощає своїх малих пасажирів цукерками. Три роки тому в нього народилась онучка. ВасильЛеонтійович кинув палити, і замінив тютюн цукерами

"Одного разу в салоні розплакалася маленька дитинка. Аби її втішити, дав малечі смаколик. Дитина була задоволена, заспокоїлася. Від цього було приємно і мені, бо дитяча радість не зрівняється ні з чим. Звідтоді так і повелося...", - розповідає добрий водій. Цукерки у нього лише для дошкільнят та першачків. Старшим дітям, вважає батьки і так дають гроші в школу, тому ті самі можуть придбати солодке. Щодня на цукерки витрачає 30-40 гривень, але каже, що це того варте, навіть більше - дитячі усмішки безцінні.

"Люди часто цьому дивуються, особливо коли я кажу, щоб взяли "здачу" для дітей, - розповідає водій. - Дехто вже звик. Кажуть, тільки моїми цукерками малечу в школу можна заманити.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням