Перегляд одного допису
Старий 13.11.2014, 00:23  
xoxol4uk
Активіст
 
Аватар для xoxol4uk
 
Реєстрація: 23.07.2010
Вік: 34
Дописи: 207
Ukraine
Типово Пропоную додатковий заробіток(не розвод)Без обговорення!!!

Доброго вечора, форумчани. Я на форумі давно, просто останнім часом дуже мало буваю, хоча колись бував цілими днями, тобто довіряти мені можете.

Хочу запропонувати певний додатковий заробіток для бажаючих, після того як навчився і переконався в ньому сам.

Полягає він у перепродажі цигарок за кордон. Я не навчу багатьох, лише кілька чоловік, якщо знайдуться бажаючі. Я просто фізично не зможу з усіма бути періодично на з'вязку, і бажано, щоб люди були з різних населених пунктів (вам буде легше), або просто з великого міста. Головне зацікавленими.

Відповіді на деякі можливі запитання:
1. Чим це погрожує з боку закону?
– максимум можна втратити посилку, якщо сильно відхилитися від інструкції.

2. Чи законно це?
- не зовсім, але і не кримінал (див. п. 1). Більш детально розповім бажаючим особисто.

3. Скільки можна заробляти?
- я не буду обіцяти золоті гори. Прибуток буде складати 30-40% з однієї посилки. Теоретично можна заробляти до 16 тис. грн. /місяць. Але сума від 3 тис. буде абсолютно реальною без особливих зусиль.

4. Що потрібно для цього?
- бути повнолітнім, мати скайп з вебкамерою, мати певну суму на першу посилку.

5. Які ризики і гарантії?
- я не поверну коштів, якщо щось піде не так. Але я навчу як зробити, щоб все пройшло добре і при дотриманні рекомендацій все так і буде. Розповім як уникнути помило, яких іноді допускаються (зазвичай через халатність). Саму посилку можна легко відстежити і ви точно знатимиете, що вона дійшла. Для проби достатньо відправити одну, а потім наростити об'єми.

Якщо когось зацікавить, то прошу написати мені на
Код HTML:
[EMAIL="xoxol4uk22@i.ua"]xoxol4uk22@i.ua[/EMAIL]
Я розповім більш детально про все без брехні і перебільшень на проятзі доби. Якби хотів просто заманити, то міг би зробити прекрашену рекламу. Якщо не збераєтесь працювати, то сама схема вам не допоможе.
__________________
Гадом буду - не забуду.

Востаннє редагував Nalot: 16.11.2015 о 19:54.
xoxol4uk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням