Перегляд одного допису
Старий 14.12.2016, 00:48  
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Підходить якось Вовочка до тата і питає:
- Тато, що таке політика?
- Уяви, що політика це наша родина. Я-міністерство фінансів, мама-уряд, наша хатня робітниця-робоча сила,дідусь-це суспільство, ти-народ, твій молодший братик-майбутнє.
Просипається Вовочка вночі і бачить, що його братик обкакався. Іде буде маму, а мама не встає, іде до іншої кімнати і бачить, що дідусь заглядає у шпаринку, а там тато і хатня робітниця. Побачив Вовочка, що на нього не звертає уваги і пішов спати. Прокидається рано і каже:
- Тато я зрозумів, що таке політика. Політика-це коли уряд спить, міністерство фінансів їбе робочу силу, суспільство в цей час підглядає, на народ ніхто не звиртає уваги, а наше майбутнє в лайні!
================================================== ===================================
УВАГА АКЦІЯ!!! Відправ SMS зі
словом "МУСОРА" на безкоштовний
номер "102" та вигравай незабутню
подорож позашляховиком
УАЗ-31514, лікувальний масаж від
голови і до п'ят, а також 15 діб відпочинку в оздоровчому
санаторії! Більше SMS - більше
шансів.
================================================== =============================================
Сидять три тормоза в квартирі, тєлік дивляться. Дзвінок у двері. Через пів
години перший тормоз:
- Дзвонять чи що? Через годину другий:
- Прийшов хтось чи шо?… Через 2 години третій:
- Піду відкрию…
Відкриває. За дверима четвертий: - О, хлопці! Я і подзвонити не встиг, а ви вже відкрили…
================================================== ===============================================
Купуйте батарейки «Діти Прокурора»! - «Діти Прокурора» - сядуть не скоро.
================================================== ====================================
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням