Перегляд одного допису
Старий 23.12.2016, 14:19  
Nalot
Moderator
 
Аватар для Nalot
 
Реєстрація: 30.05.2011
Дописи: 1.847
Ukraine
Мій ресівер: GI Phoenix(Фенікс)28,2-90E+Т2.
Wink

Hadu сервера Editor 2+фото
Це простий додаток, що дозволяє редагувати рядок сервера CCCAM і підготувати його до найкращим чином підходить для Hadu CCCAM плагін.
Як використовувати:

----------
Код:
1 Запустити програму.
2 З меню Файл Відкрити файл "Hadu.ini".
3 Заповніть boxex:
****a- сервера імен: будь-яке ім'я, яке ви хочете без пробілів. (Вона приймає тільки англійські символи).
****IP-b- Сервера: заповнити поле з IP сервера точно так, як власник сервера відправити його до вас.
****Порт C- Сервера: Він приймає тільки цифри, встановити його точно так, як власник сервера відправити його до вас.
****d- Ім'я користувача: встановити його точно так, як власник сервера відправити його до вас.
****e- Пароль: встановити його точно так, як власник сервера відправити його до вас.

4 Після завершення заповнення коробки натисніть на кнопку "Add Server" потім інформацію MSG з'явиться повідомлення про те, що ви успішно завершити новий рядок сервера. Він з'явиться в полі "Останній рядок сервера" в нижній частині. Потім ви повинні зберегти файл з меню файлу.

5 Після додавання нового сервера все коробки були розчищені, так що ви можете додати ще один сервер, якщо ви хочете, ви навіть можете додати кілька різних серверів.

6 З меню Файл виберіть команду Зберегти, щоб зберегти файл "Hadu.ini", або Ви можете зберегти файл в папці плагіна або кожен, де ви wnat.

7- Якщо у вас є які-небудь помилки, Ви можете перезавантажити програму, натиснувши на кнопку "Очистити" коробки або з меню Файл виберіть "Закрити всі".

7- Тепер ви можете запустити програму DVB і насолоджуйтеся.
Мініатюри долучень
ОК.jpg  
Долучені зображення
  
Долучені файли
Тип файлу: rar Hadu Server Editor 2.rar (28,9 КБ, 9 переглядів)
__________________
Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя
.
Nalot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням