Перегляд одного допису
Старий 18.08.2011, 15:57   #8
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Кравчук: Ющенко повинен сидіти поруч з Тимошенко Кравчук: Ющенко повинен сидіти з Тимошенко на лаві підсудних

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук вважає, що третій президент Віктор Ющенко також несе відповідальність за підписання газових угод з РФ в 2009 році.

"Він один з винних, він повинен сидіти поруч з Тимошенко, а не свідчити ...», - заявив Кравчук на прес-конференції в четвер у Києві.

Він зазначив, що всі президенти без винятку "втручалися і втручаються в газову енергетичну сферу, навіть коли не мали і не мають підстав".

За його словами, Ющенко, згідно з Конституцією, яка діяла в період його перебування при владі ", не мав такого права, але він втручався".

"Хто винен? Треба судити всіх, може, починаючи з Кравчука, всіх 17 прем'єрів, 4 всіх президентів і сказати, хто що зробив для України, і хто що зробив для себе. Я готовий до такого повороту, бо робив все не для себе , а для України ", - сказав він.

"Мені соромно, що таке відбувається, я говорю про Печерський суд як про окремої гілки влади", - додав Кравчук.

Він підкреслив, що фактично Печерський суд "судить Майдан". "Вони що, не розуміють, що судять Вони що, не розуміють, що судять минуле, судять Майдан, на який вийшли люди, які вірили, що буде краще?", - Зазначив перший президент.

Як повідомлялося, Віктор Ющенко виступає проти газових угод 2009 року, однак не підтримує дії нинішньої влади щодо Юлії Тимошенко.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням