Тема: ХОКЕЙ
Перегляд одного допису
Старий 03.07.2011, 14:28   #3
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

НХЛ. Ягр: "Міг залишитися в Росії і отримувати набагато більше"

Чех прокоментував свій перехід до Філадельфії.

Очікувалося, що Яромир Ягр підпише контракт з Піттсбургом або Детройтом. Обидва клуби давали форварду річний контракт максимум на два мільйони.

У Філадельфії чех отримає 3,3 мільйона, що багато хто вважає дуже високою зарплатою.

"Немає ніяких гарантій, але якби я не вірив у свої сили, то хіба б повертався в НХЛ?".

"Я спокійно міг залишитися в Росії, отримувати там набагато більше грошей і грати 50 матчів за сезон. Але мені хотілося повернутися, хотілося знову спробувати себе в НХЛ".

"У мене одна мета - доставляти фанам насолоду своєю грою. Якщо у мене вийде, я буду щасливий" - заявив Ягр.

Крім того, Яромир дуже цікаво оцінив свої шанси грати в Піттсбурзі і Детройті, розглянувши можливих партнерів по ланці.

"Я -" ліворукий "форвард, і мені буде зручно грати з таким центральним нападаючим як Денні Брієр і, наприклад, Клодом Жиру, які кидають з правої руки".

"Зверніть увагу на Піттсбург - центрфорвард Кросбі і Малкін є" ліворукими "хокеїстами, мені з ними було б фізично важко грати".

"Або Дацюк з Зеттерберг - вони ліворукі хлопці, а мені зручно діяти з праворукими партнерами" - повідав Ягр.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням