Перегляд одного допису
Старий 16.06.2011, 09:04   #28
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Бартон не збирається йти з "Ньюкасла"


Півзахисник "Ньюкасла" Джої Бартон заявив, що не має наміру за власною ініціативою слідом за капітаном команди Кевіном Ноланом залишати цього літа команду і збирається повністю відпрацювати свій контракт на "Сент-Джеймс Парк".

Бартон не приховував свого розчарування, коли дізнався, що "Ньюкасл" прийняв пропозицію "Вест Хема" про продаж Нолана, який вже прибув до Лондона для проходження медогляду і узгодження умов особистого контракту, заявивши, що "пригнічений" цією новиною.

Сумно пожартувавши при цьому через Twitter, що він також може стати одним з тих, з ким керівництво "Ньюкасла" вирішить в найближчі тижні розлучитися, Бартон одночасно з цим заявив, що повністю щасливий на "Сент-Джеймс Парк" і не стане наполягати на переході в інший клуб.

"Я люблю цей клуб, без тіні сумнівів, і я думаю, це знають всі, - сказав Бартон в інтерв'ю Sky Sports News. - У мене прекрасні робочі відносини з менеджером і багатьма гравцями, в першу чергу з тими, з ким я пройшов через всі злети і падіння - Кевіном Ноланом, Стівом Харпером, Аланом Смітом ".

"Це важка ситуація, і я повністю розумію позицію клубу, але, з іншого боку, мені важко в це втручатися. Я є найманим працівником клубу і має влітку повернутися, щоб виконувати свою роботу. Наскільки мені відомо, я повернуся в" Ньюкасл "і відпрацюю свій контракт до тих пір, поки мені не скажуть, що в моїх послугах більше не потребують ".

"У мене немає ні амбіцій, ні бажання покидати клуб, і мені нічого не хотілося б більше, ніж завоювати з" Ньюкаслом "який-небудь трофей. Чи буде у мене така можливість, вже вирішувати не мені".

"Я найманий працівник, і якщо клуб вирішити щось зробити, з мого боку буде нерозумно не слухати це. Якщо я не буду тут потрібен, то я маю велику віру у власні здібності і буду змушений переглянути наявні опції".

"Це та ситуація, яку ми маємо на дану хвилину. Якщо ситуація залишиться такою ж через місяць, я повернуся до передсезонної підготовки. Якщо ні - значить, немає. Але це все в теорії - зараз я думаю про те, як набрати потрібну форму і підготуватися до початку нового сезону з "Ньюкаслом".
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням