Перегляд одного допису
Старий 25.04.2015, 23:06  
svidrak
Учасник
 
Аватар для svidrak
 
Реєстрація: 31.07.2013
Дописи: 156
Ukraine
Мій ресівер: OPTICUM 9500 HD
Надіслати повідомлення для svidrak на ICQ
Типово Друге життя ресіверу, або Enigma2 для OPTICUM 9500

Всім привіт.
Дана тема не являється рекламою, а просто хочу розказати поділитися своїм досвідом.
Почнем з того що рік тому або й більше мені захотілось чогось нового. Мій старий Глобо 4100 вже надоїв хотів попробувати енігму, плагіни тьотя шура і всі переваги енігми, так як я студент без великого заробітку я не міг собі позволити топові тюнера того часу такі як VU+ итд. Я почав пошуки чогось більш дешевого але з такимиж можливостями. Довго шукавши я наткнувся на OPTICUM 9500 і на той час з досить паршивою енігмою але грошей не було, а хотілось вирішив купити. Купив почав розбиратися шо і як багато плагінів перепробував скінів і зрозумів шо потужнішого тюнера для мене і не потрібно. В той час я попав на сайт підтримки цього тюнера і на той час там виходили зборки досить сирі але пройшов час і на даний момент як на мене кращих зборок для даного тюнера просто не придумати. Так скалалось що через ситуацію в країні пропав і не дається чути один з команди розробників залишився один розробник але за нехватки вільного часу він не приділяє форуму багато часу але завдяки інтузіастам таким як я і інші учасники форуму форум живе.
Тому рекомендую тим хто хоче попробувати що таке енігма але не має бажання чи можливостей купляти дорогі тюнера купити собі Optikum чи Orton чи Globo 9500 і попробувати енігму.
Плюсів в енігмі дуже багато наприклад такі як :
Емулятори з великою кількістю можливостей і настройок;
Скіни - можливість міняти кастомізувати вигляд усього меню настройок і різних статус барів;
Різні плагіни - такі як погода, перегляд відео в YouTobe, перегляд фільмів онлайн і багато інших.
Я наприклад часто користуюсь переглядом фільмів онлайн для цього я поставив собі плагін на тюнер і комп'ютер і просто з комп'ютера посилаю відео чи фільм на тюнер і дивлюся його на екрані телевізора.
Також є програмка за допомогою якої можна легко відредагувати свій список каналів на компютері і це досить зручно.
Майже всі тюнера 9500 підтримують енігму для цього просто потрібно прошити свій ресивер новим загружчиком і встановити на флешку енігму.
Майте на увазі те що на даний момент можна використовувати ресивери тільки з тюнером(шо встановлений в середені ) ST і RB.
НУ і на завершення я на даний момент являюсь одним з адміністраторів даного сайту тому можу помогти з в питаннях по тюнеру звертайтеся)
__________________
OPTICUM 9500 HD + HDD 160Gb (АСС-NEWclass) 4,5,13,36
Emachines E525 , Adsl WI-fi 5 M/bit

Востаннє редагував svidrak: 25.04.2015 о 23:52.
svidrak зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням