Тема: Біатлон
Перегляд одного допису
Старий 23.12.2011, 18:45   #14
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Юлія Джима не вірить у свій успіх

Українська біатлоністка Юлія Джима розповіла про свій перший подіум на міжнародній арені - у спринті на третьому етапі Кубку IBU (2-е місце).

"Я стартувала під 29-м номером, більшість сильних суперниць теж були в першій групі. І коли фінішувала, то першим ділом подумала: "пробігло вже 29 людей, а я - перша?! "Подивилася на табло - відрив від другого місця 32 секунди ... Відразу навіть не повірила. Чесно - була просто в шоці! Промайнула думка навіть про те, що я замість стандартного спринтерського кола пробігла по двокілометровому.

Потім, правда, суперниці почали наближатися, і навіть відсунули мене з першої позиції, але з трійки, на щастя, не виштовхнули. Потім пішли привітання від тренерів, від суперниць - було дуже приємно. Але в той момент я не розуміла, що сталося.

Чесно кажучи, перед гонкою я сумнівалася, чи варто бігти спринт. Напередодні відчула, що злегка застудилася і вирішила порадитися з тренерами з приводу необхідності виходу на старт. Але ми все-таки прийняли рішення стартувати. Після того, як вийшла на трасу думка була одна: хоча би добігти. Але потім, відразу з першого кола пішла досить легко. І тільки коли на останньому колі мені сказали, що йду лідером - ось тоді стало по-справжньому важко!

Але, в принципі, повторюся, бігла дуже легко, я навіть досі сама не розумію, чому. Взагалі, Обертіллах - одне з моїх улюблених місць. Я і свою першу перемогу здобула саме тут - два роки тому, на Кубку Австрії", - розповіла Джима в інтерв'ю офіційному сайту ФБУ.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням