Тема: Біатлон
Перегляд одного допису
Старий 22.01.2012, 18:05   #51
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Віта Семеренко - шоста в гонці з масовим стартом
Переможницею стала Дар'я Домрачева

Віта Семеренко - у шістці гонки з масовим стартом в Антхольці! Всю гонку Віта провела в лідируючій групі, і тільки промах останнім пострілом не дозволив їй нав'язати боротьбу за подіум на фініші. У будь-якому разі, дуже якісна гонка у виконанні кращої на даний момент представниці нашої команди в загальному заліку Кубка світу. Дуже хороший результат показала Олена Підгрушна, обмежившись одним промахом і закінчила гонку 12-й. Валя Семеренко та Наталія Бурдига з трьома неураженими мішенями стали відповідно 19-й і 24-й.

Перемогла ж у найцікавішій гонці Дар'я Домрачева. Промахнувшись двічі на першій стрільбі, після цього лідер білоруської збірної не дозволила собі помилок і заслужено отримала право фінішувати відразу з двома національними прапорами в руках! Зазначимо, що сьогодні Домрачева знову була на голову вище суперниць за швидкістю проходження дистанції.

Аж до заключного вогневого рубежу найкращі шанси на перемогу зберігали Анастасія Кузьміна і Магдалена Нойнер, минулі три стрільби без промахів. Але одне коло Кузьміної і два - Нойнер, розставили їх на п'єдесталі пошани саме в такому порядку, позаду переможниці з Білорусі.

У загальному заліку Кубка світу перестановок у першій трійці не відбулося, хоча Домрачева скоротила трохи відставання від лідера - Магадлени Нойнер. Третьою як і раніше йде Кайса Макаряйнен, хоча вже буквально в спину їй дихає Тура Бергер, готова зробити свій традиційний кидок на фініші сезону. Віта Семеренко, завдяки успішній гонці, перемістилася на 14-у позицію.

1. Дар'я Домрачева (2 +0 +0 +0) 33:52.0
2. Анастасія Кузьміна (0 +0 +0 +1) +25.2
3. Магдалена Нойнер (0 +0 +0 +2) +32.1
...
6. Віта Семеренко (1 +0 +0 +1) +56.5
12. Олена Підгрушна (0 +0 +1 +0) +1:36.4
19. Валя Семеренко (0 +0 +1 +2) +2:10.1
24. Наталія Бурдига (1 +0 +1 +1) +2:51.2
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням