Перегляд одного допису
Старий 03.01.2018, 17:24  
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Українець скоріше віддасть своє життя, ніж підкориться російському звірові і стане його безсловесним рабом", - Тверський

Чи треба ще комусь пояснювати, чому українці так гостро реагують на будь-які розмови про "повторні референдуми", "неоднозначність" подій на Донбасі, на це демонстративно-імперське "на" Україні?



Гнат Хоткевич.

"Як мені далі жити? Мене позбавили праці і хлібних карток. Ми голодуємо. Я спроможний купити лише один кухоль квасолі на день, з якої варимо на всіх юшку ... На двох дітей маємо тільки одну пару чобіт, а їм же треба ходити в школу ... у нас нічим топити ... Вода в будинку замерзає ... ". За що? Ці відчайдушні рядки належать українському письменнику, літературознавця, мистецтвознавця, критику, музичного і театрального діяча, історика, етнографа Хоткевичу Гнату Мартиновичу ", - пише російський блогер Олександр Тверській на життя без странице у" Фейсбуці ", передаються Патріоти України, та продолжает:

"Все своє життя він присвятив українській культурі, прямо стверджуючи, що" українська культура і мова потребують незалежному від Росії розвитку ". Під його керівництвом починає працювати харківський національний хор, по селах і містах України йде цикл з його 12 програм" Історія української музики ". Він організовує свій театр, де дають прекрасні вистави по українській класиці і їздить з ними по містах.

Його невтомність підкріплюється вірою в свій народ і самовідданої любові до своєї країни. Хоткевич веде просвітницьку і освітню діяльність: читає лекції, викладає в університетах і школах, видає підручники. У своїх творах він часто відображає непохитну волю свого народу, його спрагу до свободи і незалежності, описує визвольні війни, оспівує українську культуру і всіма силами свого Неабияку таланту намагається її зберегти і не дати знищити тим ...

Тим хто в 30-і роки звинувачує його в націоналізмі, починає переслідувати, перестає друкувати, влаштовує цькування в пресі, виключає з усіх посад. Тим хто насилає на його народ страшний Голодомор, зі страху якого і народжується криком ці рядки: "Як мені далі жити ...?"

Ні за що принижений, роздавлений людина якимось дивом доживає до 1938 року. 23 лютого виписується ордер на його арешт і звучить перше звинувачення: "... є учасником антирадянської української націоналістичної організації". 3 березня звинувачення доповнюється "... є учасником контрреволюційної української повстанської організації і німецьким шпигуном". 29 вересня вирок - розстріл. 8 жовтня великого українського патріота стратять. Як і тисячі, десятки тисяч, сотні тисяч інших українців ...

За що? За те, що вони були українцями і не хотіли вставати на коліна, відрікаючись від себе, свого минулого, свого коріння, мови і рідного краю, перед своїми "старшими братами". Як і сьогодні ... Все повторюється. Українець скоріше віддасть своє життя, ніж підкориться російському звірові і стане його безсловесним рабом.

Ідіть геть з чужої землі. Чи треба пояснювати, чому українці так гостро реагують на будь-які розмови про "повторні референдуми", "неоднозначність" подій на Донбасі, на це демонстративно-імперське "на" Україні? Так марно пояснювати виродкам і спадковим моральним ідіотам. Просто без пояснень - пішли геть або будете удобрювати українську землю аж до останнього свого русскомірского тіла ".
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням