Перегляд одного допису
Старий 30.09.2013, 01:37   #303
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Депутат ПР порівняла Януковича з Петром Першим..

Депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко порівняла президента України Віктора Януковича з царем Петром Першим, який заснував Російську імперію.

Вона заявила про це в ефірі Шустер Live, коментуючи програму на Центральному держканалі «Росія», в якій прогнозували економічний крах України після підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом, повідомляє Українська правда. Бондаренко пояснила, що такий сюжет вийшов в ефір тому, що «Росії не подобається, що відбувається з Україною» (рух країни до Європи - ред.).

У програмі російського каналу також дії української влади порівняли з вчинками українського діяча Івана Мазепи, на що депутат заявила: «Якщо комусь не вистачає різнобарв'я і фарб, мені дуже шкода. Янукович - не Мазепа, він - Янукович. Він був, є і їм залишиться ».

«І в історії він залишиться як Янукович. А якщо у когось настало якась недоумкуватість і йому потрібні якісь паралелі і моделі в історії, то я б його порівняла з Петром Першим, який рубав вікно в Європу », - додала Бондаренко.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням