Перегляд одного допису
Старий 05.01.2018, 10:34  
Ltnar
Banned

Дописи: 280
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено):
Дякую (Получено):
Флуда (Поставлено):
Флуда (Получено):
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

– Олександра Саснович: "Це ще не кінець. Завтра фінал, і я буду до нього готуватися"

У півфіналі австралійського "Прем'єра" білоруска обіграла сьому сіяну Анастасію Севастову.

"Якщо чесно, я не вірила, що дійду тут до фіналу. Зараз мене переповнюють емоції, і я вдячна всім за підтримку. Це був дуже складний матч, ми обидві були близькі до перемоги. Ми грали на одному рівні, але я зіграла трохи краще, і мені трохи більше пощастило. Я щаслива, як і вчора, але більше [посміхається].

Після першого сету я викликала фізіотерапевта і думала про свою ногу, яка боліла, але я рада, що пройшла через це. Я стала думати не про ногу, а про свою гру. Я намагалася сконцентруватися і просто грати, як казав мені тренер. Я задоволена своїм виступом, але це ще не кінець. Завтра фінал, і я буду до нього готуватися.

Сьогодні я збираюся повністю розслабитися і займатися своєю улюбленою справою - їсти. Кожен день я відвідую один і той же французький ресторан і замовляю різотто з грибами [посміхається]", - сказала Олександра в післяматчевому інтерв'ю на корті.
------------------