SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 24.12.2017, 15:29   #781
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Арум: Ломаченко розмаже Гарсію по рингу

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Боб Арум, промоутер українця Василя Ломаченка (10-1, 8 КО), розповів про можливий бій з Майкі Гарсією (37-0, 20 KO).

"Давайте говорити на чистоту: це боксери різного рівня. Ломаченко входить у P4P, називається одним з кращих в епоху, тоді як Майкі не побив ще жодного серйозного суперника.

Ломаченко розмаже Гарсію по рингу, оскільки той занадто повільний. Я не створюю жодних перешкод для цього бою", - запевняє Арум.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.12.2017, 19:51   #782
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Український боксер готовий тимчасово змінити вагову категорію для поєдинку

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Українець хоче відібрати титул у представника Казахстану

Перспективний український середньоваговик Сергій Дерев'янченко (11-0, 9 КО) готовий тимчасово змінити вагову категорію.

Дерев'янченко є офіційним претендентом на приналежний Геннадію Головкіну титул IBF в середній вазі, але зараз казах зайнятий реваншем з Саулом Альваресом, а тому свій титульний шанс Сергій в кращому випадку отримає в кінці 2018-го року.

Тренер українського боксера Андре Роз’є в інтерв'ю RingTV повідомив, що його підопічний готовий зустрітися з новоспеченим чемпіоном IBF у другій середній вазі Калебом Труаксом, який два тижні тому відібрав пояс у Джеймса Дегейла.

«Ми були б щасливі, якби Дерев'янченко воював з Труаксом. Санкціонує орган той же, IBF, і його зустріч з Труаксом стала б видовищною. Якщо не цей бій, то ми в будь-який день тижня готові вийти на Жермалла Чарлі», - сказав Роз’є.

Сергій Дерев'янченко не виходив на ринг з 25 серпня, коли в Маямі в останньому раунді технічним нокаутом зупинив Туреано Джонсона. Наступний бій 32-річного українця орієнтовно відбудеться в січні-лютому 2018-го року.

Джерело: sportarena.com
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.12.2017, 21:50   #783
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Прес-конференція Усика перед поєдинком проти Бріедіс

Український боксер Олександр Усик прокоментував майбутній бій проти Майріс Брієдіс.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чемпіон світу у важкій вазі за версією WBO Олександр Усик (13-0, 11 КО), 27 січня проведе півфінальний бій WBSS з володарем титулу WBC Майріс Бріедіс (23-0, 18 КО).

У четвер, 28 грудня, в столиці Латвії Ризі відбулася перша прес-конференції, присвячена бою, під час якої український боксер поділився очікуваннями від майбутнього поєдинку.

"Поєдинок на чужій території? Важко буде в рингу, коли ми будемо боксувати. Там легко не буває. А то, що не відбувся бій в Україні? Організатори не знайшли підходящу арену, нічого страшного, побудуємо, будемо проводити. Я радий, що буде в Ризі бій. Для мене головне, що я буду боксувати проти чемпіона світу, адже це буде об'єднання поясів.

А де він буде проходити - це вже другорядне. Навіть якби бій призначили на місяці, ми б поїхали туди і боксували там.

Арена вміщує 11 тисяч? Я думаю, що ми 50 на 50 Раскіна ", - сказав Усик.

Також український чемпіон поділився думкою щодо того, як повинні боксери поводитися перед боєм.

"Манери - це обличчя чоловіка. Коли ти поводишся відповідно, то до тебе і ставлення відповідне. Це буде бій джентельменів. Це заслуговує на повагу", - сказав Олександр.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував Ltnar: 28.12.2017 о 21:56.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2017, 16:27   #784
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Визначено кращий нокаут 2017 року

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Нокаут у бою між колишнім чемпіоном IBF у середній вазі канадцем Давідом Лемьє (37-3, 33 КО) та американцем Кертісом Стівенсом (29-6, 21 КО) визнано найкращим у році за версією телеканалу HBO.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2017, 16:55   #785
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Могутній аперкот Джошуа проти Кличка визнано ударом року

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чемпіон світу за версіями WBA і IBF Ентоні Джошуа (20-0, 20 КО) наніс найкращий удар року за версією телеканалу HBO.

Прикро, що постраждалим виявився легендарний український боксер Володимир Кличко.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2017, 16:51   #786
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Усик та Бріедіс провели першу прес-конференцію

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чемпіон WBO в першій важкій вазі Олександр Усик (13-0, 11 КО) та володар пояса WBC Майріс Бріедіс (23-0, 18 КО) провели свою першу зустріч напередодні їхнього бою.

Нагадаємо, бій між обома боксерами відбудеться 27 січня у Ризі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2017, 23:38   #787
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Джошуа - боксер року за версією BoxingScene

Авторитетний портал BoxingScene визнав суперважкоатлета Ентоні Джошуа (20-0, 20 КО) кращим боксером 2017 року.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

«Теренс Кроуфорд, Майки Гарсія, Василь Ломаченко та Срісакет Сор Рунгвісаі серед тих боксерів, які багато досягли в 2017 році і провернули серйозні справи, щоб виграти цю нагороду. Але BoxingScene, враховуючи масштаби драматичного камбека Джошуа в бою з Кличком і його відносно легку перемогу над Карлосом Такама, визнала Ентоні кращим боксером року », - аргументує BoxingScene свій вибір.

Ентоні Джошуа 29 квітня на Уемблі в видовищному бою нокаутував багаторічного гегемона суперважкої ваги Володимира Кличка і став новим лідером дивізіону. По ходу бою британець вперше побував в нокдауні, але зумів повернутися і добити Кличка в 11-му раунді.

Чемпіон IBF і WBA в жовтні розібрався з Карлосом Такама і продовжив свою серію дострокових перемог до 20 боїв. У березні 2018 року Джошуа планує продовжити свій шлях до статусу абсолютного чемпіона світу і зустрітися з володарем титулу WBO Джозефом Паркером

Раніше в BoxingScene визнали українського чемпіона WBO у другій напівлегкій вазі Василя Ломаченка головним переможцем 2017 року.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.01.2018, 11:41   #788
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Рой Джонс проведе свій прощальний бій у лютому

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Колишній чемпіон світу в чотирьох вагових категоріях Рой Джонс-молодший (65-9, 47 КО) проведе свій прощальний бій у рідному місті Пенсакола.

"Якщо ви хочете побачити мій останній день (в боксі) в Пенсакола, будьте там 8 лютого. Це мій останній бій", - сказав легендарний американець.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2018, 11:51   #789
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Екс-чемпіон світу: Не думаю, що Гарсія на одному рівні з Ломаченком

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Тоні Беллью вважає, що в кінцевому підсумку переможе тільки Василь Ломаченко

Екс-чемпіон світу за версією WBC в першій важкій вазі Тоні Беллью поділився думкою про ймовірний бій Василя Ломаченка і Майкі Гарсії.

Гарсія може створити проблеми українському боксеру.

«Вважаю, Ломаченко переможе, але Гарсія створить йому проблеми, з якими він не стикався раніше - сила, опір удару, габарити. Я не думаю, що Гарсія перебуває на тому ж рівні, що і Ломаченко, коли справа стосується боксерського інтелекту, руху ніг і іншого», - цитує Беллью boxingscene.com.

«Це буде хороший бій, тому що Гарсія ніколи не відступить. Він може сильно вдарити обома руками і буде представляти різні загрози для Василя Ломаченка, але в кінцевому підсумку закінчить бій поразкою», - зазначив Беллью.

Нагадаємо, що Ломаченко визнаний боксером року за версією The Ring.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2018, 19:15   #790
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Джошуа і Паркер можут провести бій в Кардіффі навесні

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Джошуа і Паркер можут провести бій в Кардіффі навесні
Ентоні Джошуа та Джозеф Паркер


Едді Хірн, промоутер Ентоні Джошуа (20-0, 20 КО) каже, що вони майже досягли угоди з командою Джозефа Паркера (24-0, 18 КО).

Бій може відбутися 31 березня в Кардіффі.

"Ми ведемо переговори відразу з декількома об'єктами, але найбільш цікавим і близьким варіантом є Кардіфф. Там здорово приймали Джошуа - квитки на бій з Такамом пішли за кілька хвилин. А поєдинок з Паркером куди більш значущий. Ми хочемо якомога швидше закрити питання з датою і місцем бою. Плануємо все офіційно оголосити протягом двох найближчих тижнів", - сказав Едді.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:58.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум