SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.02.2012, 20:31   #311
2vanya2
Передовик

Вік: 22
Дописи: 3.083
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено): 27
Дякую (Получено): 122
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Команді Сенченка не сподобалося, що Маліньяджи вважає Донецьк містом корупції

Донецька промоутерська компанія Union Boxing Promotion називає безпідставними заяви Пола Маліньяджи про те, що він не бажає проводити бій з чемпіоном світу в другій напівсередній вазі за версією WBA В'ячеславом Сенченком в Донецьку.

Американець відмовляється підписувати контракт на проведення поєдинку в Україні.

"Маліньяджи каже, що не хоче підписувати контракт, прикриваючись поганим приводом про те, що він вимушений битися за кордоном - в Україні, тоді як під час конвенції WBA сам наполягав на тому, що буде гордий битися з Сенченком на одному з найкрасивіших стадіонів Європи.

Американський боксер також залишився невдоволений тим, що Golden Boy Promotions програла промоутерські торги компанії Union Boxing Promotion. Він навіть зайшов так далеко, що заявив про те, що його гонорар за бій в Європі буде значно менше, ніж він чекав, що не є правдою.

Union Boxing Promotion виграла торги із ставкою $ 1 000 100, яка в чотири рази перевищує ставку Golden Boy Promotions($ 250 тис.). Так що ми потурбувалися про доходи Поли значно більше, чим Golden Boy", - ідеться в прес-релізі UBP.

Також промоутери Сенченка зазначають, що якщо Маліньяджи відмовиться від бою із Сенченком, то на нього чекають санкції від WBA.

"Ці трюки Маліньяджи можуть привести до того, що він втратить титульний бій. Здається, що він не повною мірою розуміє свою відповідальність.

Якщо він не битиметься з Сенченком, то не лише втратить свій високий рейтинг, але і відносно нього будуть правові переслідування з боку WBA", зазначають в UBP.

Окрім того в команді Сенченка не розуміють натяків американця щодо сумнівності в спревдливості результату бою в Донецьку.

"Що Пол мав на увазі, кажучи: "Я не хочу битися на території суперника, щоб програти там". Ці очікування безглузді. Його гонорар дуже високий за усіма стандартами, у тому числі і за його власними. А Донецьк ніколи не був місцем корупції.

Вищу справедливість підтверджує тут ряд боїв, де навіть місцеві фаворити, такі як Олег Єфімович і Стас Каштанов, зазнали несподіваних і дуже спірних поразок".
Старий 09.02.2012, 12:43   #312
2vanya2
Передовик

смт.Верхнє Синьовидне
Типово

Стюард: Повєткін розвішував плакати з Кличком-молодшим усюди

Володимир Кличко є кумиром російського боксера Олександра Повєткіна.

Про це заявив тренер чемпіона WBA/WBO/IBF Емануель Стюард.

"Цікаво, що Повєткін бився в андеркарті другого бою Володимира з Крісом Бьордом, і я пам'ятаю, як ми проходили через парковку і зустріли там Олександра і його менеджера.

Його менеджер сказав мені, що якби я не працював з Володимиром, Олександр хотів би, щоб я тренував його. У той час я не знав Повєткіна.

Його менеджер сказав мені, що він просто ідеалізував Володимира Кличка - у нього були розклеєні постери Володимира всюди. Тому я не особливо дивуюся, що бій Володимира з Повєткіним так поки і не відбувся - дуже складно битися з твоїм кумиром", - цитує Стюарда boxnews.com.ua.
Старий 09.02.2012, 23:41   #313
2vanya2
Передовик

смт.Верхнє Синьовидне
Типово

Дмитренко розірвав угоду з Universum

Екс-чемпіон Європи у суперважкій вазі Олександр Дмитренко в односторонньому порядку розірвав контракт зі своєю промоутерською компанією.

За його словами, він не відмовляється від жодного свого слова, висловленого раніше, інформує Bokser.org.

"Я просто відстоюю свою позицію та рухаюся далі. Не буду більше боксувати за гамбурзький клуб, тому що мені потрібно прогресувати", - сказав він.

"Але через те, що контракт між нами діє до вересня, швидше за все, я не зможу вийти на ринг до цього часу. Я розірвав контракт в односторонньому порядку. Зараз розглядаю варіанти співпраці з іншими промоутерами", - додав боксер, пише sportbox.ru.
Старий 10.02.2012, 17:13   #314
BMW
Передовик

Вік: 18
Дописи: 666
Дякую (Поставлено): 2
Дякую (Получено): 0
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Повєткін зламав ніс спаринг-партнеру

"Регулярний" чемпіон за версією WBA в суперважкій вазі Олександр Повєткін в ході підготовки до бою з чемпіоном світу WBO у важкій вазі Марком Хуком зламав ніс спаринг-партнеру із США.

"Олександр продовжує планомірно готуватися до бою з Марко Хуком і зараз проводить спаринги в Чехові, - розповів менеджер Повєткіна Володимир Хрюнов. - Вчора черговий американський спаринг-партнер отримав пошкодження - у нього поламаний ніс. Я думаю, те ж саме трапиться і з Хуком" . Він також додав, що чотири опонента Повєткіна "вже завершили свої етапи спільної роботи".

"Учора з Сашком працював п'ятий за рахунком боксер, а в п'ятницю прилітає шостий. Всі спаринг-партнери - американці", - додав Хрюнов. Говорячи про подальшу підготовку Повєткіна, менеджер спортсмена зазначив, що на заключний тренувальний етап "команда відправиться до Німеччини 20 лютого".

Нагадаємо, олімпійський чемпіон Афін Повєткін виграв усі 23 поєдинки на професійному рингу (16 з них нокаутом). Хук переміг в 34 боях (в 25 достроково) при одній поразці нокаутом.

Поєдинок Повєткін - Хук відбудеться 25 лютого в Штутгарті. Німецький боксер 3 грудня 2011 в Гельсінкі кинув виклик Повєткіну відразу після того, як росіянин захистив свій титул.
Старий 10.02.2012, 18:32   #315
2vanya2
Передовик

смт.Верхнє Синьовидне
Типово

Віталій Кличко закінчив підготовку до бою з Чісорою

Підготовчий етап чемпіона світу з боксу Віталія Кличка до поєдинку з Дереком Чісорою закінчено.

У суботу чемпіон WBC прибуде до Мюнхену, де 18 лютого відбудеться його бій з англійцем.

"На сьогоднішній день все йде за планом. Не можу дочекатися поєдинку", - коротко підсумував Віталій свій збір", - цитує Віталія tsn.ua.
Старий 10.02.2012, 23:30   #316
симчич
Moderator

Дописи: 6.411
Дякую (Поставлено): 6976
Дякую (Получено): 4526
Флуда (Поставлено): 1
Флуда (Получено): 2
Ukraine
Типово

Леннокс Льюїс: "Віталій Кличко - кращий суперважковаговик світу"

Віталій Кличко на даний момент - найкращий суперважковаговий боксер світу.

Про це заявив екс-чемпіон світу британець Леннокс Льюїс, який у 2003 році сумнівним рішенням переміг українця технічним нокаутом.

"Віталій Кличко на даний момент - це кращий суперважковаговик світу. Він набагато вищий за свого брата, набагато більш нестандартний", - сказав він.

"Я не бачу нікого у дивізіоні наразі, хто б міг створити якісь проблеми братам Кличкам", - додав легендарний боксер.

Окрім того, за словами Льюїса, у Девіда Хея немає жодних шансів на перемогу у бою проти Віталія, навіть якщо перший вирішить повернутися у ринг.

"Вийти на Кличка, програти йому, піти з боксу і повернутися знову на Кличка... Це нікому не цікаво, у його шанси не вірять. Для нього важливо створити собі ім'я заново", - цитує Леннокса allboxing.ru.
Старий 11.02.2012, 10:29   #317
симчич
Moderator

Дописи: 6.411
Дякую (Поставлено): 6976
Дякую (Получено): 4526
Флуда (Поставлено): 1
Флуда (Получено): 2
Ukraine
Типово

WBO винесла попередження Дзинзируку

Якщо екс-чемпіон світу Сергій Дзинзирук хоче зберегти 2-е місце в рейтингу WBO, то він повинен найближчим часом вийти на ринг.

Попередження такого змісту отримав українець від Всесвітньої боксерської організації.

"Відповідно до керівних принципів WBO, щоб зберегти високе місце в рейтингу прийшов час Дзинзируку вийти на ринг", - повідомив президент WBO Франциско Валькарсел.

В жовтні минулого року Дзинзирук був позбавлений титулу чемпіона WBO за відмову захищати його проти Лукаша Конечни.

У наслідку, в статус чинного чемпіона був зведений тимчасовий чемпіон Заурбек Байсангуров, нагадує gorodokboxing.com.
Старий 11.02.2012, 11:49   #318
2vanya2
Передовик

смт.Верхнє Синьовидне
Типово

Касімеро переміг Лазарте в бою за титул тимчасового чемпіона IBF

Аргентинець Альберто Зазарте програв філіппінцю Джонріелю Касімеро у поєдинку за титул тимчасового чемпіона світу за версією IBF у першій найлегшій вазі.

Касімеро нокаутував суперника, котрий вже був володарем повноцінного титулу цієї версії, у 10-му раунді.

Зазначимо, що Зазарте програв на рідній землі, оскільки поєдинок був організований в Буенос-Айресі.
Старий 11.02.2012, 18:42   #319
2vanya2
Передовик

смт.Верхнє Синьовидне
Типово

Альварес домовляється про бій з Мозлі

Чемпіон світу в першій середній вазі за версією WBC Сауль Альварес (39-0-1, 29 KO) проведе наступний захист свого титулу в поєдинку з екс-чемпіоном світу Шейном Мозлі (46-7-1, 39 KO) 5 травня в Лас-Вегасі, в андекарте бою між

Флойдом Мейвезером-молодшим і Мигелем Котто.

Про це повідомляє championat.com з посиланням на BoxingScene.

Сторони поки не підписали контракт на бій, проте досягли принципової домовленості.
Старий 11.02.2012, 19:30   #320
BMW
Передовик

Вік: 18
Дописи: 666
Дякую (Поставлено): 2
Дякую (Получено): 0
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Президент HBO небачить нікого, хто б міг реально кинути виклик братам Кличко

Кен Хершман, новий президент телеканалу HBO Sports не може сказати, коли вони почнуть транслювати поєдинки боксерів суперважкого дивізіону.

"Мені важко вказати хоча б на один цікавий варіант. На сьогодні я не бачу нікого, хто б міг реально кинути виклик братам Кличко і здивувати нас усіх. Навіть у Девіда Хея небагато шансів побити Віталія, якщо вони коли-небудь домовляться. Він просто занадто легкий для суперважкого дивізіону, - говорить Хершман, - Зараз реальність така, що Віталію вже 40 років. У якийсь момент він повинен буде зупинитися. Звичайно, він дивовижний боксер і я не знаю, коли це відбудеться, але в якийсь момент цього не можна буде уникнути. І тоді, я сподіваюся, ми зможемо відкривати нові таланти, які будуть нас дивувати. Може бути це буде Хеленгіус, може Повєткін або хтось у цьому роді. Але на жаль вони всі європейці, а не американці".

Швидше за все, у цьому і полягає вся проблема для американського телебачення, яке потребує своїх, доморощених супертяжів.

"У суперважкому дивізіоні спостерігається тривалий застій. Я не критикую Кличко за їх довге домінування і за те, що вони ведуть свій бізнес у Німеччині. Просто на превеликий жаль, це не пішло на користь телеринку США і ми не можемо побачити молодих американських боксерів, в яких ми зможемо інвестувати і які покажуть результати у майбутньому. Це дилема і я не можу її ігнорувати. Сподіваюся, що через рік-два ми побачимо деякі перспективи для США. Але поки, я нічого не бачу у найближчому майбутньому".

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:37.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум