SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 23.09.2012, 21:36   #391
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Що чекає в майбутньому братів Кличко: Хук, Хей і політика.......
23.09.2012

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Хук і Хей налаштовані на Кличка.....

Фанатів братів Кличків після деякої нудьги знову можуть чекати цікаві бої за звання чемпіонів світу в суперважкій вазі: Володимир проти Марко Хука і Віталій проти Девіда Хея. Супротивники вже роблять гучні заяви.

Для Марко Хука бій проти чемпіона світу з боксу Володимира Кличка вже почався: «Я нарешті кинув йому виклик. У мене хороший захист, і я можу точно вдарити. Я міг би боксувати з Володимиром де завгодно, навіть на Місяці », – заявив 28-річний Хук журналу Bild.

У той же час британський екс-чемпіон Хей, який викликає на бій Віталія Кличка, старшого з двох братів, зробив гучну заяву в коментарі для Sport-Bild: «Віталій не повинен як привід використовувати переговори, щоб уникнути найбільшого боксерського поєдинку».

«Хук – цікавий тип, який добре продається»

Пропозиція від чемпіона світу в першій важкій вазі Марко Хука було почуто 36-річним Володимиром Кличком (чемпіоном світу за версією IBF, WBA і WBO). Менеджер Кличка Бернд Бенте сказав, що він дуже добре уявляє собі бій проти Марко. «Хук – цікавий тип, який добре продається», – заявив Бенте. Останнім часом з’явилося невдоволення, мовляв, брати вибирають слабких супротивників. Хук ж в лютому здійснив «вилазку» в суперважку вагу, хоч і програв за очками росіянину Олександру Повєткіну.

Крім того, Марко переконаний в привабливості мегапоедінка: «Цим боєм можна заповнити під зав’язку берлінський Олімпійський стадіон», – заявив він. Уроджений серб, який проживає в Берліні, спочатку повинен 3 листопада захистити в Вестфалії свій титул чемпіона світу у важкій вазі в поєдинку з екс-чемпіоном WBA Фірат Арсланом.

Проблеми з правами на трансляцію.....

Бенте також дав ясно зрозуміти: бій може відбутися тільки при його трансляції телекомпаній RTL (у якої є договір з Кличком). У Хука ж договір, за яким його бої транслюються конкурентом – ARD. Початкові переговори між двома таборами ні до чого не привели.

Перед табором Кличко ще стоїть питання про продовження контракту з кельнської приватної телекомпанією RTL. Після бою 41-річного Віталія, чемпіона за версією WBC, з Мануелем Чарром (8 вересня в Москві), контракт закінчився. «Ми вважаємо, що питання з підписанням контракту владнається до 10 листопада, коли відбудеться бій Володимира з Маріушем Вахом», – заявив журналу Sport-Bild Бенте.

Поки ж Кличко повинні отримувати 2,5-3,5 мільйона євро за бій. Нова угода має включати аналогічні умови.

Битва за демократію чи проти Хея......

Тим часом Девід Хей сподівається, що через свої політичні амбіції Віталій Кличко не затримає дуель: чемпіон світу за версією WBC хоче 28 жовтня виставити свою кандидатуру на парламентські вибори від власної партії UDAR. Якщо ж йому вдасться увійти в український парламент, Кличко світить боротьба проти Хея за столом.

Бенте заявив: «Якщо Віталій після виборів займе політичний пост, на якому він зможе щось змінити, то, як я припускаю, його боксерська кар’єра закінчиться. Боротьба за демократію і проти корупції набагато важливіше поєдинку з Хеєм ».

Влітку 2011 року в Гамбурзі Хей програв Володимиру Кличку за очками свій титул чемпіона світу. У середині липня британець повідомив про своє повернення перемогою над Дереком Чісорою.

У минулому Віталій Кличко не раз заявляв, що заклятий ворог українця Хей ще попробує його кулаків.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.09.2012, 17:54   #392
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ще не раз буде український гімн, коли в ринг буде виходити Кличко - лідер "Удару"
24.09.2012

Лідер партії "Удар", боксер Віталій Кличко заявив, що не збирається продовжувати професійну кар'єру боксера.

Про це він сказав на прес-конференції в Донецьку 24 вересня, повідомляє ОстроВ.

"Усім любителям боксу можу сказати, що ще не один раз буде підніматися прапор і звучати український гімн, коли в ринг буде виходити Кличко", - посміхаючись, сказав Кличко. Однак після паузи, додав: "Якщо ви маєте на увазі мене, то я не збираюся боксувати. Є брат, який абсолютно схожий на мене й більш талановитий, більш молодий. Так що я мав на увазі мого молодшого брата Володимира".
Говорячи ж про розвиток України й спорту, зокрема, Кличко поскаржився, що 6 мільйонів українців їдуть за кордон, тому що не можуть себе реалізувати в Україні. "…Можу сказати, що брати Клички – не виняток... Свого часу ми теж виїхали із країни, щоб реалізувати себе в спорті. Але жити за кордоном я не хочу, я хочу жити в себе на Батьківщині за тими стандартами, стандартами життя сучасних країн, і це є ключовою мотивацією того, чому я знаходжусь в політиці", - сказав кандидат у нардепи.
За словами Кличка, щоб українські спортсмени не їхали за кордон, "ми створили нашу спортивну компанію, і ви можете 10 разів на рік спостерігати, що хлопці боксують і деякі з них мають звання чемпіонів світу".
"Ми створюємо всі умови, інфраструктуру, щоб хлопці не їхали за кордон і змогли реалізувати себе на батьківщині й досягли високих цілей, які ставлять перед собою", - підсумував Кличко.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.09.2012, 03:56   #393
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Пам'яті Корі Сандерса: Найкращі бої Снайпера....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Один з найвидовищних супертяжів минулого десятиліття, один з найстрашніших панчерів і просто боєць з великим серцем Корі Сандерс... Учора, будучи випадковим свідком, у перестрілці в ресторані свого рідного міста Пртерія у віці 46 років загинув Корі Сандерс.

Людина є тим, що вона по собі залишиє. Тому в пам'ять про Корі ми вирішили нагадати шанувальникам боксу найкращі бої, якими захоплювалися в усьому світі.

До вашої уваги відео трьох найкращих поєдинків Сандерса. Два з них пов'язані з прізвищем "Кличко". Спочатку Корі переміг технічним нокаутом Володимира, а згодом у надвидовищному поєдинку програв Віталію. Як потім зізнався Володимир, той бій став поворотним пунктом у його тепер уже блискучій кар'єрі. Молодший Кличко вважає її хорошим уроком, який допоміг йому стати тим, ким він є сьогодні.

А для віталія той бій став взагалі історичним: у ньому він завоював найпрестижніший титул у світі боксу - титул чемпіона світу за версією WBC у королівській суперважкій вазі.

Ну, а для тих, хто любить відкритий, безкомпромісний і брутальний бокс - радимо переглянути побоїще, яке більше десяти років тому влаштували Корі Сандерс і Хасім Рахман. Ось таким він і запам'ятається назавжди - південноафриканський "Снайпер" Корі Сандерс.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2012, 22:47   #394
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Великий бокс" на "Інтері": Олександр Повєткін vs Хасим Рахман....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У суботу, 29 вересня, о 00:20 у програмі "Великий бокс" на "Інтері" - пряма трансляція з Гамбруга (Німеччина), де відбудеться бій за звання чемпіона у суперважкій вазі за версією WBA між російським боксером суперважкої категорії Олександром Повєткіним та його обов'язковим претендентом, колишнім дворазовим чемпіоном світу, американцем Хасимом Рахманом.

Для Олександра Повєткіна це буде вже другий поспіль візит на північ Німеччини після його незабутнього лютневого боксерського протистояння з боснійцем Марко Хуком.

Олександр Повєткін - боксер суперважкої вагової категорії з Курська, який прийшов у професійний бокс після олімпіади в Афінах, де йому вдалося взяти золоту медаль. Олександр відрізняється від багатьох сучасних боксерів своєю працьовитістю, бажанням трудитися до останнього. На рахунку Олександра 24 бою, що були проведені на професійному ринзі. Повєткін одержав перемогу в усіх 24-х боях, 16 з яких закінчилися нокаутом. На сьогодні Олександр Повєткін - "регулярний" чемпіон у важкій вазі за версією WBA.

Хасим Рахман - американський боксер-професіонал, що виступає у важкій ваговій категорії. Чемпіон світу у важкій (версія WBC, 2001 і 2006; версія IBF, 2001; тимчасовий титул за версією WBC 2005) ваговій категорії. На рахунку Рахмана 60 боїв, в яких він одержав 50 перемог (з них 41 - нокаутом), 7 поразок, два поєдинка американець закінчив нічиєю. Ще один бій за участі Рахмана визнали тим, що не відбувся. Після поразки від Володимира Кличка, Рахман півтора року не виходив на ринг. Але повернення супроводжувала переможна серія з п'яти послідовних поєдинків, в усіх них Рахман переконливо нокаутував усіх своїх опонентів. І хоча суперники були низько рейтинговими, Рахману це не завадило стати обов'язковим претендентом на пояс чемпіона світу за версією WBA, і асоціація зобов'язала Олександра Повєткіна, провести обов'язковий захист титулу проти Рахмана.

Для Олександра Повєткіна бій з Хасимом Рахманом дуже значущий. Промоутер російського спортсмена Каллє Зауерланд заявив, що після бою з американцем Повєткін зможе провести поєдинок з абсолютним чемпіоном світу українцем Володимиром Кличком.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2012, 02:12   #395
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Повєткін переміг Рахмана технічним нокаутом....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

"Регулярний" чемпіон світу WBA Олександр Повєткін (25-0-0, 16 КО) переміг американця Хасіма Рахмана (50-8-2, 41 КО) технічним нокаутом у другому раунді.

Перший раунд пройшов у такій собі розвідці, в якій і без того влучнішим був Повєткін. А вже у другій трихвилинці Повєткін затис вайлуватого Рахмана біля канатів, і після серії ударів рефері все ж вирішив зупинити бій.

Нагадаємо, що WBA зобов'язала переможця цього бою провести поєдинок з Володимиром Кличком до квітня 2013 року.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2012, 19:29   #396
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Усик: Хочу спробувати себе в професійному боксі

Олімпійський чемпіон Лондона у важкій вазі Олександр Усик готується перейти до професіоналів.

Про це заявив сам український спортсмен, котрий на Олімпіаді запам'ятався глядачам козацьким оселедцем та гопаком після фінального бою.

"В аматорському спорті в мене є все: Чемпіонат світу, Чемпіонат Європи, Олімпійські ігри. Хочу спробувати себе в професійному боксі", - зізнався він.

"Це фактично інший вид спорту: там більше раундів, більш жорсткі правила і немає захисних шоломів. Прямо кажучи - це і є чистий бізнес", - говорить Усик.

Можливо, вже найближчим часом буде офіційно оголошено про перехід Олександра Усика в професійний бокс, пише boxingnews.com.ua.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.10.2012, 16:56   #397
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Федченко і Нікулін здобули перемоги

Учасники головних боїв андеркарту в рамках турніру 6 жовтня в київському Палаці спорту здобули свої чергові перемоги на професійному рингу.

Найкращий український боксер першої напівсередньої ваги Сергій Федченко без особливих проблем розібрався з грузином Нугзаром Маргелашвілі, вигравши технічним нокаутом у п'ятому раунді.

Екс-чемпіон Європи за версією WBO в першій середній вазі Дмитро Нікулін здобув перемогу над непоступливим боксером з Узбекистану Файзуллом Ахмєдовим. За підсумками восьми раундів судді віддали перемогу Нікуліну з рахунком 78:74, 79:74 і 79:73, інформує boxnews.com.ua.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.10.2012, 11:06   #398
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Володимир Кличко приступив до останніх тренувань перед боєм з Маріушем Вахом.....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA / IBF / WBO / IBO і журналу "The Ring" Володимир Кличко приступає до завершального етапу підготовки в тренувальному таборі в Гоїнгу, Австрія. Володимир готується до захисту своїх титулів у бою з Маріушем Вахом (Польща / WBC # 4) на арені O2 World Hamburg (Німеччина) 10 листопада, повідомили УНН у прес-службі братів Кличко.

Володимир Кличко зазначив: "Я радий повернутися в тренувальний табір в Австрії після декількох тижнів підготовки в Києві. Я дуже мотивований і буду готуватися, щоб підійти в найкращій формі до 10 листопада".

Нагадаємо, молодший з братів Кличко - Володимир - зустрінеться на ринзі з поляком Маріушем "Вікінгом" Вахом.Спортсменові 32 роки, він не має поразок на професійному ринзі і з ростом 202 см є першим соперником в кар’єрі Кличко, який вище українського чемпіона.

Для 36-річного Володимира Кличко це буде вже третій бій в 2012 р. після того, як в березні він переміг нокаутом в четвертому раунді Жан-Марка Мормека в Дюссельдорфі, Німеччина та в липні переміг нокаутом в шостому раунді Тоні Томпсона в Берні, Швейцарія. На професійному ринзі олімпійський чемпіон 1996 р. одержав 58 перемог (51 нокаутом) і лише 3 поразки. Це буде 22 чемпіонський захист Кличко.

Бій транслюватиметься в прямому ефірі ексклюзивно на телеканалі RTL в Німеччині і на телеканалі "Інтер" в Україні.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2012, 17:33   #399
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Тайсон: Брати Клички змінили бокс, я захоплююся ними....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Майк Тайсон захоплюється Кличками....


Легендарний американський боксер Майк Тайсон в інтерв'ю телеканалу Sky сказав, що захоплюється братами Кличками, і що його зовсім не дивує те, що вони домінують у надважкій вазі.

"Вони й повинні домінувати, - наводить слова Залізного Майка boxingnews.com.ua, - Вони вдосконалили свою майстерність і навчилися долати труднощі. Люди хочуть бачити видовищних бійців, які лаються та нокаутують своїх суперників. Люди хочуть бачити варварство і кров. Але мені подобається те, що роблять брати Клички. Одних вони б'ють, інших надихають. Клички - ерудити. Вони показали, що не обов'язково бути дурнем, щоб бути боксером. Чи міг би я перемогти їх в свої найкращі роки? Мені хотілося б так думати, моє его змушує мене так думати! Але цих хлопців важко було б побити бійцям з будь-якої ери. Вони змінили обличчя боксу".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.10.2012, 12:09   #400
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ще один кандидат-критик для Кличків ....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Непереможний сирійській супертяж Мануель Чарр (20-0, 11 КО) приєднався до когорти боксерів, які критикують братів Кличків.

"Що взагалі роблять ці Клички? Вони боксують тільки проти важкоатлетів, а це справжній сором. Ганьба Володимиру за бій з Мормеком! Слава Богу, я хочу битися тільки з кращими і тому моя перша мета - Віталій. А після перемоги над ним я відберу всі титули і у Володимира. Мене просто нудить від рівня їхніх суперників. Віталій, я готовий до бою", - цитує слова Чарра vringe.com.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:42.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум