Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня > Вільне спілкування (теревеньки) > Відпочинок (природа,риболовля)

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 09.10.2010, 02:57   #1
D-Misha
Banned

Дописи: 3.835
Подяки і симпатії повідомлень
Ukraine
Мій ресівер: х-810
Типово Тихе полювання...(гриби та все про них)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував D-Misha: 05.11.2013 о 20:29.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2016, 09:48   #321
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

Пальці диявола - найстрашніший у світі гриб

Цей демонічний гриб називається Антурус Арчера (Clathrus archeri), він же Пальці диявола, і належить він увазі грибів роду Решеточник сімейства Веселковых.

Гриб Антурус Арчера (Clathrus archeri) через свою незвичайну форму отримав назву "пальці диявола". Зрілий гриб має 4 – 8 "пальців" з чорними сферами на зразок присосок у восьминога, які випускають неприємний запах, як у протухлого м'яса і привертають мух. Мухи розносять спори і таким чином гриб розмножується.

Його батьківщиною є Австралія і Тасманія, проте, іноді він зустрічається і в країнах Європи, тому, якщо раптом ви його побачите, то не лякайтеся, це не рука мерця, який виліз з могили, а звичайний гриб.

Користувачі Інтернету помітили, що гриб дуже схожий на яйця прибульців з фантастичного фільму "Чужий".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував D-Misha: 07.01.2016 о 11:20.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.01.2016, 17:17   #322
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

Миколаїв 11 січня. ось такий гриб росте

Старий 20.01.2016, 11:22   #323
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

У Китаї знайдений найбільший гриб безсмертя

Цитата:
В Китае найден самый большой "гриб бессмертия" или трутовик лакированный. Китайцы издавна приписывают грибу целебные свойства. Этот гриб относится к роду Ганодерма, который уже более 2000 лет используется в китайской медицине. Вес данной находки составляет 64 кг, если учесть, что порошок из таких грибов стоит $30 за 250 г, но чем больше гриб, тем он дороже, то стоимость этого гриба составит $7 680.

Считается, что линчжи повышает иммунитет благодаря активным соединениям, называемых полисахаридами, которые могут увеличить активность белых кровяных клеток.

Эксперты Китайской академии наук также утверждают, что полисахариды и тритерпены — углеводороды — в грибе линчжи являются ключевыми составляющими для поддержания физиологического баланса в организме человека. Гриб традиционно используется для снижения кровяного давление и уменьшения симптомов аллергии, а также при кашле и астме. Некоторые травники думают, что гриб даже замедляет процесс старения.

Старий 02.06.2016, 21:00   #324
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

Під Києвом щасливий грибник знайшов гриб за ... 19 тисяч гривень

За словами бувалих грибників, трюфелі в Україні взагалі є рідкістю. А якщо і з'являються, то в середині серпня.

Неподалік від Василькова (Київська область) грибник знайшов гриб, приблизна вартість якого становить 19 тис. грн. Приблизну вартість гриба білий трюфель з'ясували журналісти agronews.org

У соцмережах вже активно обговорюється грибна аномалія, що розігралася в цьому році під Києвом - з'являються регулярні повідомлення про знаходження неймовірних розмірів білих грибів, підберезників і маслюків.

Крім цього, кілька разів були знайдені білі трюфелі, хоча травень-червень не вважаються традиційним сезонним часом для них.

За словами бувалих грибників, трюфелі в Україні взагалі є рідкістю. А якщо і з'являються, то в середині серпня. В Україні здійснювалися спроби вирощування трюфеля в домашніх умовах - міцелій гриба коштує від 700 грн. і вище.

Найбільш дорогим видом є чорний трюфель. Такий гриб може коштувати вище 23 тис. грн. Урожай його збирають в період з листопада по березень.
Старий 28.08.2016, 21:42   #325
vasjabr
Учасник

Дописи: 152
Дякую (Поставлено): 1130
Дякую (Получено): 456
Флуда (Поставлено): 20
Флуда (Получено): 1
Україна
Мій ресівер: GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000
Типово

Одне "тихе полювання"-
114 кілограмів білих грибів!

Киянин Андрій Боєчко разом з тестем назбирали учора в селі Смерекова на Закарпатті 114 кілограмів білих грибів.

"З них десь 15 кг болетусів (боровиків ) соснових". Грибарям довелося 4 рази повертатися з повними кошиками до машини.

Відповідні фото чоловік виклав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Як наслідок, вже сьогодні зранку до села з'їхалися сотні бажаючих "вполювати" тамтешні дари лісу..

"Наслідки мого вчорашнього посту про гриби в селі Смерекова.

Телефонує щойно жіночка, яка сушить для мене гриби в тому селі.

- Пане Андрію, а що трапилося? Зранку в селі сотні машин. Грибарів більше, ніж нас усіх. Кожен питає, в якому лісі збирати, - пише автор фото. - От що робить одне лише фото з грибами і координатами місця, де іх зібрано.

Добре, що в пані Гафіі, яка сушить мені гриби, нема інтернета ( бо нема ні в кого) і вона не знає , що таке фейсбук!)) Бо вже нині я став би в селі персоною "non grata".. Або почесним мешканцем!))".

Тепер свої трофеї А. Боєчко сушить "за старими методами, на сонці".

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Loading

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:55.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум