SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2010, 11:05   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Говоримо на різні теми!

Говоримо на різні теми!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Torrents.ru - Закрито!


"Доменне ім'я torrents.ru було закрито слідчими органами в рамках розслідування кримінальної справи відносно москвича, який поширював через цей домен контрафактну програму "Autodesk AutoCAD", повідомляє СКП.

"За даними слідства, 26 січня 2010 житель міста Москви за грошову винагороду в розмірі 1,5 тис. рублів записав на жорсткий диск ЕОМ контрафактну програму Autodesk AutoCAD російська версія, авторські права на яку належать компанії Autodesk, вартістю понад 106 тис. рублів", - говориться в повідомленні на сайті СКП РФ.

Слідчі з'ясували, що "за допомогою веб-сайту з доменним ім'ям torrents.ru неодноразово здійснювалося розповсюдження шкідливих програм і контрафактних примірників творів, що тягне за собою порушення авторських прав компаній Autodesk AutoCAD, ЗАТ "1С" та інших законних правовласників у великому і особливо великому розмірах".

"З метою вжиття заходів щодо усунення обставин, що сприяють вчиненню злочину, запобігання вчинення подібних злочинів, встановлення причетності до скоєння даних злочинів власників доменного імені, у порядку ч.2 ст.158 КПК РФ органами слідства внесено подання про призупинення делегування доменного імені torrents.ru на час проведення попереднього слідства, повідомили у відомстві.

Як повідомляла газета Взгляд, найбільший російський сервер торрентів Torrents.ru в четвер вимушено змінив ім'я: російський реєстратор доменних імен "Ру-Центр" припинив делегування домену власникам сайту. Це було зроблено за поданням Чертанівської міжрайонної прокуратури, що стало першим подібним випадком в російській історії. Робота трекера була відновлена на іншому домені за адресою rutracker.org. Проте, станом на 14.25 за київським часом 19 лютого, rutracker.org також не відповідає на запити.

Torrents.ru, як і багато подібних сервісів, раніше неодноразово стикався з претензіями щодо авторських прав на розміщені за допомогою трекера матеріали. У більшості випадків такі претензії вирішувалися без залучення правоохоронних органів шляхом видалення нелегального контенту. Зокрема, на ресурсі правовласникам видавався обліковий запис з правом закривати роздачі, де поширюються матеріали з їх контентом. Тому причина, з якої вжиті настільки радикальні заходи відносно ресурсу, незрозуміла."
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 14.10.2013 о 21:51.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2015, 18:51   #491
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Годинник Судного дня перевели на дві хвилини вперед
23 січня 2015, 08:19

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Наблизилася "північ" - час ядерної війни і загибелі цивілізації

22 січня стрілки годинника Судного дня перевели на дві хвилини вперед: зараз вони показують за три хвилини до півночі. Пересування стрілки відображає збільшення небезпеки ядерної війни і загроз, пов'язаних із кліматом.

Про пересування стрілок повідомили під час прес-конференції у Вашингтоні, трансляцію якої вів сайт журналу Bulletin of Atomic Scientists.

"2015 року неконтрольовані кліматичні зміни, модернізація ядерної зброї по всьому світу і роздуті ядерні арсенали становлять надзвичайну і безсумнівну загрозу для виживання людства. Світовим лідерам не вдається діяти достатньо оперативно і в масштабах, достатніх для захисту громадян від потенційної катастрофи. Ці помилки політичних лідерів загрожують кожному жителю Землі. Імовірність глобальної катастрофи дуже велика", - заявив виконавчий директор журналу Кеннет Бенедикт.

Читайте: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Символічний годинник Судного дня - проект американського журналу вчених-атомників, запущений 1947 року творцями першої атомної бомби. Цей годинник символізує рівень напруження у світі і розвиток ядерного озброєння. Північ на цьому годиннику означає ядерний катаклізм.

Рішення про переведення стрілок приймає рада директорів журналу за допомогою зовнішніх експертів, серед яких, зокрема, 18 лауреатів Нобелівської премії.

1947 році стрілки встановили в положенні "без семи хвилин північ". У 1952-му, коли СРСР і США випробували термоядерні бомби, стрілки пересунули до максимально небезпечного положення - 11:58. Після зовнішньополітичних криз 1960-х, підписання договору ОСО-1 і обмеження ПРО 1972 року пересунули на 10 хвилин назад. Найвіддаленіше від півночі положення стрілок (без 17 хвилин) було 1991 року, коли СРСР і США підписали договір про скорочення стратегічного озброєння.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2015, 22:47   #492
Andersat
Активіст
 
Реєстрація: 17.06.2012
Дописи: 218
Ukraine
Мій ресівер: DreamBox 800 Dreambox 500S Orton9500HD Nokia Dbox2
Надіслати повідомлення для Andersat на ICQ
Типово

І що ваша сестра каже про все це?
Andersat зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2015, 21:21   #493
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цитата:
Допис від Andersat Переглянути допис
І що ваша сестра каже про все це?
З самого початку єскалації на на Донбасі і Луганську моя рідна сестричка сказала
Цитата:
Придут ваши бандеровцы и перережут нас, а русские-наши защитники
Сестричка народилася на Івано-франківщині, а що зробила російська пропаганда..Людина невідає що робить!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2015, 21:22   #494
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

«Как ты, российский солдат и офицер, мог подчиниться серой моли», – звернення до Путіна в Росії

І роздуми про те, чому росіяни пішли вбивати українців.


Російський фінансист і блогер Слава Рабинович в день захисника Вітчизни закликав військових армії РФ не підкорятися злочинним наказам президента Володимира Путіна. Про це Рабинович пише у своєму Facebook, передають Патріоти України.

“Російська і радянська армія завжди мала свої моменти військової доблесті і ганьби. Але від сьогоднішньої ганьби їй не відмитися ніколи. В якості привітання загарбників Чужої Вітчизни, прийми від мене, офіцера запасу ЗС СРСР і РФ, дзвінкого офіцерського ляпаса. Ти – армія братовбивць, що виконує злочинні накази свого самозваного самопризначеного верховного головнокомандувача, нелюдя, міжнародного військового злочинця.

Як ти, російський солдат і офіцер, міг підкоритися сірій молі, гопнику з підворіття, жалюгідному плебею-майору КДБ, вилізши з історичної щілини, для нападу на своїх братів? Як можеш ти вбивати своїх братів з градів, танків, автоматичної зброї? Що вони тобі зробили? За що? Тільки за те, що вони побажали жити в Європі, а ти там жити не можеш?

Ніякий ти не російський солдат. Ніякий ти не російський офіцер. Ти – лайно, яке не знає ні батьківщини, ні честі, ні доблесті, ні хоробрості, ні людяності. Ти для мене помер. Забери собі мій військовий квиток, моє офіцерське звання. Я кидаю їх тобі в обличчя. Я не хочу знати тебе.

Хто не втратив своєї солдатської та офіцерської честі, приєднуйтесь! Ви не тільки можете не виконувати злочинних наказів, але й не повинні їх виконувати. Інакше ви теж станете міжнародними військовими злочинцями, перш, ніж згадаєте про мораль і честь. P.S. Від того, чиї діди воювали, поки діди Путіна охороняли”.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2015, 16:00   #495
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Мобілізація у “добровольчі загони ДНР” провалилася

Місцевих жителів до “ополченців” годі затягнути.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ажіотажу біля палатки, яка збирає “ополчення” ДНР немає. Фото: Донецкие вести

Спроби лідерів бойовиків набрати добровольців в «ополчення» ДНР закінчилися нищівним провалом, пишуть Патріоти України із посиланням на Донецкие вести.

Жителі окупованих територій не бажають поповнювати ряди незаконних збройних формувань. Кореспондент видання розповідає безпосередньо із Донецька:

«Пропаганди більше, ніж в минулі часи на виборах. А чому б і ні – рекламні площі в місті пустують. Ось і розвішують борди із закликом записатися в ополчення, по місту наставили наметів з вербувальниками.

Але безробітні та люмпени, які були готові йти під кулі за триста доларів давно закінчилися – ще під час штурмів Донецького аеропорту. Ті, у кого є хоча якась робота, буквально сахаються від вербувальників.

Єдиний шанс бойовиків заткнути дірки після втрат під Дебальцеве – російські війська. Своїх вже ледве вистачає для вистав перед камерами російського ТБ », – повідомляє журналіст видання.

Раніше ми писали, що 19 лютого в Луганськ прибуло близько тисячі трупів бойовиків, загиблих при захопленні Дебальцеве, однак цю інформацію намагалися приховати, щоб не зривати «мобілізацію» у так званій «республіці.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2015, 13:09   #496
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Як буде дорожчати світло в Україні: графік підвищення цін

За два роки електроенергія для населення подорожчає в 3,5 рази.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Уже через місяць, з 1 квітня, в Україні почнеться період дворічного зростання цін на електроенергію для населення. За цей час, до березня 2017-го, світло подорожчає в 3,5 рази, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Відповідне рішення у четвер, 26 лютого, затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. На сьогодні середньозважений рівень тарифу для населення становить 35,58 копійки за кВт / год. А через два роки буде 122,83 копійки. Тарифи будуть підвищувати кожні півроку в п’ять етапів..

Останній раз комісія переглядала тарифи на електроенергію для населення з 1 червня 2014 року, підвищивши їх на 10-40%, залежно від обсягів споживання. Максимальне зростання тарифів на електроенергію для населення на 40% було встановлено тільки для тих, хто споживає понад 800 кВт / год на місяць.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2015, 17:05   #497
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вбитий Борис Нємцов – світ у шоці
Лютий 27, 2015

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Російський опозиціонер Борис Нємцов, який активно виступав проти політики нинішнього глави РФ Володимира Путіна, вбитий, заявив Савік Шустер у студії своєї програми вчора ввечері, повідомляють Патріоти України.

За даними російських ЗМІ, опозиціонер Борис Нємцов застрелений ввечері в п’ятницю в центрі Москви. “Невідомий чотири рази вистрілив у Бориса Нємцова. Від отриманих поранень політик помер”, – сказав співрозмовник.

Шустер охарактеризував свого покійного друга. Це був державний лідер, “государственный муж”. Це не Ходорковський. У Нємцова була виважена державницька позиція. І він був просто хороший хлопець – сказав зворушений Шустер. Він ніколи не грав на протиріччях Україна-Росія. Шустер проголосив хвилину мовчаня – 23.51, після чого закрив студію.

Смерть Нємцова уже підтвердив керівник московського відділення РПР-Парнас Ілля Яшин, який виїхав на місце злочину. За словами керівника виконкому РПР Парнас Ольги Шоріної, злочин стався на Великому Замоскворецькому мосту. За даними джерела телеканала РЕН ТВ, в політика чотири рази вистрілили з автомобіля білого кольору. Від отриманих поранень Нємцов помер. У місті оголошено план «Перехоплення».

Член бюро федеральної політради російської партії “РПР-Парнас” Ілля Яшин підтверджує вбивство співголови партії, опозиціонера Бориса Нємцова в центрі Москви. “Я зараз прямо перед собою, на жаль, бачу труп Бориса. Великий Замоскворецький міст. Я бачу тіло і навколо дуже багато поліції”, – сказав Яшин. Олексій Венедиктов також підтвердив смерть Бориса Нємцова. Про це він написав у себе в Твіттері. “Нємцов убитий”, – написав Олексій Венедиктов.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2015, 09:40   #498
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Кривавий слід: скелети шафи Путіна за останні 20 років

Приголомшливе вбивство Бориса Нємцова змусило пригадати десятки відомих злочинів, котрі приписують Володимиру Володимировучу Путіну.

Скільки смертей стоїть за Путіним знає леше Бог, бо сам ВВП може і не пам’ятати

Справжній суд історії ще попереду, переконані Патріоти України. Про злочини ленінізму широкий загал довідався через 70 років, сталінізму — і того менше. Злочини Путіна неодмінно стануть відомі в недалекому майбутньому. Можливо навіть ще за життя цієї людини.

Безумовно і зараз відомі злочини Путіна-політика: кавказькі війни, гібридна війна в Україні. Однак крім того за ним тягнеться безперервний слід більш дрібних злодіянь. Ось як один з користувачів соцмережи підсумував «список Путіна», те що чутки йому приписують наразі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2015, 19:18   #499
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

З 12 березня хліб подорожчає ще на 30%

Найбільший виробник хліба та хлібобулочних виробів компанія "Київхліб" вирішила підняти ціни на свою продукцію в середньому на 25% -30% з 12 березня.

Про це йдеться в повідомленні "Київхліба", пишуть "Українські новини".

"Київхліб", один з провідних гравців хлібопекарського ринку Києва та області, змушений оголосити про чергове підняття відпускних цін на свою продукцію з 12 березня на 25-30% ", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, хліб український столичний подовий (0,95 кг) виросте в ціні з 6,9 гривні до 8,58 гривні (з ПДВ), хліб пшеничний традиційний подовий 1 сорту (0,65 кг) - з 5,64 гривні до 7,14 гривні, батон нарізний київський по 0,5 кг - з 5,34 гривні до 7,2 гривні.

Ціна батона дорожнього (0,5 кг) з 12 березня підвищиться з 4,5 гривні до 6,12 гривні, батона "Нива" (0,5 кг) - з 4,26 гривні до 5,76 гривні, батонів сонячних (0 , 45 кг) - з 4,44 гривні до 6 гривень.

Компанія відзначає, що дані заходи є вимушеними і прийняті у зв'язку з подорожчанням усіх складових собівартості хлібобулочних виробів.

Як повідомлялося, 18 лютого був перший етап підвищення цін на популярні сорти хліба, виробленого на підприємствах "Київхліба".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2015, 12:56   #500
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Джохар Дудаєв: Найбільша помилка – це визнати українців слабкими

Мудрі слова про український народ.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Джохар Дудаєв.

Найбільша помилка — це знехтувати українцями. Визнати українців слабкими. Образити українців. Ніколи не ображайте українців. Українці ніколи не бувають настільки слабкі, як вам здається. Не дай Всемогутній Аллах вигнати українців чи відібрати щось в українців, сказав колись легендарний Джохар Дудаєв, повідомляють Патріоти України.

Українці завжди повертаються. Українці повернуться та повернуть своє. Але коли українці повертаються, вони не здатні розрахувати силу та застосувати її пропорційно. Вони знищують все на своєму шляху. Не ображайте українців. Інакше, коли українці повернуться на землю, де поховані їхні пращури, то жителі цієї землі заздритимуть мертвим».

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Різні схеми для роадіолюбителів! sat-prof Технічне спілкування 18 19.02.2019 00:12
Обговорення(різні питання)Globo 7010А та т.п. sat-prof Globo 7010A,8300A 402 02.01.2017 15:08
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:42.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум