SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.08.2011, 12:40   #61
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Наші у Лізі Європи: Місія неможлива чи світле майбутнє?

Після перших матчів українських команд у Лізі Європи знайшлися деякі скептики, які вважають, що цього року у цьому турнірі виступатимуть лише дві українські команди. Хіба не абсурд? У цій статті я проаналізую шанси усіх п’яти наших команд на вихід у груповий етап Ліги Європи.
Почну з найневдаліших матчів українських команд. Перше місце тут беззаперечно займає дніпропетровське Дніпро
Фулем-Дніпро
Від Дніпра ніхто не чекав дива у Лондоні. Усі знали, що Фулем бере участь у цих змаганнях від першого кваліфікаційного раунду. І також знали,що форма в якій знаходяться підопічні Мартіна Йола не вселяє оптимізму. Але розгрому, і по рахунку і по грі, я думаю ніхто не чекав. Хуанде Рамос після цього матчу сказав, що Фулем його нічим не здивував. Всі м’ячі були забиті після стандартів і ще не все втрачено. Слова містера Рамоса трохи не відповідають дійсності. І це бачили всі вболівальники, які змогли переглянути цей матч. На мою об’єктивну точку зору тут уже все втрачено. І нічия буде для Дніпра найбільш сприятливим результатом. Навіть попри невиразну гру підопічних Рамоса і в Лізі Європи і в чемпіонаті бажаю успіху цій дуже перспективній команді.
Паок-Карпати
Зелені леви у першому поєдинку продемонстрували змістовну гру і нічим не поступалися іменитішій грецькій команді. Але як уже казав Артем Федецький, його команді потрібно бути більш холоднокровними у завершальній стадії атак. Так це дійсно проблема. Практично у всіх матчах чемпіонату України Карпати і по грі і по кількості створених моментів мали значну перевагу. Але перетворити свою перевагу у м’ячі львів’янам вдається вкрай рідко. Навіть не дивлячись на це Карпати гратимуть у дома, де найкращі в Україні вболівальники. Безперечно це стимул, це велика перевага. І я впевнений, що при заповненому стадіоні Карпати порвуть греків. Можливо і не пройдуть далі, але те що покажуть дуже класну гру, у цьому я не сумніваюсь. Успіху. Карпати вперед!
Металіст-Сошо
Напевно найважче із українських команд буде саме Металісту. Дуже непростий суперник попався харків’янам. Команда із французького чемпіонату. Французи завжди відзначалися непоступливістю. Сошо уже встигло провести три матчі у чемпіонаті Франції. Відіграли ці матчі вони не дуже добре. Але можливо французи роблять ставку на Лігу Європи. Щодо Металіста, то команда зараз просто у відмінній формі і пройти Сошо цілком під силу . Тим більше, що Металісту вистачить і результативної нічиї. Вірю у успіх підопічних Мирона Маркевича і бажаю перемоги.
Ворскла-Динамо(Бухарест)
Теж дуже непростого суперника представив жереб полтавській команді. Команда із столиці Румунії дуже непоступлива. Але конкретно про суперника підопічних Миколи Павлова нічого сказати не можу. Про те можу розповісти про Ворсклу. Ворскла цього року демонструю дуже класний атакувальний футбол. Швидкі атаки, класні комбінації можуть приголомшити румун. Навіть м’яч футболісти Ворскли і то не просто виносять, а намагаються зберегти і розпочати свою атаку. На мій погляд у цьому поєдинку полтавська команда повинна зіграти від оборони і пробувати своє щастя на контратаках. Але моя думка не береться до уваги. Проте я впевнений, що досвідчений Микола Павлов вибере правильну тактику на цей матч і привезе Лігу Європи у Полтаву.
Літекс-Динамо
Матч у Болгарії показав, що не такий простий суперник попався киянам. І у Києві ця команда може дати бій підопічним Юрія Сьоміна. Тим більше з такими проблемами у захисті грати першим номером може бути дуже небезпечно. Але попри названі проблеми, у киян не повинно виникнути проблем із чемпіонами Болгарії. Хіба якщо Динамівці самі собі їх створять.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2011, 13:04   #62
ivich
Гість
 
Дописи: n/a

Типово

успіху нашим командам! Карпати вперед)
  Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2011, 14:58   #63
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Діакате та Гусєв проти "Літекса" не зіграють, Єрьоменко - під питанням

Напередодні матчу-відповіді раунду плей-офф Ліги Європи "Динамо" провело відкрите тренування на своїй заміській базі.

У занятті взяло участь 20 людей, 18-ть з яких потраплять до заявки на гру з болгарським клубом, пише прес-служба клубу.

Через травми поки не можуть тренуватися разом з усіма Шевченко та Гусєв, зате повернувся на поле після хвороби Єрьоменко.

Втім, його участь у матчі залишається під питання. Також привернув до себе увагу Аді, який разом з усіма тренувався у загальній групі.

Тим часом, був відсутній Діакате, окремо з Михайлом Михайловим займалися воротарі Богуш і Кичак.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.08.2011, 01:11   #64
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Сьомін: "Дуже напружена гра"

Київське "Динамо" задоволене результатом у матчі проти "Літекса".

ПРо це заявив наставник клубу Юрій Сьомін.

"Дуже напружена гра. Але ми задоволені результатом. Ми вийшли в груповий турнір Ліги Європи, а значить продовжуємо свої єврокубкові виступи. Це дуже важливо. З нашого боку було нервозний початок матчу, "Літекс" мав два моменти біля наших воріт. Але потім ми тримали руку на пульсі і заслужено виграли", - сказав він.

Також Сьомін зазначив, що Діакате переходить у "Гранаду".

Що стосується відсутності Діакате, то він переходить в іспанську "Гранаду". Причини? По-перше, ці причини сімейні. По-друге, на даній позиції найближчим часом напевно знову виступатиме Тарас Михалик. У цьому зв'язку, Діакате могло не знайтися місця в складі. Тому рішення про його перехід в "Гранаду" було доречним", - зазначив тренер.

Прокоментував Юрій Палич і відмову Вайсса переходити в "Динамо".

"Ну а перехід Вайсса, по всій видимості, зірвався. Зірвався з ініціативи гравця. Але якщо футболіст не хоче грати душею в "Динамо" Київ, то сенс його умовляти?", - цитує Сьоміна dynamo.kiev.ua.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.08.2011, 10:55   #65
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Жеребкування Ліги Європи, корзини та суперники


Після того, як у четвер відбулися матчі 4-ої кваліфікації Ліги Європи, стали відомі всі учасники групового раунду турніру, а разом з цим і склад кошиків при жеребкуванні цієї стадії. Жеребкування відбудеться в п'ятницю.

Від Україні в груповий турнір Ліги Європи пробилися три представники - київське "Динамо", харківський "Металіст" і полтавська ". Ворскла" Команда Юрія Сьоміна при жеребкуванні буде посіяна в перший кошик, хлопці Маркевича розташувались у другому кошику, а "Ворскла" потрапила лише в четверту корзину.

Повний склад кошиків при жеребкуванні групового турніру Ліги Європи.



КОШИК 1:

"Тоттнем" (Лондон, Англія)

ПСВ "Ейндховен" (Нідерланди)

"Атлетико" (Мадрид, Іспанія)

"Спортинг" (Лісабон, Португалія)

"Брага" (Португалія)

"Шальке" (Гельзенкірхен, Німеччина)

"ДИНАМО" (КИЇВ, УКРАЇНА)

ПСЖ (Париж, Франція)

"Копенгаген" (Данія)

"Алкмаар" (Нідерланди)

"Андерлехт" (Бельгія)

"Твенте" (Нідерланди)



КОШИК 2:

"Фулем" (Лондон, Англія)

"Бешикташ" (Стамбул, Туреччина)

"Хапоель" (Тель-Авів, Ізраїль)

"МЕТАЛІСТ" (ХАРКІВ, УКРАЇНА)

"Стандард" (Льєж, Бельгія)

"Рубін" (Казань, Росія)

"Брюгге" (Бельгія)

АЕК (Афіни, Греція)

"Стяуа" (Бухарест, Румунія)

"Удінезе" (Італія)

"Атлетик" (Більбао, Іспанія)

"Лаціо" (Рим, Італія)



КОШИК 3:

"Зальцбург" (Австрія)

"Маккабі" (Хайфа, Ізраїль)

"Цюрих" (Швейцарія)

"Оденсе" (Данія)

"Локомотив" (Москва, Росія)

ПАОК (Салоніки, Греція)

"Бірмінгем" (Англія)

"Стоук Сіті" (Англія)

"Ренн" (Франція)

"Аустрія" (Відень, Австрія)

"Рапід" (Бухарест, Румунія)

"Ганновер" (Німеччина)



КОШИК 4:

"ВОРСКЛА" (ПОЛТАВА, УКРАЇНА)

"Вісла" (Краків, Польща)

"Васлуй" (Румунія)

"Сьон" (Швейцарія)

"Штурм" (Грац, Австрія)

"Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль)

"Слован" (Братислава, Словаччина)

"Легія" (Польща)

"Марібор" (Словенія)

АЕК (Ларнака, Кіпр)

"Мальме" (Швеція)

"Шемрок Роверс" (Ірландія)
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.08.2011, 16:21   #66
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Відбулось жеребкування групового етапу Ліги Європи

Группа A
1. Тоттенгем Англія
2. Рубін Росія
3. ПАОК Греція
4. Шемрок Роверс Ірландія

Группа B
1. Копенгаген Данія
2. Стандард Бельгія
3. Ганновер Німеччина
4. Ворскла Полтава Україна

Группа C
1. ПСВ Нідерланди
2. Хапоель Тель-Авів Ізраїль
3. Рапід Бухарест Румунія
4. Легія Варшава Польща

Группа D
1. Спортинг Португаля
2. Лаціо Італія
3. Цюріх Швейцарія
4. Васлуй Румунія

Группа E
1. Динамо Київ Україна
2. Бешикташ Туреччина
3. Сток Сіті Англія
4. Маккабі Тель-Авів Ізраїль

Группа F
1. ПСЖ Франція
2. Атлетік Більбао Іспаіия
3. Зальцбург Австрія
4. Слован Словаччина

[COLOR="#0000ff"]Группа G[/COLOR]
1. АЗ Алкмаар Нідерланди
2. Металіст Україна
3. Аустрія Австрія
4. Мальме Швеція

Группа H
1. Брага Португалия
2. Брюгге Бельгія
3. Бірмінгем Англия
4. Марібор Словенія

Группа I
1. Атлетіко Мадрид Іспанія
2. Удінезе Італія
3. Рен Франція
4. Сьон Швейцарія

Группа J
1. Шальке Німеччина
2. Стяуа Румунія
3. Маккабі Хайфа Ізраїль
4. АЕК Ларнака Кіпр

Группа K
1. Твенте Нідерланди
2. Фулгем Англія
3. Оденсе Данія
4. Вісла Краків Польща

Группа L

1. Андерлехт Бельгія
2. АЕК Греція
3. Локомотив Росія
4. Штурм Австрия
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!

Востаннє редагував симчич: 26.08.2011 о 16:24.
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.08.2011, 23:56   #67
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Календар матчів "Ворскли" в груповому турнірі Ліги Європи має наступний вигляд:

Група В

Четвер, 15 вересня

"Ганновер" - "Стандард"
"Копенгаген" - "Ворскла"

Четвер, 29 вересня

"Ворскла" - "Ганновер"
"Стандард" - "Копенгаген"

Четвер, 20 жовтня

"Стандард" - "Ворскла"
"Ганновер" - "Копенгаген"

Четверг, 3 листопада

"Ворскла" - "Стандард"
"Копенгаген" - "Ганновер"

Среда, 30 листопада

"Стандард" - "Ганновер"
"Ворскла" - "Копенгаген"

Четвер, 15 грудня

"Ганновер" - "Ворскла"
"Копенгаген" - "Стандард".
Календар матчів київського "Динамо" в груповому турнірі Ліги Європи має наступний вигляд:

Група Е

Четвер, 15 вересня

"Динамо" - "Сток Сіті"
"Бешикташ" - "Маккабі" (Т-А)

Четвер, 29 вересня

"Маккабі" (Т-А) - "Динамо"
"Сток Сіті" - "Бешикташ"

Четвер, 20 жовтня

"Сток Сіті" - "Маккабі" (Т-А)
"Динамо" - "Бешикташ"

Четвер, 3 листопада

"Маккабі" (Т-А) - "Сток Сіті"
"Бешикташ" - "Динамо"

Четверг, 1 грудня

"Маккабі" - "Бешикташ"
"Сток Сіті" - "Динамо"

Середа, 14 грудня

"Динамо" - "Маккабі"
"Бешикташ" - "Сток Сіті".
Календар харківського "Металіста" у груповому раунді Ліги Європи має такий вигляд:

Група G

Четвер, 15 вересня

"Алкмаар" - "Мальме"
"Аустрія" - "Металіст"

Четвер, 29 вересня

"Металіст" - "Алкмаар"
"Мальме" - "Аустрія"

Четвер, 20 жовтня

"Мальме" - "Металіст"
"Алкмаар" - "Аустрія"

Четвер, 3 листопада

"Металіст" - "Мальме"
"Аустрія" - "Алкмаар"

Середа, 30 листопада

"Мальме" - "Алкмаар"
"Металіст" - "Аустрія"

Четвер, 15 грудня

"Алкмаар" - "Металіст"
"Аустрія" - "Мальме"
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2011, 12:29   #68
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Шацьких: "В такій групі Динамо фінішує на першому місці"

Колишній нападаючий київського "Динам" Максим Шацьких, який виступає на даний момент у "Арсеналі", прокоментував результати групового турніру Ліги Європи.
Група Е: ДИНАМО, Бешикташ, Сток Сіті, Маккабі Т.-А.
- Нормальний жереб. В принципі, наскільки я розумію, особливо грізних суперників у цьому турнірі немає. Взяти, наприклад, Фулхем - це нормальна, англійська команда середнього рівня, не більше того.
Що стосується Бешикташа, то я б не став згадувати матчі Динамо проти цієї команди в 1/16 фіналу минулої Ліги Європи - на цей раз, впевнений, все буде по-іншому.
По Сток Сіті скажу одне: з англійцями, як на мене, дуже цікаво грати. Вони дають простір, і в тебе є багато варіантів для маневру. Але, в той же час, зі Сток Сіті буде важче грати, ніж проти того ж Фулхема.
Нарешті, Маккабі. На мій погляд, чисто домашня команда. На своєму полі вони ще можуть створити якісь проблеми, але на виїзді, як правило, загрози не становлять.
Думаю, що в такій групі Динамо фінішує на першому місці. Хоча, звичайно, це лише припущення, прогноз.
Група G: Алкмаар, МЕТАЛІСТ, Аустрія, Мальме
- Думаю, що у Металіста не виникне особливих проблем з виходом з такої групи. Якщо команда Мирона Маркевича хоче добиватися чогось великого і виконувати ті завдання, про які йдеться щорічно, то вона зобов'язана виходити в плей-офф, маючи таких суперників у групі. І це не повинно стати для Металіста якимось надприродним результатом.
Група Б: Копенгаген, Стандард, Ганновер, ВОРСКЛА
- Знаєте, думаю, що Ворскла вже зробила велику справу, подвиг, що вийшла в груповий турнір Ліги Європи. Але при цьому, впевнений, полтавчани мають непогані шанси на вихід в плей-офф. А чому ні? У всякому разі, легко з командою Павлова нікому не буде.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2011, 13:18   #69
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Павлов: Нас цілком влаштував той результат, який нам повідомили з Монако

Головний тренер "Ворскли" Микола Павлов залишився задоволений результатами жеребкування групового турніру Ліги Європи.

"Нас цілком влаштував той результат, який нам повідомили з Монако. Думаю, найкращий голеадор минулого сезону в Лізі Європи Фалькао, що витягає з кошику кульки з іменами суперників, визначив нас в той квартет, де ми намагатимемося виступити на рівні, гідно представляючи країну в одному з найпрестижніших європейських клубних турнірів.

Мені доводилося бувати в усіх цих країнах раніше, поїдемо туди ще. Усім нашим командам, що представляють Україну в цьому турнірі, також бажаю успішного марафону", - цитує Павлова офіційний сайт "Ворскли".

Нагадаємо, "Ворсклі" в групі B доведеться змагатися з такими клубами: "Ганновер-96" (Німеччина), "Копенгаген" (Данія) і "Стандард" (Бельгія).
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2011, 23:49   #70
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Металіст" почав продаж абонементів на матчі Ліги Європи

З сьогоднішнього дня стартує продаж абонементів на домашні матчі ФК "Металіст" в рамках групового етапу Ліги Європи УЄФА.

Про це йдеться повідомленні на сайті харківського клубу.

У рамках групового етапу Ліги Європи на нашому стадіоні відбудуться наступні матчі:

29 вересня "Металіст" - "АЗ" Алкмаар, початок о 20-00

3 листопада "Металіст" - "Мальме", початок о 22-05

30 листопада "Металіст" - "Аустрія", початок о 20-00

Загальна вартість квитків коливатиметься від 55 до 1450 гривень, але переважна кількість абонементів коштуватиме не більше 280 гривень.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
ліга европи

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Ліга Чемпіонів УЄФА sat-prof Спорт на SAT-TV 389 18.12.2023 18:25


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:10.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум