SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.02.2024, 08:49   #621
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.544

Типово

Пілот Астон Мартіна Фернандо Алонсо після завершення передсезонних тестів Формули-1 заявив, що чемпіоном у сезоні-2024 стане Макс Ферстаппен, що розуміють усі пілоти.

«Я вважаю, що Ферстаппен – чемпіон, а Ред Булл домінує у Ф-1. Залишається лише дивитися на їхній виступ. 19 інших пілотів уже знають, що чемпіонат вони не виграють. Це жорстокий спорт».

«Я б сказав, що цього сезону у всіх інших навіть менше шансів виграти одну гонку», – сказав Алонсо.

Перший гран-прі сезону стартує 29 лютого.
Мініатюри долучень
orig_669452 (1).jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2024, 12:24   #622
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.544

Типово

Французький пілот команди Формули-1 «Альпін» П'єр Гаслі став одним із співвласником французького футбольного клубу «Версаль». Якою саме частиною акцій володітиме 28-річний автогонщик – невідомо, але йдеться про міноритарний пакет акцій.

«Я радий попрацювати з «Версалем», бо завжди хотів стати частиною професійного футболу. Ми з партнерами поділяємо цінності, амбіції та дух суперництва, і це дасть нам змогу рухати клуб уперед. Це початок дуже красивої історії. Уперед, «Версаль», – заявив Гаслі.

«Версаль» був заснований у 1989 році. Зараз клуб посідає десяте місце в третьому дивізіоні чемпіонату Франції. Найвище досягнення в історії клубу – вихід у півфінал Кубка Франції 2021/2022.
Мініатюри долучень
orig_673881.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки


Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 05:43.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум