SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.09.2011, 20:37   #71
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Форлан не зіграє за "Інтер" у Лізі Чемпіонів?

Новачок "Інтера" форвард Дієго Форлан не зможе допомогти команді у груповому турнірі Ліги Чемпіонів.

Справа у тому, що уругваєць заграний за "Атлетико" у третьому раунді відбіркового турніру Ліги Європи, інформує офіційний сайт міланців.

В Італії вважають, що для самого клубу це стало великим сюрпризом, тим дивніше, що перш ніж поповнитися кращим гравцем ЧС-2010, "нерадзуррі" не розібралися з його статусом, пише "СЭ".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2011, 14:42   #72
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Фенербахче" буде судитися з УЄФА та Федерацією футболу Туреччини

"Фенербахче" звернувся до Спортивного арбітражного суду (CAS) з позовом відносно УЄФА і Федерації футболу Туреччини, що виключили клуб з числа учасників Ліги чемпіонів-2011/12, повідомляє Reutres.

Стамбульцам було заборонено грати в головному клубному турнірі Старого світу через рослідування відносно договірних матчів в національному чемпіонаті. Президент "Фенербахче" Азиз Їлдирим і ще більше 30 футболістів і офіційних осіб перебувають під арештом, поки ведеться розслідування з приводу 19 передбачуваних договірних ігор.

Для представлення своїх інтересів "Фенербахче" найняв двох досвідчених адвокатів. Стамбульський клуб вимагає повернути його в число учасників Ліги чемпіонів, а також вимагає компенсацію у розмірі 45 мільйонів євро - суму збитків, нанесених через заборону на участь в турнірі з можливістю її збільшення.

"Фенербахче" сподівається, що CAS винесе рішення в найближчі вихідні.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2011, 15:54   #73
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Вячеслав ШЕВЧУК: «Хотелось кого угодно, но не Барселону»
Защитник «Шахтера» о жеребьевке Лиги чемпионов

Після жеребкування групового раунду Ліги Чемпіонів захисник донецького «Шахтаря» В'ячеслав Шевчук розповів кореспондентові Експресу про свої враження від нових суперників. Нагадаємо, на цьому етапі розіграшу донецька команда зіграє по два матчі з кіпрським АПОЕЛем, російським «Зенітом» і португальським «Порту».

-- Незадовго до церемонiї жеребкування у нас якраз закiнчилося тренування, i ми мали можливiсть у прямому ефiрi спостерiгати за вибором суперникiв. Групового перегляду не влаштовували. Хтось поїхав додому, хтось залишився на базi. Я пiшов у свiй номер i стежив за жеребкуванням там.

-- Чи мали твої партнери якiсь свої варiанти складу групи?

-- Так, усi висловлювались з приводу того, з ким хотiли б грати краще, а з ким -- нi.

-- Яким був твiй оптимальний варiант?

-- Я не думав про конкретнi клуби. Лише хотiв, щоб гранди європейського футболу попалися нам на пiзнiшому етапi, а не у групi. Виходить, мiй варiант спрацював.

-- «Барселони» нiхто не хотiв?

-- Та ви знаєте, ми з ними стiльки разiв зустрiчалися останнiм часом, що хотiлося просто когось iншого. Якщо вже гранд, то не «Барселона».

-- Мiж собою ви вже обговорили групу G. На чому зiйшлися?

-- Жереб нормальний, не найгiрший. Група у нас рiвна, усi хочуть вийти до наступного раунду. Але з цими суперниками «Шахтар» повинен вирiшувати своє завдання виходу у наступний етап.

-- Матч iз «Зенiтом» має бути «вiйною»?

-- Ну якщо ви, журналiсти, пiдiгрiєте ажiотаж i роздуєте цю гру до «битви двох народiв», то вболiвальники сприйматимуть це як «вiйну». Насправдi в Лiзi чемпiонiв ми вже грали з росiянами. Тодi до наших матчiв з ЦСКА був пiдвищений iнтерес, але все закiнчилось без конфлiктiв. Сподiваюсь, i цього разу це буде просто якiсний футбол.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.09.2011, 21:14   #74
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

УЄФА відхилив апеляцію Венгера

Апеляційний комітет УЄФА відхилив апеляцію головного тренера "Арсеналу" Арсена Венгера, який раніше був дискваліфікований два матчі.

Таким чином, повідомляє офіційний сайт організації, француз не зможе виконувати свої обов'язки в двох наступних матчах Ліги Чемпіонів - проти дортмундської "Боруссії" і "Олімпіакоса".

Також лондонський клуб був оштрафований на 10 тисяч євро за неналежну поведінку своїх представників у тій же грі з "Удінезе"

Нагадаємо, Венгер був покараний за те, що не підкорився попередньому рішенню УЄФА. Він керував командою в домашньому матчі з "Удінезе", хоча був дискваліфікований на одну гру за неналежну поведінку в останній зустрічі "Арсеналу" в минулому розіграші Ліги Чемпіонів.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.09.2011, 12:36   #75
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Коновалов: "Шахтар" може вийти з групи із першого місця"

Донецький "Шахтар" може вийти із групи "G" Ліги чемпіонів з першого місця.

Таку думку висловив колишній півзахисник київського "Динамо" і збірної Уркаіни Сергій Коновалов.

"Якщо брати за іменами клубів, то група у "Шахтаря" нескладна, і команда Луческу може вийти з неї з першого місця. Хоча, кажучи відверто, не бачив жодної гри АПОЕЛа, тому не знаю, чого від них чекати. "Шахтар" вже не перший рік грає в єврокубках. А стабільність - ознака класу. У "гірників" є гра, і це найважливіше. Взагалі до їх гри претензій немає. Все чудово. Єдине - в деяких матчах помітно, що "гірники" недооцінюють суперника. Але я впевнений, що в Лізі чемпіонів цього не буде", - сказав він.

"Що стосується матчів "Шахтаря" і "Зеніту", то це не будуть пересічні поєдинки Ліги чемпіонів. Ці зустрічі, безсумнівно, привернуть подвійну увагу. Протистояння України і Росії після розвалу Союзу завжди цікаве. Нас чекають принципові матчі, які будуть довго обговорювати", - цитує Коновалова "Експрес".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.09.2011, 20:58   #76
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

П. Каннаваро: "Від нас чекають багато чого в Лізі чемпіонів"


Капітан Наполі Паоло Каннаваро прокоментував швидкий старт Партенопе в Лізі чемпіонів.
"Мене переповнює гордість, адже це команда з великою історією. Так, свого часу були проблеми з банкрутством і пониженням у класі, але зараз ми маємо справу з новим клубом і великими планами. Мені приємно бути частиною цих планів, адже сам я з Неаполя ", - говорить захисник.

"За два останні сезони ми змогли створити імідж свого клубу, завдяки тренеру у нас підібралася група сильних гравців, які хочуть перемагати і проявляти себе скрізь, де б вони не виступали", - продовжує капітан Наполі.

"Маццарі дуже багато дав нам в плані організації, відповідальності. Він допоміг нам повірити в себе. За його спиною ми згуртувалися. Тренер зробив велику справу", - відзначає Каннаваро.

"Від нас чекають дуже багато чого в груповому етапі Ліги чемпіонів, адже Наполі не приймав участі в цьому турнірі 21 рік", - підсумував Паоло.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.09.2011, 10:56   #77
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Роббен пропустиь старт Ліги чемпіонів
Наставник "Баварії" вкотре підтвердив ключову роль голландця у своїх тактичних схемах.

"Коли Роббен здоровий, то самотужки здатний вирішити долю поєдинку, - переконаний гер Юпп. - Тож коли у нас будуть важливі поєдинки в Лізі чемпіонів, то без нього доведеться дуже непросто. Тим не менше, незважаючи на ключову роль Роббена, кожен гравець нашої команди настільки ж важливий. Візьміть до прикладу Томаса Мюллера, який був одним із найкращих на полі у складі збірної Німеччини проти австрійців".

Однак потім Хайнкес знову повернувся до теми Роббена. "Щодо його здоров'я, то я налаштований оптимістично, - зауважує тренер. - Зараз він перебуває у значно кращій фізичній формі, ніж раніше. У понеділок Роббен провів близько 30 хвилин на біговій доріжці і біль його більше не турбує. Хоча, звісно ж, ризикувати ми не збираємося. Треба спочатку переконатися, що Ар'єн повністю відновився".

Тож у найближчих поєдинках "Баварії" із "Фрайбургом" та "Вільяреалом" Роббен, скоріш за все, не зіграє.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.09.2011, 15:17   #78
baglay
Гість
 
Дописи: n/a

Типово

Цитата:
Допис від sacha Переглянути допис
Роббен пропустиь старт Ліги чемпіонів
Наставник "Баварії" вкотре підтвердив ключову роль голландця у своїх тактичних схемах.

"Коли Роббен здоровий, то самотужки здатний вирішити долю поєдинку, - переконаний гер Юпп. - Тож коли у нас будуть важливі поєдинки в Лізі чемпіонів, то без нього доведеться дуже непросто. Тим не менше, незважаючи на ключову роль Роббена, кожен гравець нашої команди настільки ж важливий. Візьміть до прикладу Томаса Мюллера, який був одним із найкращих на полі у складі збірної Німеччини проти австрійців".

Однак потім Хайнкес знову повернувся до теми Роббена. "Щодо його здоров'я, то я налаштований оптимістично, - зауважує тренер. - Зараз він перебуває у значно кращій фізичній формі, ніж раніше. У понеділок Роббен провів близько 30 хвилин на біговій доріжці і біль його більше не турбує. Хоча, звісно ж, ризикувати ми не збираємося. Треба спочатку переконатися, що Ар'єн повністю відновився".

Тож у найближчих поєдинках "Баварії" із "Фрайбургом" та "Вільяреалом" Роббен, скоріш за все, не зіграє.
один з найкращих в Баварії
  Відповісти з цитуванням
Старий 09.09.2011, 18:15   #79
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Президент "Наполі" Ауреліо Де Лаурентіс підкреслив, що буде серйозно стежити за дисципліною в клубі в майбутньому сезоні.

За словами функціонера, участь в Лізі чемпіонів накладає чималу відповідальність як на гравців, так і на керівництво клубу.

"Наша команда значно змінилася в порівнянні з минулим сезоном. Так, ми посилилися, але посилилися і наші суперники. Я допускаю, що спочатку не все буде виходити. Потрібен час, щоб футболісти зіграли. "Наполі" вельми амбітний і серйозно налаштований на майбутній сезон. Нам належить виступити в найпрестижнішому клубному турнірі Європи - Лізі чемпіонів.
Це велика відповідальність, тому я буду вимагати від гравців дотримання дисципліни. Якщо футболіст отримає жовту картку за те, що зніме з себе футболку - я попрошу тренера відсторонити його на три гри. отримувати дурні попередження неприпустимо" — розповів Де Лаурентіс.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 18:06   #80
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Луческу взяв до Португалії 22 гравців

У неділю, 11 вересня, о 14:30 літак з тренерським штабом і футболістами "Шахтаря" узяв курс на Португалію, де вже у вівторок "гірникам" доведеться провести дебютний матч розіграшу Ліги чемпіонів.

Команда проведе в повітрі близько шести годин і приземлиться безпосередньо в аеропорту міста Порту, інформує прес-служба клубу.

Мірча Луческу взяв із собою наступних футболістів:

Воротарі: Андрій П'ятов, Олександр Рибка.

Захисники: Сергій Кривцов, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький, Разван Рац, В'ячеслав Шевчук, Дмитро Чигринський.

Півзахисники: Фернандіньо, Вілліан, Олексій Гай, Жадсон, Василь Кобін, Генріх Мхітарян, Дуглас Коста, Даріо Срна, Алекс Тейшейра, Томаш Хюбшман.

Нападники: Луїс Адріано, Едуардо, Дентіньо, Євген Селезньов.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:55.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум