SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 19.02.2010, 19:32   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Українські і інші прислів'я, приказки, афоризми, крилаті фрази

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Немає такої людини, яка б у своєму житті не користувалася цими короткими, але з глибоким змістом виразами. Свої життєві спостереження, особливо спостереження над явищами природи, люди здавна фіксували в коротких висловах, які віками відточувалися, шліфувалися та набували дедалі досконаліших форм.У прислів’ях та приказках народ виражав своє соціально-політичне мислення, прагнення до кращого життя, мрії про волю.Народ використовував приказки та прислів’я у боротьбі проти гнобителів, проти різного роду суспільних вад і пороків.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 09.12.2014 о 17:50.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2017, 09:12   #221
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Мій останній допис!Пишу мовою оригінала, можливо хтось побачить себе в цьому вірші.....

"Связаться Боже упаси!
С тремя - жидом, хохлом и ляхом ".

Коварен жид, хотя и слеп ;
Кичливый лях - похуже бл ** и,
Хохол же - съест с тобою хлеб,
И тут же в суп тебе нагадит"
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 09.07.2017, 00:26   #222
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

Вчора ввечері сиджу'си з жоною,пиво'си п'ю і раптом якось так повів'єм вслух:
- Я ті люблю більше всього на світі!
А жона і мовить:
- Йой,та то Юрцю в тобі пиво мовить!
А я:
- Нє,Ганусю,нє,то я...я розмовлєю з пивом!
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2022, 18:44   #223
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

“Два яблучка”: мудра притча, яка навчить вас не робити поспішних висновків!

Маленька дівчинка принесла з вулиці два великих яблука. Напевно, її там хтось пригостив.

– Мамо, дивись, які гарні яблука!

– Так, красиві! А мене ти пригостиш? – запитала мама.

Дівчинка кілька секунд дивилася на матір і раптом надкусила одне яблуко, потім швидко інше.

Жінка відчула, як посмішка застигла на її обличчі, і дуже старалася, щоб не показати свого розчарування. Їй було прикро, що люба донечка не хоче з нею ділитися.

Раптом дівчина дістала одне з надкушених яблук і сказала:

– Мамо, це яблуко смачніше!

Мораль:

Яким би ти не був зрілим, досвідченим та компетентним, ніколи не поспішай судити інших. Дайте їм можливість пояснити. Те, що ви бачите, може бути дуже оманливим.

Часто, коли ми бачимо лише загальну картину, ми помиляємось у реальних мотивах вчинків іншої людини.
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.05.2022, 11:45   #224
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Яніна Соколова

Українці позбавлені зневіри.

Чоловік у Бучі ремонтує хату. На питання чи довго це робить, відповідає: та з першого дня, як орки зайшли. Вночі с*ки бомбили, вдень я ремонтував,обстрілювали наступної ночі, я ранком прокидався і знову ремонтував. І так щодня. От вже скоро відбудую. А якщо знову вдарять? Ну… йобне то йобне. Виживу - відбудую.

Біля зруйнованого будинку на Межовій у Києві діти грають в настільний теніс, скручений з дошок. Сміються і співають червону калину.

Баба Іра, на житньому ринку, з якою ми познайомилися минулої осені, коли я купувала в неї найкрасивіші гарбузи країни сьогодні продала мені дерева. Я купила ті, що баба Іра називає довоєнні. Стомлені, але з листочками як знак, що все мине і знову буде весна. Завтра їх посаджу.

Мій телефон перманетно блимає від повітряних тривог. Вночі сняться наші на Азовсталі . Зранку від розмінування сусідніх містечок характерний звук вибуху примушує смикатися, а мозок інстинктивно несе ноги в укриття. До цього важко звикнути. Але ми вже навчилися розрізняти що саме бахнуло. Коли орки були під Києвом ми розрізняли з чого стріляють і чим наші їм відповідають. А як ми цілими селами чітко і злагоджено знайомий-знайомому скидали локації у Бучі та Макарівському районі де були танки орків. І це справжнє щастя було, коли нашим це допомогло. Кожен з нас тоді відчував себе байрактаром.

Вчора я була у Ворзелі.
Я зайшла у квартиру. Підійшла до вікна, до якого підходила сотні разів до війни. Вікно, з якого я дивилася на сосни коли хворіла, вікно біля якого записувала ефіри і пила чай з друзями, вікно біля якого ми з дітьми читали книжки і говорили про плани. Вікно як тоді. Але вид з нього і думки - інші. Все стало якимось… нереально цінним. Флешбеки в голові деталізовано показали кіно, сповнене щастя. Простого наче в дитинстві.

Хлопці, що пишуть мені з передової ніколи не жаліються, а коли після їхніх розповідей я в певний момент замовкаю вони говорять: я не поняв, а шо ти закисла? Я тут за що воюю? За те, щоб ти спокійна і радісна була. Тому посміхнися і йди роби свою справу, ти нам цим допомагаєш, мала.

Херсон, Маріуполь, Бердянськ, Енергодар, окуповані східні та південні області. Ми знаємо як вам важко. Ми про вас не забули. Ніхто вас НЕ здав і не здасть. Щодня ми наближаємо день, коли ми знову будемо разом. Знайте про це❤️

Завтра настане понеділок.
Життя триває. Ми переможемо, бо вже перемагаємо, Перестаньте здригатися і робіть хто що може на стільки скільки може. І посміхайтеся. Це бісить.

Темрява ніколи не переможе світло.
Так влаштований світ.
І ми, невелика країна у центрі Європи, стали лакмусом цього світу на здатність захищати свою цінності і свободу.
І попереду точно хеппі-енд.
Все буде добре✊
#славазсу
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.05.2022, 14:45   #225
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

"У Львові провели олімпіаду з російської мови.
Всіх учасників, в тому числі і переможців, розстріляли"
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2022, 11:48   #226
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово


Цитата:
Гришин Артем
14 год ·

Коня прив'язали до стовпа, але прийшов диявол і відпустив його.
Кінь прийшов на поле селянина і почав псувати посіви.

Селянин розлютився, схопив гвинтівку і вбив коня.
Тоді власник коня також розлютився, взяв свою гвинтівку та з помсти вбив селянина.
Дружина побачила це і вбила власника коня.
Тоді син власника коня розлютився і вбив дружину селянина.
Сусіди вбили цього хлопця і спалили його будинок…

Люди запитали диявола: чому ти все це зробив?
Диявол відповів: я нічого поганого не зробив, а лише відпустив коня.

МОРАЛЬ
Диявол робить лише такі прості і невинні речі, а решту ми робимо самі. Він знає, що зло засіло в наших серцях.
Ось чому треба добре думати перед тим, як діяти.
Пам’ятайте: слово має силу, думайте перш ніж діяти й думайте перед тим, як говорити.
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Українські анекдоти(без обговорень) sat-prof Офтопік (теревеньки) 1946 Нині 06:01
Українські канали закодують - ймовірно Igor1031 Загальний розділ! 13 06.08.2020 10:48
Українські мобільні оператори запустять 3G arki Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA 92 27.08.2017 20:47
Інші провайдери платного ТБ funt3 Провайдери платного ТБ 7 19.09.2015 15:14


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:03.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум