SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 29.07.2014, 00:41   #671
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Петро Порошенко
близько години тому · Відредаговане
#Poroshenko : Українські війська звільнили Степанівку. Також, внаслідок вдалої спецоперації п'ятеро українських військових врятували пілота літака Су-25 з території, контрольованої терористами. Доручив Міністру оборони подати мужніх бійців та льотчика до нагороди.
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 00:58   #672
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

«Це війна усього світу проти Путіна» – Парасюк

– Влада і продажні генерали повинні розуміти, що український патріот, український солдат – це не просто ресурс, це людина, у якого є душа. Ми бачимо зараз черговий етап мобілізації, але як і раніше не бачимо злагодженого управління операцією, командування як такого немає. Ділянку кордону з Росією утримують звичайні хлопці, які взяли на себе ініціативу і самі ухвалили рішення. Необхідно дати солдатові все, що йому потрібно: бронежилет, берци, каску. А набирати зараз у ході мобілізації новобранців, які б відразу стали смертниками, непотрібно. Те, що матері пікетують військкомати і вимагають, щоб забирали в армію всіх, у тому числі синів мажорів, – це факт.

Хочу сказати, що ця війна закінчиться нашою перемогою, і коли ми повернемося у свої міста, то всі ці корупціонери і чиновники дадуть відповідь. Я за те, щоб забирали сюди, у зону бойових дій депутатів усіх рівнів – від Верховної Ради до місцевих рад. Кожен депутат – слуга народу, і в даний момент у них є можливість показати, хто вони є насправді. Ідіть і захищайте країну!
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 09:09   #673
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Герої не вмирають!

Цитата:
Прикрыв собой боевых товарищей, 21-летний Андрей Абросимов отбил атаку террористов и погиб от пули снайпера....
29.07.2014

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Героя посмертно наградили орденом «За мужество»

На днях в Павлограде посмертно наградили 21-летнего военного Андрея Абросимова. Парень погиб, отбивая атаку террористов на блокпост в Добровольском районе Донецкой области. Как позже рассказывали сослуживцы Андрея, боевики напали внезапно, застав наших военных врасплох. Чтобы дать возможность товарищам достать из палаток оружие, Андрей стал отстреливаться сам. И фактически отбил атаку. В последний момент, когда парень остановился, чтобы поменять рожок в автомате, ему в голову попала снайперская пуля.
«У нас все спокойно, — успокаивал парень родных. — Верьте мне, а не телевизору»

— Атаку террористов отбили, — рассказывает Ирина, близкий друг семьи Абросимовых. — Уже на похоронах боевые товарищи Андрея вспоминали, что благодаря ему они все-таки успели взять оружие и задействовать две бронированные машины. Начался настоящий бой. «И мы победили, — рассказывали ребята. — Один боевик был убит, еще двое ранены. Террористы отступили. Мы бросились к Андрею — надеялись, что ему еще можно оказать помощь. Но он был уже мертв». В том бою погиб еще один наш военный. Его расстреляли в упор, пуля попала в сердце. Он, как и Андрей, погиб мгновенно.

Подробности боя военные пока не раскрывают, ведь боевые действия продолжаются. Но на похоронах Андрея Абросимова все говорили одно: «Этот парень — герой. Мы обязаны ему жизнью».

*Андрея в отряде очень любили ...

— О том, как погиб сын, мать Андрея узнала уже на похоронах, — говорит Ирина. — Мы ведь не знали, что блокпост, который он охранял, боевики обстреливали едва ли не каждый день. С Андрюшей созванивались по нескольку раз в день, но он всегда бодрым голосом отвечал: «У нас все спокойно. Не волнуйтесь». Поговорив с ним, включала новости. А там рассказывали о боях. «Точно все в порядке? — перезваниваю. — Тут по телевизору показывали…» «Верьте мне, а не телевизору, — отвечал Андрей. — Журналисты всегда преувеличивают». Если бы мы только знали, что никто не преувеличивал!

Мы понимали, что военным в зоне АТО не до разговоров. Андрей мог не брать трубку, но потом обязательно перезванивал: «Как дела? Да все у нас в порядке. Почему тяжело дышу? Да это я просто за едой бегал». И начинал в подробностях рассказывать, где он ее купил и что еще ел в тот день. Рассказывал очень живо, даже шутил. «Поговорила с ним и вроде бы отлегло от сердца, — рассказывала мне его мама. — Может, у них там действительно все в порядке?»

Я понимаю, почему Андрей не говорил правду. Очень уж он любил своих родителей, не хотел, чтобы они волновались. Мама и папа Андрея пенсионеры, у обоих проблемы со здоровьем. Он старался их беречь. Запрещал им работать — говорил, что сам может их обеспечивать. Сразу после школы пошел в армию, а отслужив год, устроился охранником в супермаркет. «Высшее образование — это, конечно, хорошо, — говорил он. — Но на него еще денег нужно заработать. И это должен делать я, а не родители». Вот таким он был принципиальным. Все заработанные деньги отдавал родителям. Он был их единственным ребенком и чувствовал свою ответственность.

По словам Ирины, когда Андрею пришла повестка, он тут же пошел в военкомат.

— Он и не мог по-другому, — вспоминает друг погибшего Игорь. — Еще в марте, когда российские боевики оккупировали Крым, Андрей воспринял это очень болезненно. «У нас просто так отнимают нашу землю, а мы сидим сложа руки?! — возмущался он. — Да я готов самостоятельно ехать в Крым и выгонять оккупантов!» Но когда в апреле Андрей эту повестку получил, меня вдруг охватило плохое предчувствие. Раньше со мной такого не случалось. А тут как будто внутренний голос сказал: Андрей не должен никуда ехать. Что-то подсказывало, что приближается беда. Я не выдержал, сказал об этом Андрею. «Не выдумывай, — отмахнулся друг. — Если надо ехать, поеду. Я же не какой-то там дезертир». Вечером он получил повестку, а уже в семь часов утра был с вещами в военкомате.
«Малыш, я вернусь через два месяца, и мы поженимся»

— Тогда, в апреле, мы еще до конца не понимали, что такое война, — задумчиво говорит Ирина. — Сейчас, когда на Донбассе погибли уже девять человек из нашего Павлограда, понимаем. Андрея на Донбасс направили не сразу. Первое время он был в учебной части. Его мама, как и сам Андрюша, очень переживала за страну и даже не просила сына остаться. Когда он находился на учениях, мы были за него спокойны. На майские праздники Андрей приезжал домой… В Донецкую область поехал уже в середине мая.

По словам сослуживцев Андрея, последняя неделя перед его смертью выдалась самой тяжелой. Оказалось, на их блокпост трижды являлись террористы с требованием сдаться.

— Все три раза переговоры с боевиками вел Андрей, — продолжает Ирина. — Террористы прямо заявляли: «Отдавайте оружие и сдавайтесь. Долго вы здесь все равно не продержитесь». Андрей говорил им убираться. За день до его гибели террористы пришли опять. На этот раз их было двое. «Если не сдадитесь добровольно, мы вас убьем, — заявили они. — Еще не передумали?» Андрей в очередной раз их прогнал.

В тот же день Андрей последний раз поговорил с мамой. О террористах, естественно, ничего не сказал. Рассказывал о бытовых вещах — что купил какую-то майку и ел на обед «вкусняшки». «Вкусняшками» он называл сухую вермишель. По сравнению с пайками, которые им выдавали, даже это было роскошью. На следующий день мама, как всегда, начала ему звонить, но он не брал трубку. Перезвонила мне: «Андрюша почему-то не отвечает. У меня плохое предчувствие». Я начала ее успокаивать — мол, подожди, он обязательно перезвонит. И тут приходит наша общая знакомая: «Ходят слухи, что Андрея ранили. Ты ничего не знаешь?» Я позвонила его друзьям, но они тоже были не в курсе. Мы начали обзванивать все донецкие больницы, пытались дозвониться в часть. Так и не смогли ничего узнать. Тем временем в супермаркет, где работал Андрей, пришло извещение о его смерти.

— Я ничего этого не знала, но чувствовала, что произошло что-то страшное, — вспоминает мама Андрея Ирина Абросимова. — Даже помолиться не смогла — мысли в голове путались, я еле сдерживалась, чтобы не заплакать. И тут во двор зашли парни в военных кепочках. Они еще ничего не сказали, только поздоровались. Но я все поняла по их лицам. «Только не говорите, что он погиб», — сказала одними губами, чувствуя, как подкашиваются ноги. Как же я надеялась, что они сейчас скажут: «Нет, с ним все в порядке!» Военные опустили головы. «Да, — сказал один из них. — Ваш Андрей погиб…»

— На похоронах все благодарили маму за такого сына, — вспоминает Ирина. — Военные плакали, становились перед гробом на колени. А рядом стояла красивая худенькая девочка. Она плакала навзрыд. Я знала, что у Андрюши была девушка Аня, но ни разу ее не видела. Там на похоронах и познакомились.

19-летняя Аня Черемисова создала в социальной сети «ВКонтакте» страничку памяти Андрея Абросимова. На ней друзья оставляют теплые отзывы и воспоминания о погибшем. А в центре страницы фотография Ани и Андрея и подпись: «В тот вечер, когда была сделана эта фотография, ты сказал мне: «Малыш, я вернусь через два месяца, и мы поженимся».
«На похоронах кто-то сказал, что Господь забирает лучших. Это правда»

— Я тогда не думала, что он говорит об этом всерьез, — признается Аня. — Мы встречались всего четыре месяца, но за это время Андрей успел стать для меня самым близким человеком. Познакомились в супермаркете, где Андрей работал охранником. Я устроилась официанткой в пиццерии напротив. Андрей часто забегал к нам на кофе, и сразу мне понравился. Он как-то отличался от других. Наверное, потому, что всегда улыбался. Всегда приветливый, в хорошем настроении. Он как будто излучал энергию. Мы начали чаще общаться, и я поняла, что влюбилась. С Андреем я чувствовала себя защищенной. Когда он ушел служить, мы созванивались по десять раз за день. Андрей рассказывал, что к ним приходили террористы, требовали сдаться… Я старалась не показывать ему своего волнения. На похоронах мне рассказали, что буквально за полчаса до нападения боевиков Андрей говорил сослуживцам обо мне. «Когда я предложил ей пожениться, она, наверное, мне не поверила, — признался он ребятам. — Но я не шутил. Вернусь с победой и сразу приду к ней с кольцом. Я уже даже свою речь продумал».

*Аня и Андрей встречались всего четыре месяца, но уже не представляли жизни друг без друга

— Я тоже об этом знал, — говорит Станислав, друг Андрея Абросимова. — Андрей любил Аню и мечтал жениться. «Победа — и сразу свадьба, — как-то сказал он. — Можешь уже готовить поздравительную речь». Узнав, что он ценой своей жизни спас товарищей, я не удивился. Поступить по-другому Андрей не мог. Мы с ребятами называли его нашей совестью. Приходя на работу, он первым делом у каждого сотрудника спрашивал, как дела, все ли в порядке. Когда несколько месяцев назад мне срочно понадобились деньги, я даже не успел ему об этом сказать. Андрей пришел сам и протянул мне конверт: «Я слышал, что у тебя проблемы… Не переживай. Вернешь, когда получится». Хотя сам жил от зарплаты до зарплаты. На похоронах кто-то сказал, что Господь забирает лучших. Это правда. Таких, как наш Андрюха, нет и больше не будет.

— Несколько дней назад маме Андрея приснился удивительный сон, — рассказывает Ирина. — Будто бы Андрей приехал домой целый и невредимый. «Я так обрадовалась, — рассказывала его мама. — Хотела его обнять, но не смогла — он как будто стал… тенью. «Ты не волнуйся, мам, — сказал. — Я здесь. И теперь всегда буду рядом».

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 13:13   #674
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Росіянам заборонили їсти вінницькі консерви

Росіянам заборонили їсти вінницькі консерви, а також продукцію марки "Верес"

На сайті Росспоживнагляду Росії з'явилася інформація про заборону ввезення на її територію продуктів ряду українських виробників.

Слідом за молочними виробниками в "чорний список" потрапили сільськогосподарські підприємства з консервації плодоовочевої продукції.

Зокрема, продукція Вінницького заводу пакувальних виробів "Вінтар", "Південного РКК", "Одеського консервного заводу", заводу "Верес".

Росспоживнагляду мотивує своє рішення тим, що в ряді продовольчих продуктів з України виявлено грубі порушення прав споживачів.

Зголоднів, поки читав? Замов Happy Box!

З 29 липня імпорт цих виробників припинений до скасування розпорядження
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 15:06   #675
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ярош про "дебільні накази генералів", "партизанку" та гроші від олігархів ...
29.07.2014

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Провідник Правого сектору (ПС) Дмитро Ярош гостро розкритикував дії керівництва держави та АТО на Сході держави.

Про це і не тільки йдеться в інтерв’ю з провідником Правого сектору (ПС) Дмитром Ярошем «Главкому» одразу після бою в передмісті Донецька.

На питання про найбільші труднощі у добровольчих батальйонах він зауважив: "Треба розділяти офіційні батальйони (під керівництвом МВС, або Міноборони – «Главком») і добровольчий український корпус, такий собі, до певної міри партизанський рух. Ми були не проти якогось офіційного статусу, але те, що нам пропонувала держава, в переважній більшості людям не підходило. Тому що ніхто не хоче виконувати дебільних наказів корумпованих генералів Генштабу і Міноборони, які сидять в штабі АТО.

І, як показує практика, ми були праві, бо зараз видно, скільки російської агентури з тих штабів виявляє СБУ. Тому ми пішли шляхом певної партизанщини. Ми сформували перші підрозділи, які з самого початку війни працювали на окупованій російськими терористами території. Успішно проводили багато акцій. Якось, дасть Бог, доживу до перемоги, напишу про це все. Поки що зарано розповідати.

А потім цей рух добровольців почав перетворюватися у щось більше. Є підрозділи, які діють на передовій, є окремий загін, який працює з 95-ю бригадою, є підрозділ, який працює на кордоні з Росією, в Амвросієвському районі. Є 5-й окремий батальйон. Основний напрямок роботи – співпраця з 93-ю і 91-ю механізованими бригадами та підрозділами Самооборони. Є у нас окрема Сотня, яка базується у Новосілківському районі. Окрім того, є запасні батальйони, які створюються зараз по всій Україні.

Як я вже сказав, цей наш рух є добровольчим, він є неформальним. Ми не отримуємо жодної копійки допомоги від держави. Але при всьому цьому користуємося неабиякою популярністю серед військових. Дуже показово, коли ми йдемо в бій з військовими, вони кажуть, що якщо ви ітимете, то і ми підемо. Якщо ви будете стояти, то і ми стоятимемо. Буквально вчора до мене підходили танкісти і казали: - Лишіться з нами, будь-ласка! Я й відповідаю їм, що ми нікуди не йдемо, будемо стояти до кінця. Тобто Правий сектор, окрім військових функцій, виконує функцію підняття бойового духу наших воїнів. Справді, народжується бойове братерство між Збройними силами і добровольчими підрозділами. І це дуже добре, бо є зародком нового українського війська, усього того найкращого, що буде у нашій державі.

На питання "Чому влада відмовляється озброювати добровольців?" Ярош констатував: "Тому, що вона боїться свого народу, як боявся його режим Януковича. Після революції ми говорили, що революція ще не завершена. Ті люди, які зараз при владі, це перетасована колода, яка багато разів була і при тій владі, але на різних посадах. Відповідно, вони і тоді були перелякані народом, Майдан зливали, і тепер вони займаються тим же самим. Якби не добровольці, невідомо, як би взагалі розгорталися події, чи не було б на Донбасі так само як і у Криму, жодного спротиву, жодної боротьби. Ви ж бачили, як здавалися міста, цілі райони, за які треба тепер платити кров’ю українських патріотів. Я сподівався, що щось зміниться з новими призначеннями Гелетея, Муженка… Але поки що, на цей момент, нічого не міняється. І скільки я не прошу про те, що давайте нам хоч трофейну зброю, ми ж все одно беремо трофеї, бо ж ефективність наша одразу підвищиться, все марно"

Хто фінансує «Правий сектор»?

"Як і на Майдані, коли нам носили гроші і по 10 грн, і цілими пачками, так і зараз, - запевняє Д.Ярош. - Ми і до сьогодні використовуємо ті гроші, які зібрали тоді. Купуємо транспорт, екіпіровку тощо. Зараз відбувається те саме. Люди надсилають гроші, купують транспорт. Мій рідний Дніпродзержинськ надіслав 5 машин на наш корпус. Найбільша проблема у нас – це паливо. На нього дуже багато грошей іде. Крім того, ми воюємо купленою зброєю і боєприпасами. На це іде також дуже багато грошей. До речі, це незаконно, як каже влада. Але плювати я хотів на закони, які суперечать інтересам моєї нації, мого народу. Ми виступали, виступаємо, і будемо виступати за повне озброєння нашого народу. Козацька нація повинна мати козацький спосіб життя, бути мілітаризованою.

І те, що зараз відбувається, є якраз доказом моїх слів. Ось тут, на базі, нам допомагає місцеве населення і районна державна адміністрація. Вони забезпечують нас харчуванням тощо. Хлопці часто приїжджають до нас повністю екіпірованими. Хоча основну масу людей ми одягаємо централізовано. От сьогодні, як мені доповіли, привезли автобус гуманітарки, і це по-справжньому, щиро, не штучно. Скажу вам, що не тільки «Правий сектор» так фінансується, а і інші бойові бригади. Бо від держави дуже мало допомоги надходить. Мабуть, лише 10% від потреби. Українці, прості громадяни, забезпечують своє військо."

Д. Ярош також спростував інформацію, що «Правий сектор» фінансує Коломойський: "З ним я зустрічався 2-3 рази за життя. І не перебуваю у настільки тісних стосунках, щоб він от так просто віддавав гроші. Він допомагав, але навряд чи це можна назвати фінансуванням. У нас є два броньованих «приватівських» бусики, які ми взяли у батальйону «Дніпро», якому їх віддав Коломойський. Його заступники іноді допомагають паливом, але не в дуже великих кількостях, на 1-2 дні боїв лише вистачає. Тому, якщо говорити про фінансування Коломойським «Правого сектору», то це дуже великий міф.

Хоча я би зараз не відмовився від грошей будь-якого олігарха. Гроші потрібні! Бо на політику гроші від них брати взагалі не можна. Інша справа – війна, я хлопцям дозволяю брати. Наприклад, зайшли на базу якогось «регіонала», забрали трактор. Є машина, забрали машину. Нам треба воювати, а не бавитися у ліберальність. «ДНРівці», «регіонали» і комуністи – це вороги українського народу. Відповідно, експропріація для війни тих засобів, які у них є – справа абсолютно нормальна..."
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 19:34   #676
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Економічні санкції ЄС проти Росії діятимуть з четверга

Політики ЄС погодили санкції третього рівня проти Росії. Попри ризики європейські країни єдині щодо правильності такого кроку. Офіційний документ буде оприлюднений і набере чинності у четвер, 31 липня.

Посли 28 країн-членів ЄС під час зустрічі у Брюсселі погодили пакет санкцій проти Росії. Вони обмежать, зокрема, доступ Москви до фінансових ринків, торкнуться оборонної галузі та торгівлі технологіями у галузі енергетики. Буде накладена заборона на експорт озброєння, високих технологій та спеціального устаткування для видобутку нафти. На такий крок європейські політики погодилися на тлі ескалації насилля на Сході України. Як відомо, міжнародні експерти досі не можуть безперешкодно потрапити на місце падіння малайзійського пасажирського літака MH17 для розслідування обставин трагедії. Про це повідомляє AFP у вівторок, 29 липня
Вперше країни Євросоюзу погодили секторальні санкції, які торкнуться цілих галузей економіки, а не лише окремих осіб чи компаній. Передбачається, що остаточний документ буде оприлюднений у четвер, 31 липня. Серед дипломатів країн ЄС на зустрічі у вівторок не виникло "політичних непорозумінь" стосовно необхідності запровадження санкцій. "Йдеться про доволі об'ємні правові тексти, над якими потрібно дуже ретельно працювати", - повідомили у Єврокомісії. Тому юридичне оформлення санкцій триватиме до 31 липня. Як очікується, у четвер ввечері їх буде оприлюднено у віснику ЄС і вони негайно наберуть чинності. Застосовуючи штрафні заходи, ЄС намагається змусити Москву припинити підтримувати проросійських сепаратистів на Донбасі.
Розуміючи ризики
Як повідомили AFP у дипломатичних колах, у ЄС розуміють, що російський уряд може "відповісти" та також застосувати обмеження у певних сферах зі свого боку. Не дивлячись на такий ризик, ЄС твердо налаштований діяти проти "непростимої" поведінки російського президента Володимира Путіна. Він намагатиметься "розколоти європейців" і, на думку дипломата, це стане "тестом для єдності ЄС".
Як стало відомо AFP, країни- члени ЄС вже погодилися заборонити в'їзд та заблокувати рахунки чотирьом олігархам з оточення Путіна. Крім того, санкції розповсюджуватимуться ще на чотири організації.

DW.DE
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 19:47   #677
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

СБУ затримала самопроголошеного "мера" Миколаєва

Співробітники СБУ затримали самопроголошеного "мера" міста Миколаїв Дмитра Ніконова.

Його підозрюють у закликах до насильницької зміни та повалення конституційного ладу, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та порушенні громадського порядку, - повідомляє прес-служба СБУ.

"На початку березня Ніконов провів у Миколаєві біля Меморіалу слави Героям-Ольшанцям незаконні вибори Миколаївського міського голови, під час яких проголосив себе так званим "народним мером", - йдеться в заяві.

Крім цього, він організував на тому ж місці бутафорський "референдум" щодо створення так званого "федерального округу" на півдні України та його виходу зі складу держави.

Затриманий також неодноразово влаштовував пікети біля військових частин, підбурюючи військовослужбовців відмовлятися від виконання службових обов’язків та підтримувати терористів.

Ніконов особисто поширював серед місцевого населення друковані матеріали антиукраїнського змісту.

Слідчими СБУ розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.109, ч.2 ст.110, ст.293 Кримінального кодексу України.
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 20:07   #678
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Коли закінчується шлях до реформ? Тоді, коли Прем'єр і Президент починають боротися за повноваження. Я можу офіційно заявити, що ніколи і ні при яких обставинах між інститутом Президента і Прем'єр-міністром України як виконавчою гілкою влади – не буде жодного протистояння. Протистояння цих двох інститутів влади буде проти тих, хто не голосують за закони, які потрібні країні, і ті, хто працюють проти України. Єдність, віра і впевненість – це запорука нашого успіху.
Щойно підписано розпорядження про скликання позачергової сесії Верховної Ради. В четвер буде засідання. Уряд повторно вніс всі законопроекти, які необхідні для країни. Я вимагаю в четвер від депутатів прибути до стін Парламенту, проголосувати за закони і нести відповідальність перед українським народом спільно з Президентом і Урядом. Це їхній священний обов’язок, і його треба виконувати. На те їх вибирали.
Арсеній Яценюк
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 23:07   #679
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

У Попасному захоплено штаб бойовиків

Опубліковано 29.07.2014
Співробітники Служби безпеки України спільно з підрозділом Національної гвардії МВСУ поблизу м. Попасне на Луганщині захопили штаб бойовиків та затримали командира батальйону терористів «ЛНР» Володимира Коваленка.
«Так званий «батальйон» входив у банду Олексія Мозгового, сформовану з числа місцевого криміналітету і відому розбійними нападами і катуваннями місцевого населення», – йдеться в повідомленні.

За вказівкою Мозгового бойовики збирали інформацію про польоти військової та цивільної авіації.

«У них вилучено аеронавігаційні карти України, довідники засобів управління і радіотехнічного забезпечення польотів всіх аеродромів України. Зібрані ними дані про аеродроми в зоні АТО бойовики передавали своїм ватажкам, керованим російськими спецслужбами», – зазначили в СБУ.

(Відео СБУ)
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2014, 00:34   #680
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

В Горлівці звільнено 17 заручників

Петро Порошенко
ПП : Сьогодні ми звільнили 17 заручників, серед яких українські військові та один цивільний іноземець. Їх тримали в полоні у Горлівці. Можу сказати одне – Україна пишається мужністю, з якою наші хлопці трималися в полоні. І ми зробимо все для того, щоб звільнити й тих, хто ще залишається у бойовиків
Мініатюри долучень
10371207_482888901845507_8664606852765497142_o.jpg   10465448_482888991845498_3425053407924572824_o.jpg   10465490_482889008512163_2822155804994980418_o.jpg   10467134_482888925178838_3197561458796190096_o.jpg   10547388_482888895178841_200993792914574778_o.jpg  

10551570_482888898512174_5159264166722061609_o.jpg  

Востаннє редагував vinimm5: 30.07.2014 о 00:39.
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:01.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум