SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 17.01.2012, 12:35   #11
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Роналду: пожертвував би своїми голами заради титулів для Реала


Півзахисник мадридського "Реала" Кріштіану Роналду заявив, що гравці команди дуже хотіли в минулому сезоні завоювати звання чемпіона Іспанії, повідомляє іспанська преса.

Попри це, "вершкові" в черговий раз віддали цей титул "Барселоні".

"Можливо, в попередньому сезоні я зіграв краще, ніж будь-коли. І це наповнює мене радістю. Але я б із задоволенням пожертвував своїми десятьма голами заради командних титулів", - заявив Роналду.

Нагадаємо, в попередньому сезоні португальський футболіст став кращим бомбардиром Ла ліги, забивши 41 гол.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2012, 15:08   #12
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Ді Марія може зіграти з "Барселоною"

Анхель Ді Марія, який через травму пропустив матч з "Гранадою" і обидві гри проти "Малаги" в Кубку Іспанії, приступив до тренувань.

С "Мальоркою" аргентинець на футборльном поле все ж не з'явився, але от до кубкового протистояння з "Барселоною" буде в повній бойовій готовності.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2012, 20:15   #13
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Касільяс завершить кар’єру в 37 років

Ікер Касільяс, капітан збірної Іспанії та мадридського "Реала" дивиться в майбутнє з оптимізмом. Вихованець "Мадрида" ще довго має намір займатися своєю улюбленою справою і, без сумніву, постарається виграти якомога більше трофеїв, проте він все ж таки вже визначився, коли повісить на цвях свої рукавички фірми Adidas. Ікер зізнався, що завершить кар'єру після ЧС-2018. 20 травня Касільясу виповниться 31 рік, отже, після ЧС-2018, який відбудеться в Росії, Касільясу буде вже 37 років.

Якщо Ікер візьме участь у ЧС-2018, то встановить абсолютний світовий рекорд за кількістю зіграних матчів за національну збірну. На даний момент на рахунку Ікера 127 зіграних матчів. Якщо він відіграє ці 6 років, то проведе ще приблизно 104 матчі. Світовий рекорд належить екс-голкіперові збірної Саудівської Аравії Мохамеду ад-Деайї і екс-голкіперу збірної Мексики Клаудіо Суаресу. Вони провели по 178 матчів за свої збірні.

Ікер, який провів за "Реал Мадрид" 597 матчів у всіх турнірах, по праву вважається кращим голкіпером світу. За кількістю зіграних матчів за "вершкових" він поступається лише Хенто (599), Йерро (601), Сантільяне (645), Санчіс (709) і Раулю (741).
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2012, 11:48   #14
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Моурінью: після гри з Барсою мене будуть критикувати


Головний тренер мадридського "Реала" Жозе Моурінью перед першим матчем чвертьфіналу Кубка Іспанії з "Барселоною" висловився про важку долю тренерів, повідомляє іспанська преса.

Португальський фахівець підкреслив, що критикувати його будуть незалежно від того, який склад він виставить на гру з синьо-гранатовими.

"Якщо Рамос буде грати на позиції правого захисника, мені будуть говорити, що він прекрасно проявляє себе в центрі. Якщо я задію на цьому фланзі Куентрана, мене будуть знову критикувати, тому що він лівша. Якщо відправлю туди Діарра, мені скажуть, що Хедіра травмований і я залишив Хабі Алонсо в центрі поля без підтримки. А якщо я задію Пепе на позиції центрального захисника, то знову зазнаю критики, оскільки скажуть, що він повинен був зіграти в півзахисті. У випадку трьох опорних півзахисників у нашій команді мені скажуть, що потрібно було атакувати. Якщо на поле в основі вийде Ігуаїн, мене будуть критикувати за те, що я не включив до стартового складу Бензема. І навпаки", - сказав Моурінью.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2012, 15:41   #15
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Реал-Барселона: ель Класіко в Кубку короля


Сім разів зустрічалися "Реал" і "Барселона" між собою в 2011-му році. Сумарно низка протистоянь завершилася, мабуть, беззастережною перемогою "синьо-гранатових". У минулому році мадридці і барселонці зустрічалися двічі в рамках Ліги чемпіонів, чемпіонату Іспанії та Суперкубка Іспанії. Кубок Короля подарував минулоріч одне "класіко". Завдяки жеребу Кубка короля в січні "Реал" і "Барселона" зіграють між собою ще двічі. Команди зустрінуться нині в рамках матчів 1/4 фіналу на "Камп Ноу", а рівно через тиждень на "Сантьяго Бернабеу".

У таблиці Ла Ліги "Реал" розташувався на першому місці перед "Барселоною", маючи перевагу в п'ять очок. У минулий вікенд "Реал" гостював на Балеарах, де ледве зумів здолати "Мальорку". Пропустивши першим, "Реал" поставив себе у скрутне становище, однак згодилися тактичні навички та розробки Жозе Моурінью. Тренер перебудував гру команди за допомогою замін і "Реал" забив два голи протягом двадцяти останніх хвилин і вирвав три очки.

"Барселона" приймала вдома "Бетіс" і думала, що на дванадцятій хвилині зустрічі все вирішено. Продемонструвавши перед початком матчу привезені з Цюриха призи і забивши два швидких голи, "Барселона" втратила інтерес до гри. А ось суперник бажання грати не втратив, затаїв образу і відквитав два м'ячі. Потім ми побачили справжній бійцівський характер "Барселони", яка знову вийшла вперед зусиллями Алексіса Санчеса. Четвертий гол у ворота гостей забив Мессі.

Який же шлях команди пройшли в Кубку Короля цього сезону? В 1/16 фіналу Кубка Короля "Барселона" познущалася над "Оспіталітетом", завершивши домашню зустріч з рахунком 9:0, в 1/8 фіналу "Барса" двічі обіграла "Осасуну". "Реал" в 1/16 фіналу легко подолав бар'єр у вигляді "Понферрадіни". А в 1/8 фіналу Копа Дель Рей "Реалу" було складно. "Малага" дала мадридцям бій навіть на "Сантьяго Бернабеу", а в повторній зустрічі тривалий час тримався рахунок 0:0, поки Бензема не засмутив воротаря Кабальєро, який зробив французу подарунок.

Іспанські ЗМІ напередодні зустрічі щосили обговорюють варіант, за якого Жозе Моурінью виставить експериментальний склад на зустріч проти "Барселони". Сам Моурінью, відрізняється умінням вірно розставити пріоритети та не відмовляється від сказаних раніше слів і ... заздалегідь готує грунт до поразки? "Щодо пріоритетів на сезон, то я не зміню свого рішення, що головне - перемога в чемпіонаті. Однак навіть при цьому "ель класико" дуже важливе. Щоб перемогти "Барселону", нам потрібно забити на один гол більше, ніж вона. Але ключа до перемоги я поки не знаю", - сказав Жозе Моурінью.

У стані "Барселони" панує звична впевненість у своїх силах. Хосеп Гвардіола днями виступив із заявою про те, що під час зимового трансферного вікна "Барселона" обійдеться без придбань, а ставку робитимуть на молодь. Неприємна травма (розрив хрестоподібних зв'язок), отримана Фонтаса зобов'язує тренера більше ламати голову над ротацією захисників. Не допоможуть команді в грі проти "Реала" вже давно травмовані Афеллай і Вілья, пропустять гру Педро, що ще повністю не відновився, і Кейта, що поїхав на Кубок Африканських Націй. А от місце у воротах, за словами головного тренера, буде займати Пінто.

Що стосується "Реалу", то тут зазначимо невизначену ситуацію з Пепе і Хедіра. Німець не грав проти "Мальорки", а Пепе проходить відновлювальні процедури після ушкодження стегна, отриманого в суботу. Поки що "на лікарняному" Карвалью. Ушкодження, на усунення якого потрібно 8 днів, на тренуванні отримав Анхель Ді Марія, аргентинець проти "Барси" не зіграє. Через дискваліфікацію пропустить зустріч Арбелоа. Тож, у Моурінью буде неабияка головоломка, аби визначити оптимальний склад.

- Востаннє в двоматчевому раунді Кубка Короля команди зустрічалися в сезоні 1996-1997, і "Барса" пройшла в наступний етап, перемігши на "Камп Ноу" з рахунком 3:2 і зігравши внічию на "Бернабеу" 1:1. Тоді Моурінью був другим тренером "Барселони", а Пеп Гвардіола одним з капітанів команди.

Орієнтовний склад «Барселони»: 4-3-3: Вальдес, Абідаль, Піке, Пуйоль, Алвес, Бускетс, Хаві, Іньєста, Фабрегас, Мессі, Санчес.

Травмовані: Вілья, Афеллай, Педро, Фонтас.

Орієнтовний склад «Реала»: 4-3-3: Касільяс, Альбіоль, Лассана, Серхіо Рамос, Марсело, Пепе, Коентрау, Хаві Алонсо, Месут Озіл, Роналду, Бензема.

Травмовані: Нурі Шахін, Анхель Ді Марія, Самі Хедіра.

Арбітр матчу: Сесар Муньїс Фернандес. Дата народження: 18/05/1970. Місце народження: Андерлехт (Бельгія)

Історія протистояння

Кількість матчів: 216

Перемог Барселони: 85

Перемог Реал Мадрид: 86

Нічиїх: 45

Забиті м'ячі: 350-362
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2012, 12:28   #16
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Моурінью: Я вірю Пепе

Головний тренер "Реала" Жозе Моурінью виступив на захист гравця мадридців Пепе, який у чвертьфінальному матчі Кубка Іспанії з "Барселоною" (1:2) наступив на руку форварду суперника Ліонелю Мессі.

- Якби Пепе публічно зізнався, що наступив на руку Мессі навмисне, я б засмутився, - цитує Моурінью Goal.com. - Але він сказав, що це вийшло не спеціально. Вірю йому. Якщо хтось вважає Пепе брехуном, нехай, але на цьому давайте і закінчимо. Торік Серхіо Бускетс заперечував расистські висловлювання на адресу Марсело і йому всі повірили. Чому зараз ніхто не хоче слухати Пепе?
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2012, 16:26   #17
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

У мадридському Реалі скандал!



У стані мадридського клубу розгорівся конфлікт між тренером і провідним футболістом

На плазмових екранах в мадридському метро транслюють, зрозуміло, Моуріньо. Ну, а кого їм ще, власне, показувати? Звуку біля телевізорів Metro TV немає, і це цілком логічно: шалено балакучі іспанці заглушають навіть рев проїжджаючих поїздів. На допомогу приходять тільки титри.

- Пепе сказав мені, що наступив на Мессі ненавмисне, і я йому вірю, - сказав, за версією титрів, Моуріньо. - Не розумію, чому зараз хтось називає Пепе брехуном. Пам'ятається, під час одного з класико сталася неприємна історія з Бускетсом і Марсело. «Ви що расист?» - Запитали тоді у Бускетса. «Ні», - зізнався він. І всі повірили. Так навіщо зараз звинувачувати в брехні Пепе? Зізнайся він, що навмисно намагався зробити боляче Мессі - і я першим кинув би в нього камінь.

Захищаючи свого підопічного, сам Моуріньо виглядав на телекартинці, прямо скажемо, неважно. Виглядав, як побита собака - його такого самого впору захищати. І дійсно, слідом за «Барселоною», поколоти Особливого по-футбольному, Моуріньо «наваляли» ще й свої - тепер уже словесно.

Конфлікт розгорівся на тренуванні. Зібравши провідних гравців команди - Роналду, Рамоса, Касільяса, Хабі Алонсо (так звану четвірку «недоторканних»), а також Діарра, Озіла, Ігуаїна і Бензема, Моуріньо приступив до розбору польотів - і раптом почув на свою адресу гнівну тираду. Серхіо Рамос не змовчав - мабуть, накипіло.

Як повідомляє друкована версія газети Marca, захисник звинуватив тренера в тому, що той встановив в клубі майже тюремні порядки: гравцям заборонено давати великі інтерв'ю, право відкрито висловлювати власну думку (і періодично нести всяку нісенітницю) має тільки бос, а кожне більш-менш гостре висловлювання в змішаній зоні виводить Моуріньо з себе. Крім того, Рамос розкритикував хулігана Пепе. «Особисто я переконаний, що на руку Мессі він наступив спеціально, - сказав футіболіст. - Пепе треба виховувати - але робити це повинен тренер, а не ми, гравці».

Моуріньо, як і в іграх з «Барселоною», перейшов в разючу контратаку.

- Ти де був, коли нам забивав Пуйоль?
- Тримав Піке. Ми з хлопцями вирішили, що так буде краще.

- Ти що, друже, тренером себе загордився?

Завершилася розмова тим, що Моуріньо пішов на лавку, а на занятті, що проходив під наглядом Айтора Каранки, панувала замогильним тиша. А Рамос з Моуріньо більше не розмовляли.

Попереду у «Реала» - непоступливий «Атлетик», а потім ще одне «класико». Їх би пережити б.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2012, 20:48   #18
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Реал задавив басків на Бернабеу


Коли Реал грає з басками, ніколи легко не буває. Тож не дивно, що в цьому поєдинку на Сантьяго Бернабеу рахунок відкрив Атлетик. Гол забив Фернандо Льоренте. Гольову атаку почав воротар Атлетика, швидко ввівши м'яч у гру. Кулю кількома пасами доставили Хаві Мартінесу, а молодий талант ідеально закинув у карний майданчик на Льоренте. Нападник зі своїм завданням впорався.

Однак Реал ще у першому таймі зусиллями Марсело зрівняв рахунок. Озіл віддав передачу Роналду, португалець віддав м'яч Марсело, а бразилець обігрався з Карімом Бензема і пробив по воротах без шансів для Іраісоса. Одразу ж Льоренте мав нагоду відновити перевагу Атлетика, але цього разу форварду бракувало влучності з забійної позиції.

На початку другого тайму команда Моурінью вже була попереду. Кака вривався в карний майданчик басків, а Ітурраспе притримав бразильця, Кака впав. Арбітр призначив пенальті, яке впевнено реалізував Роналду.

Але це був не останній одинадцятиметровий для португальця у цьому матчі. Через 15 хвилин Де Маркос сфолив у своєму карному проти Озіла, Бензема м'яч підхопив і забив. Однак суддя скасував взяття воріт, вказавши на 11-тиметрову позначку. При цьому Де Маркос отримав червону картку і залишив бідолашний Атлетик у меншості.

Штатний пенальтист Кріштіану Роналду оформив дубль з пенальті, не залишивши шансів воротарю басків - 3:1. Питання про переможця двобою було зняте. Однак Мадрид вирішив попрацювати ще й на різницю м'ячів і забив вчетверте. Своє прізвище на табло Бернабеу запалив Кальєхон. Молодий іспанець отримав передачу від Ігуаїна, увірвався у карний майданчик і невідпірно пробив - 4:1. Реал громить басків і поновлює 5-очкову перевагу над Барселоною.

Реал Мадрид - Атлетик Більбао - 4:1

Голи: Марсело, 25, Роналду, 47 (пен), 67 (пен), Кальєхон, 86 - Льоренте, 13.

Вилучення: Де Маркос, 66
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2012, 21:41   #19
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Скандальні вчинки Пепе в матчах з "Барселоною"

Перший матч чвертьфінальної стадії Кубка Короля між "Реалом" і "Барселоною", який відбувся в цю середу і закінчився перемогою каталонців з рахунком 2:1, не обійшовся без скандалу, звичного для "Ель Класіко".

На 67-й хвилині, за рахунку 1:1, центральний захисник мадридського "Реала" нишком ткнув ногою плече Ліонеля Мессі і наступив йому на руку.

Подібний епізод став не першим у в "Ель Класіко" для відомого своєю скандальністю Пепе. man.tochka.net пропонує згадати попередні витівки захисника "Реала" в матчах з "Барселоною".

Найбільш напружені відносини у Пепе в стані "Барселони" з правим захисником Дані Алвешем. Перше серйозне зіткнення між футболістами відбулося у матчі півфінальної стадії Ліги чемпіонів у травні 2011 року.

Тоді, під час одного з епізодів, Пепе пішов прямою ногою на м'яч, але встиг лише в'їхати в ногу Дані Алвешу і отримав від арбітра червону картку. Уповільнені повтори показали, що Пепе не доторкнувся до противника, але це не виправдовує його бажання піти прямою ногою в протиборство.

Помститися за незаслужене, на думку Пепе, видалення захисник вирішив вже у наступному "Ель Класіко", знову прямою ногою зустрівши Алвеша у матчі за Суперкубок Іспанії.

Розібравшись з Алвешем, Пепе переключився на Ліонеля Мессі, якого в матчі-за Суперкубкубок Іспанії зустрів ліктем, почавши історію взаємин з форвардом, яку продовжив у позавчорашньому матчі.

Правда, варто згадати, що Пепе встигає "відзначитися" не тільки своєю брудною грою або провокаціями суперника - він не забуває і про симуляції. До визнаних майстрів симуляції Пепе ще є куди рости, але певні успіхи на цьому поприщі футболіст вже має.

Не дозволяє собі Пепе обділити увагою фанатів "Барселони", які у зв'язку з вчинками захисника відчувають до нього "особливу любов". Португальський захисник відповідає їм взаємністю, що він і продемонстрував навесні у фінальному матчі на Кубок Короля.

На виправдання Пепе варто відзначити, що в житті це абсолютно нормальна людина, хороший сім'янин, друг і люблячий син своїх батьків. На футбольному полі ж його накриває одержимість і небажання програти в єдиноборстві, що іноді має плачевні результати.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2012, 17:56   #20
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Санчес і Іньєста травмовані після Реала


Футболісти "Барселони" Андрес Іньєста та Алексіс Санчес після чвертьфінального матчу Кубка Іспанії проти "Реала" (2:2) поповнили лазарет каталонського клубу.

Як повідомляє офіційний сайт синьо-гранатових, Іньєста, який залишив поле на 30-й хвилині, отримав травму двоголового м'яза стегна лівої ноги. У четвер він пройде поглиблене медичне обстеження.

Санчес же був замінений на 79-й хвилині через розтягнення зв'язок лівого плеча. За попередніми прогнозами лікарів чилійцеві знадобиться від одного до двох тижнів на відновлення.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
realm

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:14.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум