SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 22.07.2016, 14:13   #1131
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українські конструктори розробили бронежилет для собак, коти на черзі

Тепер бійці на передовій та волонтери говорять, що така броня не завадила б і іншим чотирилапим та крилатим "бандерівцям".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Друзі наші менші в сучасному світі іноді виконують не менш важливу роботу, ніж люди. І частіше за все, ця робота є надзвичайно небезпечною. З думкою про це конструктори компанії «Українська Броня» розробили сучасний та комфортний бронежилет для собак, передають Патріоти України.

Конструкція бронежилету «К9» розроблена таким чином, щоб його можна було швидко надягти, а в разі необхідності, навіть, переносити собаку – для цього призначені спеціальні плечові лямки та ручки. Жилет має більшу площу захисту (42 кв.дм.), меншу вагу (приблизно 1,1 кг) та нижчу ціну ніж у іноземних аналогів і при цьому є комфортним для собаки.

Незважаючи на те, що жилет має назву спеціального поліцейського підрозділу «К9», жилет може використовуватися не лише поліцейськими собаками, а й собаками, що знаходяться на прикордонній службі, собаками-розвідниками та навіть мисливськими собаками, бо на рівні з захистом від кулі ПМ, АПС, жилет може захистити від мисливського дробу та ікла кабана. З турботою про чотирилапих друзів, котрі ризикують своїм життям іноді більше ніж ми.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2016, 01:49   #1132
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Ми на порозі масштабного наступу, а бійців на передовій катастрофічно мало", - Юрій Касьянов

Цитата:
В даний час керівництво держави втрачає довіру суспільства. Я думаю, що ми зараз на порозі подій, які будуть супроводжуватися великою кров'ю"
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.08.2016, 02:49   #1133
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!


P.S.Сама суть допису зрозуміла .Треба бути пильному, і в разі повномасштабної війни, не бути осторонь і всіма силами стати на захист своєї землі. Слава Україні!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 07.08.2016 о 15:19.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.08.2016, 03:09   #1134
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Кабінет міністрів України на засіданні 8 серпня має намір затвердити план заходів на 2016-2017 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності.

Цитата:
Яшин Валерій
Цілком згоден. Поки корумпована влада набиває свої кишені краденими грошима з різних корупційних схем і олігархи не будуть платити податки, наповнюючи 75% бюджету України - це все байки для ідіотів "совєтского чи руского міра", яких своїми "байками" годує фюрер-чєкіст Путін. В Україні ці байки скінчилися разом з втечею "папєрєдніків" - януковича, азарова і ще цілою когортою паразитів, які ще думають залишитись при владі.
Николай Буц
Цитата:
Головне розробити стратегію! А те що людям після такої стратегії хочеться плюнути таким урядовцям в обличчя, що від "тяжкої праці" в двері скоро не проходитимуть, на думку не спадало!?
Ох дочекаєтесь скоро "народного вотуму довіри"...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.08.2016, 02:25   #1135
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Головне - нічого не боятися: "Заявления Путина рассчитаны на страх, который должен парализовать нас, заставив делать то, что хочет он" - Бачо Корчілава

Цитата:
Великий Грузинський поет і філософ Важа Пшавела колись сказав: "страх від смерті не врятує", і він мав рацію, вважає грузинський журналіст.

Путін старається залякати Україну.

Відомий грузинський журналіст і екс-прес-аташе Посольства Грузії в Україні (2005-2010 рр.) Бачо Корчілава заявив, що, незважаючи на посилення російської агресії, українці нічого не повинні боятися. Про це він пише у своєму Facebook, інформують Патріоти України.

"Многие люди говорят, что им страшно в свете последних заявлений Путина. А знаете, эти заявления именно на страх и рассчитаны. Страх, который должен парализовать нас и заставить делать то, что хочет он, а не то, что в наших Национальных интересах.

А если мы подвергнемся страху, то он будет делать то, что он хочет. А если делать то, что захочет он, то "смерть" неминуема. Единственный выход, не бояться (а если даже страшно, через страх) делать то, что в наших интересах. Великий Грузинский поэт и философ Важа Пшавела когда-то сказал: "страх от смерти не спасёт", и он был прав", - написав Корчілава.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.08.2016, 14:05   #1136
vasjabr
Учасник
 
Аватар для vasjabr
 
Реєстрація: 22.04.2012
Дописи: 169
Україна
Мій ресівер: GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000
Типово



У КАРПАТАХ БУДУЮТЬ
БУДДІЙСЬКИЙ ХРАМ


Мало хто знає, але на горі біля села Кривопілля, що на Верховинщині, неподалік від живописного Кривопільський перевалу, який знаходиться між Верховиною і Ворохтою, будується "Місце Шляху" - буддистський храм. Дорога — непроїзна, але місця тут неймовірної краси. Будівництво ведеться під керівництвом Сергія Філоненко - буддійського ченця, який приїхав з Донецька






Будівництво ведеться під керівництвом Сергія Філоненко

Буддисти переїхали у Карпати з окупованої території. Раніше вони залили фундамент другого в Україні буддійського храму біля Волновахи (Донецька область). Проте через війну були вимушені переїхати.

Українські буддисти будували свій храм у Луганській області. То мала бути одна з найбільший, принаймні, в Європі споруд – понад 30 метрів заввишки. Цікаво, що вони володіють шаріра – частинкою праха Будди, яка закладається при будівництві ступи (храму). Тепер на залитому фундаменті ступи розташовується база сепаратистів, а буддисти вирішили переїхати в іншу частину України.

За словами монахів, на території окупованих районів Донецької та Луганської областей комфортно почуваються лише представники Московського патріархату.










Будівництво "Місце Шляху" - буддистського храму

Кривопільський перевал обрали не просто так, а за символами. Там їх учителю ордена Ніппондзан Мьоходзі в Україні Дзюнсей Терасава явилися знаки, от і обрали місце. Купили землю у важкодоступній ділянці і розпочали будівництво, однак місцеві мешканці зустріли чужинців вкрай вороже. були навіть погрози спалити храм. Втім, наразі будова триває. Причому основну роботу все ж виконують саме верховинці.



Через важку дорогу матеріали підвозять виключно на “Газ-66″, легковик туди не може заїхати.


Непроїзна дорога

Вже за місяць обіцяють завершити. на освячення, можливо, приїде сам Далай-Лама

Буддизм в Україні

В Україні Буддизм почав існувати з 19-го, 20-го століття, після імміграції з країн буддистського населення, головним чином Північного В’єтнаму та Кореї в комуністичний період. Хоча джерела не є широко доступними, буддисти, як вважається, становлять 0,1 % від загальної чисельності населення Україні.

Незважаючи на те, що на поверхневому рівні буддизм був відомий в Україні вже давно у зв’язку з регулярними контактами українського козацтва з калмиками, які сповідують буддизм, інтерес до буддизму в його філософсько-етичних аспектах виник серед української культурної та наукової інтелігенції лише в 19 столітті. Глибше ознайомлення українців із буддизмом було перервано в радянський період, коли переслідувався будь-який інтерес до духовних учень, що бодай якось відрізнялися від комуністичної ідеології. Як результат, такий інтерес не міг бути повністю задоволений і, крім того, розвивався в певних організаціях. Таким чином, перші відкриті систематичні лекції з буддизму, проповіді і уроки буддистського вчення, відносяться до 1989 року, коли силовий й ідеологічний тиск радянської системи значно послабшав. Тоді ж в Україні пройшли перші буддистські посвяти та вчення, а також з’явилися перші практиканти буддизму, які прийняли буддійський Прихистку в Трьох Коштовностях — Будді, Вченні (Дхармі) і Громаді (Санґгі).

Перша в Україні офіційно зареєстрована буддійська громада була організована в м. Донецьку в 1991 році. В 1993 році заснований «Буддійський духовний Орден Лунг-жонг-па» (у перекладі з тибетської «Охоронці Заповідей»). Діяльність цієї школи в Україні орієнтована як на мирську, так і на чернечу модель буддійської духовної практики, тому в селищі Ольгинка Волноваського району Донецької області побудовано буддійський центр Шейчен-лінг.

Сьогодення

Станом на 1 січня 2015 в Україні існує 56 буддійських громад. Найбільші громади та групи належать до тибетського напрямку буддизму — тантричної традиції Ваджраяна («Діамантова Колісниця»). Найпоширенішими серед них є Карма Каг’ю, головного відгалуження тибетської школи Каг’ю-па. Вони об’єднані у всеукраїнський релігійний центр «Українська Асоціація Буддистів Школи Карма Каг’ю». Релігійний центр Карма Каг’ю знаходиться під духовним керівництвом Г’ялви Кармапи XVII Тхає Дордже та скеровується Ламою Оле Нідалом. Релігійний центр на сьогодні є найбільшою буддійською організацією в Україні: до її складу входять 20 буддійських центрів та медитаційних груп з більшості обласних центрів України. Центр є частиною міжнародної спільноти буддистів традиції Карма Каг’ю у світі.

Також є представлена лінія Дрікунґ Каґ'ю. Центр «Дрікунґ Спільнота Ратнашрі» був офіційно заснований в Києві 17 січня 2006 року завдяки спільному прагненню Ґарчена Рінпоче та його учнів. Київський центр був першим центром Рінпоче у Східній Європі і є частиною світової спільноти центрів під духовним керівництвом Рінпоче. За час існування Центру Київ відвідало багато майстрів та вчителів тибетського буддизму Лінії Дрікунґ Каґ'ю серед яких сам Ґарчен Рінпоче, Кхенчен Рінпоче, Нубпа Рінпоче, Друпон Єше Рінпоче, Друпон Церінґ Рінпоче, Лама Дава Занґ, Друпон Єше Занґмо, Кхенпо Самдруп.

Ньїнґма також має багато послідовників в Україні, зокрема Україну відвідували такі відомі майстри як Дзонґсар Кхєнце Рінпоче[5] та Патрул Рінпоче[6]. Під керівництвом Ґ'єтрула Джіґме Рінпоче заснований центр "Ріпа".

Діє 4 центри всесвітньої організації Шамбала, заснованою Чоґ’ямом Трунґпою Рінпоче.

Також є практиканти Ріме - несектарної традиції тибетського буддизму, яка прагне до неупередженого ставлення до всіх буддистських вчень і проти вивищення одних шкіл тибетського буддизму над іншими. В переважній більшості традиція Ріме направлена на відновлення вчень та практики шкіл Каґ'ю, Ньїнґма та Сак'я. У різних містах України та у Києві діє центр "Ранґджунґ Єше", де регулярно проводяться практики лінії Чоклінг Терсар. Також Україну неодноразово відвідував, давав вчення та практичні настанови Лама Сонам Дордже, а у 2012 році Україну відвідав Чок'ї Німа Рінпоче.

Неодноразово відвідував Україну і доктор Олександр Берзін пояснюючи загально буддистські вчення, які є надзвичайно актуальними і сьогодні.

Окрім тибетського буддизму, в Україні також є послідовники Дзен буддизму, та також проводяться медитації Віпасана, як її навчає С.Н.Ґоєнка в традіції Саяджі У Ба Кхіна.

«Білий Лотос»- слов"янський Шаолінь



Буддистський храм «Білий Лотос» є унікальною спорудою, аналогів якому в Україні немає. Знаходиться храм в місті Черкаси - височіє на крутих схилах Дніпра величний, викладений з каміння і обрамлений червоною черепицею, і є одним з найбільших в Європі. Закладка храму відбулася в 1988 році, і через два роки він вперше відкрив свої двері відвідувачам. Прообразом черкаського храму стало знамените споруда в Лаосі. Архітектурний план створювався під керівництвом голови черкаського спільноти буддистів - Ст. Скубаева.

Місце для створення буддійської святині обрана не випадково. Так, храм знаходиться на розломі земної кори, що створює всередині споруди особливе торсіонне магнітне поле. За твердженням відвідувачів храму, всього кілька хвилин, проведених у цьому місці, дозволяють отримати потужний заряд енергії, дія якого відчувається ще цілий тиждень. При цьому обсяг захисного поля людини збільшується в рази.

З храмом пов'язана цікава легенда, згідно з якою при закладці фундаменту був знайдений камінь, де чудесним чином проявилося зображення Будди в масці воїна. Вражає і внутрішнє оздоблення храму – тут підлоги застелені килимами, стіни оббиті оксамитом і деревом. При вході встановлені дві фігури воїнів, спеціально привезені з Тибету.

Учні і послідовники буддизму можуть не тільки відвідати храм, але і вивчити основи тайського боксу і кунг-фу. Заняття проводяться по п'яти різних рівнів, які відповідають п'яти звірам: тигр, леопард, ягуар, пантера і кіт. Заняття в школі органічно поєднують в собі стародавні східні вчення та особливості національної української культури.

Будь-який бажаючий може відвідати чайну церемонію, вивчити особливості правильного написання ієрогліфів на уроках з каліграфії. Також тут є аурокімната, в якій можна зробити фотографію аури. Крім того, при храмі регулярно проводяться майстер-класи з йоги, кунг-фу і медитації.












Буддистський храм «Білий Лотос», Черкаси
vasjabr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.08.2016, 16:49   #1137
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Василь Кондрат:

Випадок в українській маршрутці вразив до сліз

Луцьк. Маршрутне таксі зупинилось, щоб забрати пасажирів.
Серед них хлопчина у старому комуфляжі з величезною дорожньою сумкою. Обличчя втомлене, але щасливе. Видно, що їде додому.
Простягає водієві 3 грн.за проїзд.
— Хлопче, те що ви робите для нас ціни немає. Забери гроші.
А мамі на подарунок маєш?
Боєць усміхнувся:
— Все добре. І мамі і сестричці купив.
— Дивись. Якщо потрібно, не соромся!
Їдемо. За водієм сидить жінка років 65, ніби про себе, але щоб всі чули бурмоче російською:
— Не дадут никак Донбасу жить.Чего туда лесть.Людей убивать..
Маршрутка зупиналась. Водій відчинив двері, зайшов до салону, взяв незадоволену пані під руку простягнувши 3 грн.
— Шановна, мені здається, що ви сіли не в ту маршрутку. Нам з вами не по дорозі.
І дуже ввічливо спровадив її з салону. Повернувся до пасажирів і ніби виправдовуючись, сказав:
— У мене син загинув на Донбасі, а в дружини серце не витримало…
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2016, 03:02   #1138
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Іноді світ рятує не краса, а неголені люди з втомленими очима, і ми перед ними у неоплатному боргу!": Мережу підірвало зворушливе фото українського воїна

Волонтер виклала у соцмережі світлину, на якій боєць АТО тримає на руках кошеня

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Світлину у соціальній мережі виклала волонтер Юлія Карпова. "Не всяка краса рятує світ. Іноді його рятують неголені люди з втомленими очима. Світ перед ними в неоплатному боргу", - написала вона.

На деяких блокпостах АТО наші бійці доглядають за покинутими тваринами, кошенятами та навіть за рослинами.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2016, 19:09   #1139
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Якщо Росія раптом придумає або надумає захопити Україну, це буде кінець Росії. Вона тоді не виживе, - Леонід Кравчук

Цитата:
- А як щодо наших відносин з Росією на майбутнє?

- А з Росією ... Нехай вони про себе самі думають. Росія, якщо вона раптом придумає або надумає захопити Україну, це буде кінець Росії. Росія тоді не виживе, не виживе з багатьох причин. По-друге, Україну захопити не так просто. По-третє, захопити Україну значить мати серйозний і дуже серйозний опір. Мати головний біль не для себе, а для всього політичного бомонду Росії. І по-четверте, цивілізований світ повністю ізолює Росію, і вона перестане бути членом світової спільноти і виявиться десь на околиці світу і після цього вона швидше, почне розвалюватися.
Цитата:
- Ну і Ваш прогноз на наступні 25 років ...

- Я знаю, що ви хочете запитати (сміється – Авт.). З одного боку, на 25 років прогнозувати – це невдячна справа. З іншого боку, дуже вдячний тому, що я вже до цього часу не доживу, тому можу говорити що завгодно. Я вже не буду відповідати за те, що я наговорив. Я вам скажу тільки одне: Україна буде жити, буде державою, стане демократичною цивілізованою державою, буде мати авторитет у світі. Найбільший авторитет вона матиме в науково-технічному прогресі і IT-технологіях. Тому що таких талановитих людей, як в Україні, я знаю дуже мало. Не хочу перебільшувати, але це реальний факт. Україна буде володіти найкращими технологіями, і буде мати найкращі умови для всіх сфер життя. Я в це вірю.Може це буде не через 25 років, може це буде або раніше, або пізніше, але це буде неминуче. А Україна, як держава, буде вічною.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2016, 04:13   #1140
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"В найближчі два тижні існує підвищений ризик початку агресії РФ", - відомий волонтер посилається на дані української та інших розвідок

Що там в голові Путіна - не знає ніхто, але раптові російські навчання цілком можуть перерости в наступальну операцію, і не одну.

Цитата:
"Военная разведка - наша и наших друзей - утверждает, что вероятность большой войны очень высокая. Что там в голове Путина - не знает никто, но внезапные российские учения вполне могут перерасти в наступательную операцию, и не одну. С глубокими фланговыми охватами, с высадкой морского и воздушного десантов, с применением боевой авиации", - написав волонтер Юрій Касьянов на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.

Могут действовать нагло - загрузят корабль войсками, и поплывут в Одессу. Что мы станем делать?.. - По традиции "фиксировать нарушения", жаловаться в ОБСЕ, в ЕС, в НАТО, на деревню дедушке, или откроем огонь?.. И, кстати, отличный повод для войны - утопить свой (российский) военный корабль в ходе учений, а свалить на бандеровцев...

Ближайшие две недели, говорят, будут подходящими для войны. Тут тебе и выборы в США и России, и саммит G20, и благоприятные погодные условия, и всё на кучу... - Нельзя так долго держать в напряжении большие группировки вторжения; нельзя вечно кормить население обещаниями быстрой и скорой победы. Окно возможностей у Путина закрывается...

У нас же окно возможностей открывается. Каждый может попробовать себя в качестве стрелка, гранатомётчика, танкиста, пулемётчика... В качестве труса или героя. Наверняка в АП сохранились списки допущенных к созерцанию парада истинных патриотов. А если только военкоматам разрешат искать будущих героев в восторженных постах и комментах на ФБ - можно армию собрать. Отобьёмся.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:52.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум